Treść opublikowana przez Imhotet
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
hehe to pokaz logi od dwójki 30-170 cały czas z ogniem zobaczymy ile koni zostanie na koncu 70%
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
wrzucaj logi 2+31 3+20 115+118 dorezaj sobie gaz przecież to ogarniasz pieknie głowica była robiona ?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Hmmm zupełnie inaczej się tym jezdzi niż B6tka.. Auto ogólnie ma serie z tyłu więc jest względnie cicho.. jeśli chodzi o prowadzenie to przepaść względem B6.. auto jest sztywne układ kierowniczy to samo reaguje na każdy ruch.. praktycznie się nie przechyla a niuton z dołu pomaga w zakrętach na niskich biegach.. sprzęgło jest dośc twarde ale jak powiedział Roman_Tyk po przejechaniu 2km "to sprzęgło jest genialne".. także.. mimo że moja B6 ma nowe amorki B8 i staby z RSa to nie daje za cholere tego co eSka aha eSka nie ma ESP w pierwszych wypustach nie było a moja to rok 98'
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
jeszcze nie ma tematu.. wydech poluzowany, został tylko końcowy seria, duży IC, soft 1bar w piku 0.8 do konca 272 g/s przeplywu.. hmm.. pompa paliwa rs4, heble porsche 345 + 300 tył gwint KW1 chyba tyle..
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
hehe dzięki jednak v6 to v6
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Na razie koniec z inwestycjami w B6 rodzina się powiększyła
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Nie róznice w wadze były 0.08g max pewno daloby rade za ten worek dwie takie kupic przecież dobrze wiesz ile to kosztuje widziałem Twój excel wcale nie mniejszy od mojego
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Motoryzacja to pasja i hobby nie patrze na koszta na ryskę na lakierze jestem w stanie łatwo przymknąć oko, ale technicznie ma być bez skaz : )
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
hmm w sumie dawno nic nie pisałem a coś tam się działo.. z ostatnich zmian to w lipcu zeszłego roku wpadł reduktor KME Twin coby nie było problemów z LPG.. jeszcze w zeszłym roku w euforii zadowolenia z Bilsteinów B8 na tyle dokupiłem sobie przód auto wreszcie idealnie równo siadło po 64 cm do błotnika komfort raczej się nie zmienił, auto poprostu mniej pływa mi się podoba .. w zimie dokupiłem koło OZ supertourismo (tu już jakąś fote mam) : dodatkowo 4 nowe wahacze dolne Meyle HD, bo zaczęło coś stukać przy hamowaniu... jak się okazało to niewdzięczne klocki Ferrodo DS które nie maja blaszek.. no nic przynajmniej mam nowe wahacze i tak obiecywałem, że wyrzuce chińszczyzne, która o dziwo po 35 tys przelotu nie wygląda dalej zle hmm no i to miałbyć na razie koniec inwestycji... ale... jakieś 3 tygodnie temu usłyszałem dziwny dzwięk silnika ciężko to opisać chrobotanie.. ? Nie panewka, ale tez nie w głowicy.. nie łancuszek... ehh.. po przesłuchaniu stetoskopem stwierdziłem że tak być nie może.. auto poszło na warsztat zalecenie znaleść przyczyne !! co nastąpiło decyzja jednak o ściągnięciu miski, podejrzana była panewka (chociaż ja bylem przekonany że to nie to) w misce ogólnie jak najlepszy porządek oprócz paru kawałków plastiku z odmy.. Panweki wyciągnięte wyglądąły spoko.. więc decyzja o wyciągnieciu wałków i napinacza.. okazuje się, że pod pokrywą tak czysto może cytuje "można by zupe wylać i ją zjeść" no to rozbieramy dalej.. i tak chciałem nową głowicę od dawna w skrócie.. nie znaleziono nic ciekawego wszystko w najlepszym porządku ale skoro już rozebrałem... to tak: - nowy rozrząd SNR + contitech - nowy napinacz hydrauliczny - nowa kompa wody hepu - nowy łańcuszek rozrządu SWAG - nowe panewki KS - nowe pierścienie Prima - uszczelka pod głowice earling - uszczelka pod kolektory doloty i wylot earling - kute korby JRSpec ( kto wie może sie pokusze o większe turbo ? ) - nowa głowica ADR, spręzynki S4, nowe zawory