Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. Imhotet odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    do 250ps to pojezdzi - ja mam u siebie i działa
  2. Hehe panowie.. c'on.. kiedy wam sie ostatnio zdarzyło "zdusić auto" bo mi chyba w liceum... dzisiaj dałem się koledze pobawić wskazałem urządzenia którymi może próbować odblokować auto (tempomat, pedała, manetka, fisa etc) i po 10 minutach się poddał - elegancko
  3. wgrywasz soft poprostu z odpowiednią funkcją po info do Roman_tyk przez forum
  4. zrob log dynamiczny kanałów 2+33 , 3+30 , 115+118 po skasowaniu błędów, przed skasowaniem sprawdz wartosci w bloku 32, sprawdz na jałowych wartosci w bloku 91,92,93 log dynamiczny na 3 biegu od 2krpm do 6,2k
  5. poszukaj w dziale polecane warsztaty, masz VCDS'a ?
  6. uja widać na tych zdjeciach - jaki rozmiar rurek tu jest ? gdzie flansza pod map sensor ? gdzie wejscie na Dv ?
  7. Po pierwsze to temat jest w złym miejscu.. a po drugie to zrób logi to się dowiemy co boli Twoje auto bez tego to można sobie wróżyć z fusów - jak sam widzisz zaworek odmy juz niepotrzebnie wymieniłes, obstawiam ze lpg niedomaga
  8. hmm przy ręcznym.. ? który konkretnie ?
  9. działa również w sumie sprytnie zrobione
  10. a po co ? z tymi Fmic'ami to przesadzają ludzie no i AntyTheft na pokładzie działa prze c**j polecam wszystki -- > http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342327-projekt-antytheft-blokada-uruchomienia-nie-do-zlamania/page-1 filmik:
  11. Hmm chyba zostałem wylosowany jako pierwszy na testera.. sama idea jest naprawdę fajna.. działa bezbłędnie - na prawdę próbowałem to zepsuć - nie udało mi się.. Polecam wszystkim ! Thanks Roman !
  12. słabe paliwo ;P na LPG nie ma cofania (oczywiście do czasu ) aaa no i własnie przecież zamontowałem jeszcze KME Twina reduktor...
  13. 320 sztuka tył + coś koło 450 sztuka przód Bilstein B8 one są o 1.5cm którsze niż ori 1Be dlatego auto troche siada w dół (chociaż tył mi został w miejscu ale to pewnie dlatego że moje amorki tył już sie do niczego nie nadawały.. )
  14. moje nie są super lekkie bo to Supertourismo coś koło 9kg ważą zapłaciłem za to 800 zł hehehe stan do założenia Artur kupił Superleggery i te są dopiero lekkie
  15. wydech zamontowany - chyba najgorszy mod jaki zrobiłem, nie polecam nikomu, poza tym wpadły felgi OZ Racing 17x8 i amortyzatory Bilstein B8 auto wreszcie siedzi równo po 64cm przód i tył niedługo dojdzie stab RS na tył i na razie tyle z modów edit: czemu nie polecam ? Wydech buczy i nie brzmi ładny bas wydobywa się do 2k rpm pózniej kibel ja zamknąłem klapki i jest cicho jak w serii no, ale wtedy mod nic nie daje więc kasa w błoto
  16. wiem słyszałem juz dawno o tych 212 hp w serii AJL tylko ze na serii wtryskach to troche ubogo było ;P ale.. temat nie o tym..
  17. seryjne wtryski i 194hp fiu fiu chcialbym zobaczyc loga no to zregeneruj to bez kombinowania i tyle
  18. kup słupek z anglika może tak będzie najtaniej czy najlepiej - nie wiem
  19. masz wtryski z bexa (powinienes przy 194hp..) ?? jak gruszka nie bedzie za mocno napięta to soft sobie poradzi bez korekty
  20. a u Gregora nie chciałeś zostawić ?
  21. w aso nowa 4tys hehe sprawdzałes w intercarsie ? na stronie borga wernera pokazują : Moto-Remo Burzynscy Sp.j. ul. Bydgoska 35 14-200 ILAWA Poland jako dystrybutora
  22. mi wszystkie te turbiny ryżem śmierdzą...
  23. ja bym regenerował.. np tu: http://www.turbospec.pl/chłopaki robią bardzo dobre hybrydy z k03 także z regeneracja bez problemu.. ewentualnie zalożyć koło kompresji z bexa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.