Treść opublikowana przez Imhotet
-
Tuning BEX od zera
do 250ps to pojezdzi - ja mam u siebie i działa
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Hehe panowie.. c'on.. kiedy wam sie ostatnio zdarzyło "zdusić auto" bo mi chyba w liceum... dzisiaj dałem się koledze pobawić wskazałem urządzenia którymi może próbować odblokować auto (tempomat, pedała, manetka, fisa etc) i po 10 minutach się poddał - elegancko
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
wgrywasz soft poprostu z odpowiednią funkcją po info do Roman_tyk przez forum
-
Audi a4 1.8 t BEX 190KM wypadanie zapłonu
zrob log dynamiczny kanałów 2+33 , 3+30 , 115+118 po skasowaniu błędów, przed skasowaniem sprawdz wartosci w bloku 32, sprawdz na jałowych wartosci w bloku 91,92,93 log dynamiczny na 3 biegu od 2krpm do 6,2k
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
co masz na myśli że nie szkodzi w tfsi ?
-
Audi a4 1.8 t BEX 190KM wypadanie zapłonu
poszukaj w dziale polecane warsztaty, masz VCDS'a ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
uja widać na tych zdjeciach - jaki rozmiar rurek tu jest ? gdzie flansza pod map sensor ? gdzie wejscie na Dv ?
-
Audi a4 1.8 t BEX 190KM wypadanie zapłonu
Po pierwsze to temat jest w złym miejscu.. a po drugie to zrób logi to się dowiemy co boli Twoje auto bez tego to można sobie wróżyć z fusów - jak sam widzisz zaworek odmy juz niepotrzebnie wymieniłes, obstawiam ze lpg niedomaga
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
hmm przy ręcznym.. ? który konkretnie ?
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
działa również w sumie sprytnie zrobione
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
a po co ? z tymi Fmic'ami to przesadzają ludzie no i AntyTheft na pokładzie działa prze c**j polecam wszystki -- > http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342327-projekt-antytheft-blokada-uruchomienia-nie-do-zlamania/page-1 filmik:
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Hmm chyba zostałem wylosowany jako pierwszy na testera.. sama idea jest naprawdę fajna.. działa bezbłędnie - na prawdę próbowałem to zepsuć - nie udało mi się.. Polecam wszystkim ! Thanks Roman !
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
słabe paliwo ;P na LPG nie ma cofania (oczywiście do czasu ) aaa no i własnie przecież zamontowałem jeszcze KME Twina reduktor...
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
320 sztuka tył + coś koło 450 sztuka przód Bilstein B8 one są o 1.5cm którsze niż ori 1Be dlatego auto troche siada w dół (chociaż tył mi został w miejscu ale to pewnie dlatego że moje amorki tył już sie do niczego nie nadawały.. )
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
moje nie są super lekkie bo to Supertourismo coś koło 9kg ważą zapłaciłem za to 800 zł hehehe stan do założenia Artur kupił Superleggery i te są dopiero lekkie
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
wydech zamontowany - chyba najgorszy mod jaki zrobiłem, nie polecam nikomu, poza tym wpadły felgi OZ Racing 17x8 i amortyzatory Bilstein B8 auto wreszcie siedzi równo po 64cm przód i tył niedługo dojdzie stab RS na tył i na razie tyle z modów edit: czemu nie polecam ? Wydech buczy i nie brzmi ładny bas wydobywa się do 2k rpm pózniej kibel ja zamknąłem klapki i jest cicho jak w serii no, ale wtedy mod nic nie daje więc kasa w błoto
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
wiem słyszałem juz dawno o tych 212 hp w serii AJL tylko ze na serii wtryskach to troche ubogo było ;P ale.. temat nie o tym..
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
ciekawe
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
seryjne wtryski i 194hp fiu fiu chcialbym zobaczyc loga no to zregeneruj to bez kombinowania i tyle
-
1,8t BEX wykres z hamowni
kup słupek z anglika może tak będzie najtaniej czy najlepiej - nie wiem
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
masz wtryski z bexa (powinienes przy 194hp..) ?? jak gruszka nie bedzie za mocno napięta to soft sobie poradzi bez korekty
-
1,8t BEX wykres z hamowni
a u Gregora nie chciałeś zostawić ?
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
w aso nowa 4tys hehe sprawdzałes w intercarsie ? na stronie borga wernera pokazują : Moto-Remo Burzynscy Sp.j. ul. Bydgoska 35 14-200 ILAWA Poland jako dystrybutora
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
mi wszystkie te turbiny ryżem śmierdzą...
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
ja bym regenerował.. np tu: http://www.turbospec.pl/chłopaki robią bardzo dobre hybrydy z k03 także z regeneracja bez problemu.. ewentualnie zalożyć koło kompresji z bexa