wydechowe, nowe prowadnice, docieranie / planowanie (dzięki McGiver) - nowe oleje... - now wtryskiwacze LPG... no i to chyba tyle auto odpalone dzisiaj rano powinno być OK jutro odbieram parę fot z rozbiórki: https://s25.postimg.org/ukrvd2w9b/received_982864081762249.jpg https://s25.postimg.org/xswcq4ij3/received_982864088428915.jpg https://s25.postimg.org/dzk8xf55b/received_982864105095580.jpg https://s25.postimg.org/edlkx0p8v/received_982864108428913.jpg https://s25.postimg.org/ermwwm9cf/received_982864111762246.jpg https://s25.postimg.org/5l4m9c43z/received_982864115095579.jpg https://s25.postimg.org/yosu5ks7j/received_982864121762245.jpg https://s25.postimg.org/6pyoepqkv/received_982864151762242.jpg https://s25.postimg.org/4zk8qyyfj/received_982864155095575.jpg https://s25.postimg.org/j79xfmb4f/received_1068818046510175.jpg
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
hehe czytam i mi się chce śmiać i płakać zarazem kup że porządne amortyzatory do porządnego zawieszenia, za 50 euro to możesz żonie sukienkę kupić
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Nie zgodzę się ze 2.0T ma prostą konstrukcje i niskie koszty serwisu to nie 1.8T.. Zapomniałes chyba o układzie wysokiego ciśnienia paliwa który psuje się jak zły, a wkłady pomp są drogie. Zapomniałeś o tym, że przez układ wysokiego cisnienia benzyna potrafi dostać się do oleju i zatrzeć silnik w moment. Wycierających się wałkach rozrządu. Zapomniałeś o klapkach w dolocie które sprawiają problemy, bezpośrednim wtrysku który oprócz zalet ekonomicznych i przyrostu mocy jest awaryjny (czyszczenie dolotu co jakiś czas pomijam). Pomijając to wszystko silnik jak jest sprawny na k0464 robi robotę
-
1.8T 212 KM 324 NM BFB
dyskusja o hamowaniach już była tna kazdym forum ktora lepsza która gorsza.. na tym tez więc może by do tego nie wracać.. fajny wynik.. może aż za fajny... wrzuccie jakieś logi
-
A4 b7 2.0 tdi quattro BPW 248 KM 467NM by Mirass VAGTUNE
Może wpadniesz w któryś czwartek pod most milenijny porównamy auta na drodze ?
-
piąty a szósty bieg 1.8t quattro
no jest wygodnie.. 200km/h 4200 rpm, 160km/h 3500rpm polecam GJW
-
piąty a szósty bieg 1.8t quattro
hmmm VI gang chyba najdłuzsza oznaczenie GJW
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no ale co z tego wszystkiego.. w zimie przy - 5 masz 250ps w lecie po chwili pałowania masz 220ps..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
omg zle przeczytałem ;P najlepszy wynik na k03s.. gregor chyba 250ps zrobił..
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
1.3 bara to relatywnie nisko wpadną korby będziecie sie mogli pobawic ile pokazała przepływka ? kolo 240 ? To auto chyba nie jest do poruszania się na codzień ?
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
Jaki boost ? Masz loga ?
-
1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
dobre turbo dobry wybór te TD jednak nie są takie świetne do naszych aut jak ludzie piszą... dajesz foty wykresy logi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak kupowałem AWXa to do AVFa mialem dopłacic 250 zł z tego co pamiętam (DMFW+ clutch) więc niewiele więcej, ktoś gdzieś kiedyś ( tak wiem świetne źródło ) pisał, że docisk AVF jest sporo mocniejszy ( tu przyjmę słowa krytyki nie ma potwierdzonych informacji )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dlatego mówie przekładasz rozrusznik i wyładasz komplet dwumas + sprzeło z AVF
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
małe sprzęgło tak, ale chyba trzeba patrzeć co u kogo siedzi u mnie np jest skrzynia GJW, taka sama jest w AVF a tam jest sprzegło 240mm.. wiec prawdopodobnie rozrusznik przełożyć i zadziała 240mm z AVF.. ale bałem sie sprawdzić.. ;P
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
2+31+33 3+20 115+118 pokaz jak zrobiles LDRXN
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bzdura