Treść opublikowana przez rafi10612
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czemu?
-
Spoty wrocławskie
Panowie trzeba mi jedna rzecz z Oleśnicy odebrac . Pomoze ktos ? wiem ze jest watek o spotach w Oleśnicy ale chyba umarl bo juz od czerwca nikt tam nie pisze
-
B6 DIVISION
Szukam osoby z oleśnicy albo okolic. Trzeba mi jedna rzecz odebrac . Pomoze ktos ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jesli nikt sie nie zglosi wczesniej to napewno sie do ciebie odezwe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Trzeba mi jedna sprawe zalatwic. Szczegoly wolalbym z osoba ktora moglaby podjechac do niego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
1.5 tony koksu:D A tak na serio. To trzeba mi podjechac do miejscowosci Jacnia. Takze jakby ktos byl z bliska to prosze o kontakt
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie pilna sprawa. Trzeba mi cos zalatwic. Pomoze ktos?
-
B6 DIVISION
Ktos chetny na BNS ?
-
B6 DIVISION
de wu aWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dze kuje[emoji14]
-
B6 DIVISION
Panowie jaki jest numer lusterka z angola? 8E1czy 8E2 ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mam wiazke od licznika az po modul w zderzaku
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Na wtyczce sa opisane piny. Przyjrzyj sie dobrze a zobaczysx
-
B6 DIVISION
Panowie takie pytanie. Ktory pin w tylnej lampie jest od swiatel cofania?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wstydzilbym sie z tym jezdzic[emoji14]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tez polecam zamawiac kuriera z jakies strony. Jak chcialem wyslac tunel w punkcie policzyli mi 50 zl a ze strony za 20 kilka zlotych poszlo
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Na zywo to super to wyglada tylko male te hamulce kondrad ma plany na moc tylko czym on potem bedzie hamowal ...
-
Szaraczek TDI In Progress...
Widzisz kolego o tym samym myslalem
-
Szaraczek TDI In Progress...
A juz nawet o tym myslalem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie jestem z lublina . Robil mi to znajomy mechanik ktory mieszka odemnie ze 3 km. Do lublina mam 100 km Moge ci podac ale czy to ci sie oplaci to nie wiem;)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Licza sobie za ta usluge 250 zl. Ja to robilem za 150 zl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moj mechanik mi polecal ten serwis bo zostawial ta magle klientow i nie bylo zadnych problemow. Tez mialem skorzystac z ich uslug ale ja zmienilem magla na ten z servotronikiem a swoj magiel wlasnie tam sprzedalem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolo salonu forda jest serwis ktory sie tym zajmuje
-
Szaraczek TDI In Progress...
Ogarne tylko PDC i biore sie za szukanie ulterow Jak teraz patrze na auto od tylu to tak jakby przypakowalo
-
Szaraczek TDI In Progress...
Dzieki;) w wolnej chwili wrzuce zdj;) Przed : http://www.fotosik.pl/zdjecie/abeba39aeafcdf0f Po http://www.fotosik.pl/zdjecie/5d40363bf2e51fed
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Widac widac ze fachowiec spoko loko wkoncu znajde czas