Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/page-1?hl=jednomas pokaz jakieś logi co tam naspawałeś w tym sofcie
  2. hahaha otóż to u mnie sie popsuło łożysko prawy przód i siłownik maski a tez 20k + włożone.. ah ten tuning
  3. nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata. Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo. o to musiało sie dużo psuć, że tyle wpakowałeś, albo niezłego ulepa kupiłeś..
  4. heh właśnie miałem takie klepnąć, ale po recenzji Szymona odpuszczam..
  5. a dmuchałes w dolot ? sprawdz DVki i gume pod nimi tam najczęsciej sa problemy w tych silnikach..
  6. nie dowiadywałem się specjalnie nigdy.. ale z samego "słyszenia przez przypadek" wiem o takowych 4.. edit: specjalnie dla Ciebie: http://s25.postimg.org/8x9pu68y6/DSC_0019.jpg
  7. Ja myślę ,że bym o ziemie rozbił taki jak i każdy inny żeliwny bez problemu, toć to nie wiadomo jak wytrzymałe jest wystarczy odrobina siły , a co tu dopiero mowa z młotkiem ... zdziwiiłbys sie jak ciężko bylo mi to rozbić pół kilowym młotkiem...
  8. ostatnio rozbiłem taki kolektor młotkiem (zeliwo) - kawał żelastwa ścianka kolo 4mm - ale u mnie pekł
  9. 40mm ma wylot z turbo w AEB ? a nie 51 czasem ?
  10. Nie ma z tym problemu, no chyba ze tuner wgra gotowca. hehe no to mamy piękny sposób na sprawdzenie czy tuner wali gotowce
  11. Siemka jest jakis filmik jak to jedzie ?:>
  12. przeciez tego po prawej nie dostaniesz wysyłkowo więc po co sie zastanawiać ? Wiadomo że od gregora jest lepszy i pasuje plug and play ten od bakusia slyszałem ze pod maske wepchnąć to............
  13. O czym Ty mówisz? Jakie zapętlenia? Seryjne wtryski obsłużą i 350KM, jak nie więcej. prawda..
  14. ile bys im tlumaczyl oni i tak beda montowac amorki 1BA do eibacha i be/bv szkoda gadac...dlatego do wiedzy z forum trzeba podchodzic z dystansem.... Tja wiem wale głową w mur.. już mnie zaczyna bolec Pewnie ten sam serwis co mi chcial zrobic super promocje najlepsza na swiecie jedynie 450 zł za sztuke B6 na tył i ten sam który polecil amorek B4 do spingów -40mm
  15. Marcin B8 nie jest twardszy od B6 pisze o tym 3 razy tu chyba. Ma po prostu inny zakres pracy - znosi wieksze obniżenie
  16. a co z klap cięknie ? toż ja to wymieniał w kwietniu na nowe ori uszczelki..
  17. Panie nagraj to jeszcze raz ale zrob downshift W razie problemów downshift: prawa noga do góry lewa noga w dół prawa ręka od przodu do tyłu lewa noga w górę prawa noga do spodu
  18. Jestem tego samego zdania . Żadne mody typu felgi zderzaki i inne pierdoły nie dają tyle frajdy co moc ale dokładki to chociaż w kolorze było by dobrze ogarnąć. ooo tototototot utrafiliście w samo sedno... Arek kiedy stroicie ?;>
  19. zalezy jak niuta pociagniesz.. w me7.5 mozna zrobic doładowanie po biegach ale za to trzeba dodatkowo dopłacic tjunerowi.. ogolnie na takim k03s + podstawa fmic,dp to trakcji mało na suchym ;p
  20. Imhotet odpowiedział(a) na Melvin temat w Audi A4 B6/B7
    oddaj auto tunerowi to ci zrobi czysta koni szykuj 15k
  21. można jechac 2 km 10 minut a mozna jechac 2km 2 minuty wiec troche to względne..
  22. no na taką pasje trzeba mieć niestety wór pieniądzów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.