Treść opublikowana przez Imhotet
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
no to raczej wynik nie pozostawia wątpliwości ale fura za***rdala nie ma co jak na śmiesznej wielkosci k03-005h
-
B6 DIVISION
dzwoniłem do aso ponoć wystepuje tylko z całymi lampami... masz numer częsci ?
-
B6 DIVISION
hmm w zwykłej na pewno nie, nie wiem jak w xenonie.. tu masz fotke jak mniej wiecej wyglada tył lampy mozesz zobaczyc kształt http://img834.imageshack.us/img834/6117/6ndw.jpg
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
mówie Ci przecież zrób u Romana.. masa ludzi z wro jezdzi na jego sofcie.. 1000 zł za wtryski z BEXa nowe bwahahahah sluchaj ich tam dalej daleko zajdziesz.. na 190 koni wystarczy Ci DP + wtryski, seryjne możliwe ze na styk ogarną moc ale jak pompa bedzie slaba to lipa. na logi mozesz podjechac do mnie (wro).. pisz pw.
-
2.0TFSi CDNB silnik pracuje nierówno na biegu jałowym
dev a kanały 90-92 co pokazują ? tam chyba jest synchronizacja wałków (nie wiem czy w tfsi tez, ale chyba tak)
-
B6 DIVISION
Siemka, nie ma ktoś przypadkiem zaślepki tylnej do bixa B6 (prawa) ? Chetenie odkupie
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
elegancko, jest przeciag
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
napisz do Roman_Tyk na forum zrobi ci program lepiej i taniej niz Ecu wtryski bex musowo - mozna wyrwac za stówke katalizator - wyrzuć to dobry update na prawdę drugi smic tylko jak wyrwiesz tanio generalnei 190/240 ugrasz bez problemu.. o ile auto sprawne
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
i najlepiej zostawić seryjnego cata
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
yyy o czym ? o tym że nie każdego stać.. chyba o to Ci chodzi
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
2.7 ma potencjał ale nie oszukujmy sie utrzymanie kosztuje 2x tyle do tego większość maintenance'u wymaga rozbierania połowy auta bo ręki nigdzie nie włożysz.. pozatym takie swapy osobiście uważam za ryzykowne
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
a popatrz na odczyty w kanałach chyba 130-134 czy mają sens
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Noo musze potwierdzić.. jak wsiadałem do A7 za 400tys zł nie sądziłem że przegramy rolke z 1.8t 2.7t po sofcie tez bęcki..
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
poprawiles odrazu soft pod wtryski ?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
nie wazne gdzie tylko jak
-
sportowe wydechy do 1.8 T
to samo... wywalic.. dzwieku samo wywalenie kata mocno nie zmieni
-
Analiza błędów BEX
nic waznego, cat ci padł, a sai to wywal bo tylko smietnik pod maska robi ;p:p
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Po co zakładać licznik z RSa do 1.8T ? Podlatuję wiochą, a szkoda bo auto ładne. Pozdrawiam troche cie poniosło w tej opinii, emblematy rs4 i grile s4 w klekotach zalatują wiochą do środka nikt nie zagląda a zagary wygladaja prze chooj w porównaniu do serii
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
ja mam od półtora roku subskrypcje na "stabilizator rs4" stabilizator s4" na allegro i nic nie moge znalesc sensownego, przód kupilem za 80 zł z RSa tyłu nie uświadczysz...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
pięknie pozazdrościć
-
sportowe wydechy do 1.8 T
tak samo jak do 4.2 musisz miec kompletna instalacje
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
w koncu 345 czy zostales przy 320mm ? jak sie jezdzi na zawiasie ? Ja domowilem sobie B8 na przod bo z tylu jestem zadowolony
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
podrobki poznasz od strzala - najwyzej odeslesz, ale watpie zeby to byly podrobki
-
sportowe wydechy do 1.8 T
jak nie masz zamiaru podlaczac klapek wydechu to nie radze tlumikow z S4, z otwartymi klapkami bucza i sa meczace
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
tez kiedys trafilem pomaranczowe podrobki - tragedia, ale te od sida to pewnie ori, w niemczech sa 30% tansze to akurat na marze