Treść opublikowana przez Imhotet
-
Lampy poliftowe bixenon USA symetryczne czy niesymetryczne
podłącze się pod temat.. co to znaczy na wersje EU w całości.. ?
-
logi zaplonu 1.8t bfb a4 b6
no nie da się ukryć ale zaplon też masz w miare mocno ustawiony a pamiętaj że to auto nie ma 15 tys przelotu tylko pewnie pod 250..
-
logi zaplonu 1.8t bfb a4 b6
jak cofnie 3 stopnie na 3 biegu przy logowaniu to jeszcze nic sie nie dzieje, pamietaj ze przed robieniem logów kasujemy błędy nawet jak ich nie ma
-
logi zaplonu 1.8t bfb a4 b6
to zrób wszystkim przysługe i jak sie "dopiero uczysz" to nie zabieraj głosu bo takie brednie opowiadasz, że ręce opadaja i jeszcze wpowadzasz w błąd ludzi którzy szukaja pomocy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bardziej podejrzewam że go zalewa i dlatego masz 0 wychodzi poza zakres sondy ale to troche strzał niah to chyba nie możliwe.. ile przeplywka na jałowym pokazuje ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hmm a masz dobry AFR ? słyszałem o problemach z podlewaniem po takim zabiegu wyciągania sondy
-
A4B8 2.0TFSI CDNB
no oponke masz szeroką i dobrą koło duże jeśli faktycznie skrzynia taka długa to spoko, wiadomo gorzej na mokrym lub śliskim, fajne autko szkoda że nie QQQQ
-
A4B8 2.0TFSI CDNB
420 niutona w 2400 i nie mozesz oską zerwac trakcji ? chyba masz jakieś sliki załozone
-
1.8T AVJ Uszkodzona turbosprężarka
napisz do innych warsztatów o wycene.. Perunturbo, TurboSpec np.. pozatym pokaz foty spod maski kolektora wydechowego i DP
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie do c**ja sa inne tamaty do pisania o lpg co z wami ?
-
S4 B5 k04
turbiny seria rs4 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kupujesz podstawkę na pod filtr oleju kupujesz zegar ciągniesz kable i tyle
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
korby są na 19 i 20mm.. sworznia nie da się wymienić sciągajac tylko miskę, musisz sciągnąć też głowice.. jak chcesz sworzeń 20mm to musisz założyć tłoki np z BAMa..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
eh widziałeś Ty kiedyś silnik chociaż na zdjęciu.. ? w tym zdaniu są chyba ze 4 gafy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bez przesady zerwanie głowicy - 500-700 zł to normalna cena, a do tego zeby wymienić pierscienie i korby trzeba zerwać miskę - 200 zł max. Jeśli blok cały i nie trzeba wyciagać tylko założyć wszystko to skąd 4 tyś ? Pojebało się w głowach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A no ok gdzieś tam wyżej napisałeś że mogą dać moc stad moje zdziwienie, ale teraz wszystko jasne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Możesz wyjaśnić w jaki sposób korby i panewki miałby by Ci pomóc w uzyskaniu większej mocy ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
albo z TurboSpeca na 290km/380 Gregor współpracuje właśnie z turboSpec.. i to jest dobre źródło - najlepiej odrazu tam zamontuj i zrób soft unikniesz problemów @Bjorn przesadzasz z tymi wartościami "290/380" - jedna jaskółka (na sterydach) wiosny nie czyni @Danko oczywiście że s4 b5 i tylko wydechowe , co do jednomasa musisz pogooglować
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak chcesz w miare tanio a lepiej od serii to idz w sprężynki S4. sprzęgło temat rzeka.. wydaje mi się ze najlepiej iść w jednomas, kwelar i wysłać docisk do wzmocnienia (to nie jest tania opcja, ale raczej najlepsza i na lata)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
raczej że na PB95 i jeszcze ci powiedzą że nie trzeba mocno żyłować heheh
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
haha chciałbym zobaczyć te 220ps na seryjnym silniku z katem
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Ma juz wtrysk pośredni i bezpośredni ? tak w tej generacji jest pośredni i bezpośredni wtrysk więc dolot czysty gratulacje zakupu - i masz racje lepiej wziąć auto po lekkiej przygodzie i samemu naprawić niż kupić składane u Heńka z przelotem 200tys km z niemcowni
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sorry że tutaj ale czas mnie ciśnie.. kupie wałek ADR z oznaczeniem J, ktoś coś ?
-
Problem z silnikiem 1.8T AVJ logi do analizy
mylisz się odpięta wtyczka od N75 powoduje ze cisnienie z układu dolotowego idzie odrazu na gruszkę więc można sprawdzić jak jest ustawiona sztanga. W serii nie nadmucha więcej jak 0.35. Jeśli ściągniesz wezyk z gruszki do n75 to turbo załaduje maxa
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
prawidłowo vcds to kupa do logowania masz pod ręką jakiś log zeby było z 2 / 3 / 4 biegu z gazem w podłodze przynajmniej: nmot ,gangi ,vfzg ,wped_w ,rl ,ti_b1 ,mshfm_w ,plsol ,pvdkds_w ,ldtv ,dwkrz_0 ,dwkrz_1 ,dwkrz_2 ,dwkrz_3 ,zwist porównałbym ze swoim