Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Panowie trzeba mi jedna rzecz z Oleśnicy odebrac . Pomoze ktos ? wiem ze jest watek o spotach w Oleśnicy ale chyba umarl bo juz od czerwca nikt tam nie pisze
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam osoby z oleśnicy albo okolic. Trzeba mi jedna rzecz odebrac . Pomoze ktos ?
  3. Jesli nikt sie nie zglosi wczesniej to napewno sie do ciebie odezwe
  4. Trzeba mi jedna sprawe zalatwic. Szczegoly wolalbym z osoba ktora moglaby podjechac do niego
  5. 1.5 tony koksu:D A tak na serio. To trzeba mi podjechac do miejscowosci Jacnia. Takze jakby ktos byl z bliska to prosze o kontakt
  6. Panowie pilna sprawa. Trzeba mi cos zalatwic. Pomoze ktos?
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos chetny na BNS ?
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    de wu aWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dze kuje[emoji14]
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest numer lusterka z angola? 8E1czy 8E2 ?
  10. Mam wiazke od licznika az po modul w zderzaku
  11. Na wtyczce sa opisane piny. Przyjrzyj sie dobrze a zobaczysx
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie takie pytanie. Ktory pin w tylnej lampie jest od swiatel cofania?
  13. Tez polecam zamawiac kuriera z jakies strony. Jak chcialem wyslac tunel w punkcie policzyli mi 50 zl a ze strony za 20 kilka zlotych poszlo
  14. Na zywo to super to wyglada tylko male te hamulce kondrad ma plany na moc tylko czym on potem bedzie hamowal ...
  15. Widzisz kolego o tym samym myslalem
  16. A juz nawet o tym myslalem
  17. Nie jestem z lublina . Robil mi to znajomy mechanik ktory mieszka odemnie ze 3 km. Do lublina mam 100 km Moge ci podac ale czy to ci sie oplaci to nie wiem;)
  18. Licza sobie za ta usluge 250 zl. Ja to robilem za 150 zl
  19. Moj mechanik mi polecal ten serwis bo zostawial ta magle klientow i nie bylo zadnych problemow. Tez mialem skorzystac z ich uslug ale ja zmienilem magla na ten z servotronikiem a swoj magiel wlasnie tam sprzedalem
  20. Kolo salonu forda jest serwis ktory sie tym zajmuje
  21. Ogarne tylko PDC i biore sie za szukanie ulterow Jak teraz patrze na auto od tylu to tak jakby przypakowalo
  22. Dzieki;) w wolnej chwili wrzuce zdj;) Przed : http://www.fotosik.pl/zdjecie/abeba39aeafcdf0f Po http://www.fotosik.pl/zdjecie/5d40363bf2e51fed
  23. Widac widac ze fachowiec spoko loko wkoncu znajde czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.