Treść opublikowana przez Imhotet
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/page-1?hl=jednomas pokaz jakieś logi co tam naspawałeś w tym sofcie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
hahaha otóż to u mnie sie popsuło łożysko prawy przód i siłownik maski a tez 20k + włożone.. ah ten tuning
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata. Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo. o to musiało sie dużo psuć, że tyle wpakowałeś, albo niezłego ulepa kupiłeś..
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
heh właśnie miałem takie klepnąć, ale po recenzji Szymona odpuszczam..
-
[BES] 2.7Bi prosba o analize logów
a dmuchałes w dolot ? sprawdz DVki i gume pod nimi tam najczęsciej sa problemy w tych silnikach..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie dowiadywałem się specjalnie nigdy.. ale z samego "słyszenia przez przypadek" wiem o takowych 4.. edit: specjalnie dla Ciebie: http://s25.postimg.org/8x9pu68y6/DSC_0019.jpg
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja myślę ,że bym o ziemie rozbił taki jak i każdy inny żeliwny bez problemu, toć to nie wiadomo jak wytrzymałe jest wystarczy odrobina siły , a co tu dopiero mowa z młotkiem ... zdziwiiłbys sie jak ciężko bylo mi to rozbić pół kilowym młotkiem...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ostatnio rozbiłem taki kolektor młotkiem (zeliwo) - kawał żelastwa ścianka kolo 4mm - ale u mnie pekł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
40mm ma wylot z turbo w AEB ? a nie 51 czasem ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
19
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Nie ma z tym problemu, no chyba ze tuner wgra gotowca. hehe no to mamy piękny sposób na sprawdzenie czy tuner wali gotowce
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
Siemka jest jakis filmik jak to jedzie ?:>
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przeciez tego po prawej nie dostaniesz wysyłkowo więc po co sie zastanawiać ? Wiadomo że od gregora jest lepszy i pasuje plug and play ten od bakusia slyszałem ze pod maske wepchnąć to............
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
O czym Ty mówisz? Jakie zapętlenia? Seryjne wtryski obsłużą i 350KM, jak nie więcej. prawda..
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
ile bys im tlumaczyl oni i tak beda montowac amorki 1BA do eibacha i be/bv szkoda gadac...dlatego do wiedzy z forum trzeba podchodzic z dystansem.... Tja wiem wale głową w mur.. już mnie zaczyna bolec Pewnie ten sam serwis co mi chcial zrobic super promocje najlepsza na swiecie jedynie 450 zł za sztuke B6 na tył i ten sam który polecil amorek B4 do spingów -40mm
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Marcin B8 nie jest twardszy od B6 pisze o tym 3 razy tu chyba. Ma po prostu inny zakres pracy - znosi wieksze obniżenie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
no jedno z dwóch na pewno
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a co z klap cięknie ? toż ja to wymieniał w kwietniu na nowe ori uszczelki..
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wez go na przeczekanie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Panie nagraj to jeszcze raz ale zrob downshift W razie problemów downshift: prawa noga do góry lewa noga w dół prawa ręka od przodu do tyłu lewa noga w górę prawa noga do spodu
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jestem tego samego zdania . Żadne mody typu felgi zderzaki i inne pierdoły nie dają tyle frajdy co moc ale dokładki to chociaż w kolorze było by dobrze ogarnąć. ooo tototototot utrafiliście w samo sedno... Arek kiedy stroicie ?;>
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zalezy jak niuta pociagniesz.. w me7.5 mozna zrobic doładowanie po biegach ale za to trzeba dodatkowo dopłacic tjunerowi.. ogolnie na takim k03s + podstawa fmic,dp to trakcji mało na suchym ;p
-
Turbo 300+ a4 b6 1.8T
oddaj auto tunerowi to ci zrobi czysta koni szykuj 15k
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
można jechac 2 km 10 minut a mozna jechac 2km 2 minuty wiec troche to względne..
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
no na taką pasje trzeba mieć niestety wór pieniądzów