Treść opublikowana przez Imhotet
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Tu chyba gdzieś było napisane ze 19mm ale niech ktoś to potwierdzi...
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
BAM, VR6 etc
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
takie same
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
19T CNC to chyba wiesz 9B ilość łopatek w wydechu 5cm wielkość dyszy
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
yep.. wal do peruna powiedz ze chcesz 19T cnc / 9B / 5cm
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
moc spada bo fizyki nie da sie oszukać... dysza turbiny jest za mała zeby przyjąć takie przepływy wszystko sie nagrzewa robi sie ogromne back pressure, zawory wydechowe sie rozgrzewaja i to tyle.. IC niewiele tu daje.. dla porównania td04 ma dysze 5/7/9/11cm zalezy od zeliwa którym możesz żonglowac, a k03s 3.2cm..
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
dokładnie i niech zrobi wcześniej sprint 1/2/3/4/5 powiedzmy do 200km/h to na 5 biegu z 267 koni zostanie 210... pozatym hamownia hamowni nie równa loga niech pokaze Chcesz mojej rady jak nie masz czasu grzebać zostaw auto u gregora powiedz co chcesz i Ci zrobi tak, że będziesz zadowolony bez druciarstwa
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Ale Łukasz po co mi dokładny zamiennik ? przeciez 1.42% to masz zamiast 150 na budziku 148 Ja niczego nie odradzam uważam tylko, że 235 to juz za szeroki kapeć do naszych słabych autek ;P
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
gotowce nic nie warte.. i lepiej nie lepic tylko zrobic to porzadnie.. czasem robic przepłacic niz robic 2 razy...
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
lepiej tak obudowe wyrwiesz za 80 zł serie mozna szybko zamknąć
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
www.perunturbo.pl on tez na allegro czasami rzuca td04 cos koło 1800 zł chyba na kole CNC żeliwo Ci tez zalozy pod kolekotr jaki bedziesz chciał w gratisie
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
wszytko zależy od tego jakiego żeliwa użyjesz.. żeliwo 5cm na 19T starcza na max 300hp.. jak chcesz 270 ps to chyba takie bedzie najlepsze wstaje szybko... jak chcesz silnik na lata i rozwój to fakycznie zakuj korby bo fajnie sie jezdzi z momentem na dole... no ale to potrafi moment silnik skasowac a tak nie ma strachu..
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
co sie zaleca zakuć? co ty opowiadasz.... co ma moc do zakucia....
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no ciekawe... jak sie obedzie bez zjeby to w sobote strojnie... wpadnij po mnie ja bede paczał w logi a ty bedziesz gaz wciskał albo odwrotnie.. edit.. no pochwal się chłopaką.. :) bo jest czym..
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
jak dobrych komponentów uzywaja, a myślę ze tak jest to polata.. ja mam takie łozyska jak w k04 z tfsi włożone.. anyway wolalbym TD patrzac z perspektywy czasu
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
bierz TD04 te k03 nic nie warte
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
no bo to prawie dokładny zamiennik, a 235 to dla mnie juz kapec za szeroki, opona droga i potrzeba szerszej felgi zeby nie było balona
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Wątpie zeby ubezpieczyciel miał z tym problemy.. jak ja nad tym myślałem to optymalnie wychodził jeszcze 225/45/17..
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Wiem ale to tylko dlatego że nie mam felg 17 zima/lato
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Panie on juz binarki od grudnia struga widziałem kupił dodatkowy dysk przenośny bo juz mu sie nie mieściły na wbudowanym
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
jak masz 17" na zime i lato ładuj 345
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
dobry patent zwłaszcza ze na MAF 3" bo turbo seryjny zamknie monentalnie...
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Wielkie różowe dildo ! wygrałem coś ?
-
B6 DIVISION
Oriętuje się ktoś dlaczego temat B5 battallion jest zamknięty ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
coś drogo.. wydaje mi sie ze ktoś rozrządy na forum taniej gonil.. czy potrzebny Ci wzmacnainy pasek.. ? i tak go juz nie przelatasz