Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. no to raczej wynik nie pozostawia wątpliwości ale fura za***rdala nie ma co jak na śmiesznej wielkosci k03-005h
  2. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzwoniłem do aso ponoć wystepuje tylko z całymi lampami... masz numer częsci ?
  3. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm w zwykłej na pewno nie, nie wiem jak w xenonie.. tu masz fotke jak mniej wiecej wyglada tył lampy mozesz zobaczyc kształt http://img834.imageshack.us/img834/6117/6ndw.jpg
  4. mówie Ci przecież zrób u Romana.. masa ludzi z wro jezdzi na jego sofcie.. 1000 zł za wtryski z BEXa nowe bwahahahah sluchaj ich tam dalej daleko zajdziesz.. na 190 koni wystarczy Ci DP + wtryski, seryjne możliwe ze na styk ogarną moc ale jak pompa bedzie slaba to lipa. na logi mozesz podjechac do mnie (wro).. pisz pw.
  5. dev a kanały 90-92 co pokazują ? tam chyba jest synchronizacja wałków (nie wiem czy w tfsi tez, ale chyba tak)
  6. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka, nie ma ktoś przypadkiem zaślepki tylnej do bixa B6 (prawa) ? Chetenie odkupie
  7. napisz do Roman_Tyk na forum zrobi ci program lepiej i taniej niz Ecu wtryski bex musowo - mozna wyrwac za stówke katalizator - wyrzuć to dobry update na prawdę drugi smic tylko jak wyrwiesz tanio generalnei 190/240 ugrasz bez problemu.. o ile auto sprawne
  8. i najlepiej zostawić seryjnego cata
  9. yyy o czym ? o tym że nie każdego stać.. chyba o to Ci chodzi
  10. 2.7 ma potencjał ale nie oszukujmy sie utrzymanie kosztuje 2x tyle do tego większość maintenance'u wymaga rozbierania połowy auta bo ręki nigdzie nie włożysz.. pozatym takie swapy osobiście uważam za ryzykowne
  11. a popatrz na odczyty w kanałach chyba 130-134 czy mają sens
  12. Noo musze potwierdzić.. jak wsiadałem do A7 za 400tys zł nie sądziłem że przegramy rolke z 1.8t 2.7t po sofcie tez bęcki..
  13. poprawiles odrazu soft pod wtryski ?
  14. to samo... wywalic.. dzwieku samo wywalenie kata mocno nie zmieni
  15. nic waznego, cat ci padł, a sai to wywal bo tylko smietnik pod maska robi ;p:p
  16. Po co zakładać licznik z RSa do 1.8T ? Podlatuję wiochą, a szkoda bo auto ładne. Pozdrawiam troche cie poniosło w tej opinii, emblematy rs4 i grile s4 w klekotach zalatują wiochą do środka nikt nie zagląda a zagary wygladaja prze chooj w porównaniu do serii
  17. ja mam od półtora roku subskrypcje na "stabilizator rs4" stabilizator s4" na allegro i nic nie moge znalesc sensownego, przód kupilem za 80 zł z RSa tyłu nie uświadczysz...
  18. tak samo jak do 4.2 musisz miec kompletna instalacje
  19. w koncu 345 czy zostales przy 320mm ? jak sie jezdzi na zawiasie ? Ja domowilem sobie B8 na przod bo z tylu jestem zadowolony
  20. podrobki poznasz od strzala - najwyzej odeslesz, ale watpie zeby to byly podrobki
  21. jak nie masz zamiaru podlaczac klapek wydechu to nie radze tlumikow z S4, z otwartymi klapkami bucza i sa meczace
  22. tez kiedys trafilem pomaranczowe podrobki - tragedia, ale te od sida to pewnie ori, w niemczech sa 30% tansze to akurat na marze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.