Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
fajnie. powodzenia w modach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sterowanie innym n75 (ponoć lepiej sie stroi), zintegrowany kolektor ktory sie nie rozleci jak chinczyk lub oszczedzasz na spawaniu, na 19t 5cm ciezko bedzi zrobic 300ps a na 7cm bedzie słabo wstawac, k04tfsi zrobi i 330ps jak bedzie trzeba
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
i gregor ma racje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja polecam k04-064, jak td to 04-19t 7cm zeliwo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
szczerze to nie wierzę ze jakies auto na tym wypluło 280ps, chyba ze na patencie Givera i z super osprzętem w chłodne dni. Realnie to turbo dmuchnie 240-250ps max i to przy 5k rpm. Zobacz ze inducer ma tylko 38mm czyli tyle co k03s
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wampir Ci napisał, że nie warto się w to pchać. Słuchaj doświadczonych kolegów.Chcesz moc to zrob na wiekszym turbo żadnego p&p
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
bleh dużo rzezby ? opowiesz cos ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zadzwonie przy weekendzie jak to bede rozbierał znowu. a tymczasem moze podpowiesz czy 330mm na tył z rs4 b7 mi podejdzie do s4 b5 ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak masz opcje zrzucenia skrzyni, przymierzenia BRD i ewentualnie oddania to próbuj na pewno wiele osób to ciekawi 029 i 073 maja te same żeliwa wiec nie poszalejesz ani tu ani tu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hmm no moze podejme jeszcze jedną próbę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jedni mówią że tak inni że nie, BRD ma 240mm BFB 228mm na logike rozrusznik nie bedzie pasował, po przełożeniu rozrusznika powinno zadziałać... ale wątpie zeby ktoś próbował
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ? Co Ty cudujesz z tym wymiarem bo jestem ciekaw ? szukam odpowiedzi dlaczego mi klocki się przemieszczaja w zaciskach co powoduje strzelanie / stukanie przy hamowaniu.. dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie.. klocek ferrodo DS.... Nawinałem juz jakis kawałek drutu na uszy i sie uspokoiło na 200km.. po czym stukanie wróciło (wiadomo rzezba na długo nie pomogała) rozważam wyrzucenie tego w diabły....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tokarka i odpowiedni uchwyt zeby złapac czapke, 2mm na srednicy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?
-
2.0 TFSi logi auto zdechlak
pokaż loga z 31 kanału, były jakies błedy ?
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Wampir cytował pierwszy post więc wszystko widać haha
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
edit: juz nie wazne.. bte czemu nie ma opcji usunięcia swojego postu......
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
to jest forum więc sobie gadam, pytałes tunera dlaczego tak mało g na przeplywce mimo boosta ?
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline. jeśli jedna osoba składała silnik i stroiła to oddaj im spierdoline niech naprawiają albo na kolanach do Jasła
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
ładna hydrografika gdzie robione ?
-
mocarny AVF
elegancko, Blachu co tam ma ?
-
mocarny AVF
poka filma jak to jedzie
-
mocarny AVF
Jaaa pierdu ale moc !! nie boisz sie tym jezdzić ? myślę, że jakby się ziemia zatrzymała to ten klekot spokojnie wprawi ją ponownie w ruch ! xD
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
zrob screen i wrzuć jpg/png
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
można po przeplywie i zapłonie oszacować moc, dlaczego bez sensu