Treść opublikowana przez Imhotet
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
ori chinole mozna brac mam te same u siebie
-
1.8T BEX Remont silnika
bwehehe dobra cena za "remont glowicy" chyba ori napinacz nowy zalozyli, ze im 2700 netto wyszlo
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
Nom ten wydech S4 to moj najgorszy mod, auto buczy nie ma rasowego dzwięku za nic, ale z zamknietymi klapkami jest jak seria, jesli chodzi o pojemnosc to na pewno jest wieksza 1x52mm w seri vs 2x55mm w S4 i 2x43mm w serii (za srodkowym) vs 2x47mm w S4. Czy to sie przełozyło na osiągi.. ? nie wiem bo w miedzy czasie grzebałem z softem a hamowni nie było na pewno coś tam daje bo to jednak przelot z tyłu. pozdro
-
Wypadające zapłony 1.8T BEX
kto ci robil ten soft ? logi robione na PB czy na LPG ? missfire pojawia się na PB i na LPG ? cofa zaplon po 12 stopni a dalej masz 16 stopni zapłonu
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Opiszę wszystko rzetelnie możesz mi wierzyć. Na razie nie mam czasu bo to artykuł na pół strony będzie ubarwiony pięknymi fotkami
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Hahahaah mimo że nie chciałem podnosić tematu twojego marnego TIPa to ty to zrobiłeś.. skoncze prace i wyśle fotki tego ścierwa które mi wysłałeś i SMSy jakie wymieniłeś ze mną Strzał w kolano
-
Audi A6 C6 3.0TFSI STAGE 2 290KM->445KM/555Nm by gregor10
no kurde klasa jest pokazana znowu... Plota chodzi, że "Sławne tunery" już muszą rolki odurzać co parę dni bo roboty nie ma
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
w BEXie dwie sondy, @Bjorn do B6 Tipa nie potrzebujesz chyba ze załozysz hybryde TIPy są P&P...? Widziałem tylko jeden TIP który pasował jak ori, ale takiego wysyłkowo nie kupisz.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
gdzie filmik ?
-
B6 DIVISION
ten vfiz to kibel jak masz podłączonego vaga do obd i vfiza to sie papra.. u Roman_Tyk'a padł po miesiacu odesłał i przez 2 miesiące nie mógł sie doprosić o zwrot hajsu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
srednica w serii za DP 52mm za środkowym jeśli QQQQ to 2x47mm zawsze warto poluźnic, ale serie na 260hp lataja na k03h lataja..
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
pokażesz jakies foty spod maski ?
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
No to z sondą w połowie wydechu to była ironia... Też mi się wydawało, że disle jeśli chodzi o EGT są "zimniejsze".. to FBI piszę, że jest odwrotnie albo źle rozumiem to zdanie: "Tak jak mówiłem benzyna to nie problem, doładowania żedu 1,2-1,5 bar , niższe temp. niż w dieslu, ale polecam dołożyć równolegle IC wodny."
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
a czy czasem średnica ich wlotów wylotów nei ogranicza tego wszystkiego ? a co do EGT benzyna vs disel to chyba nie zgodze... gdzieś widziałem filmik jak klekot przyspieszał 50-220 ? i temperatura poniżej 700 stopni.. gdzie benzyna pewnie miałaby takie EGT przy 150.... ...no i znalazłem filmik.. PS. nie znam sie na klekotach może mial sonde egt w polowie wydechu...... ale może mi to ktoś tu ładnie wyjaśni i sie czegoś nauczę ?
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
zastanawia mnie jak tam zmieściłes te wszystkie ic.. te boczne to ori ? Nie masz jakis fotek ? chociaż spod maski ?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Nie pamietam, wziąłeś jakiegos sterego loga...
-
Ile obrotów przy 140km/h
czy ja wiem czy dobrze u mnie przy 3krpm jest 140km/h licznikowo i 133gps skrzynia GJW
-
Sprzeglo 1.8t
z tym sprzęgłem to jest zagadka bo widzisz moim BFB jest skrzynia o dokladnie takim oznaczeniu jak w AVF a wszystkie AVF mialy sprzegło 240mm więc prawdopodobnie wsadziłbym 240 do siebie, ewentualna zmiana rozrusznika na taki z AVF (chociaż ponoć się nie różnią).. jakbym miał opcje wziąć sprzegło z AVF przymierzyć i oddać to bym sprawdził no ale...
-
Czarna bestia ukończończona :)
gratulacje widzę, że kolejna B7 trafiłą w dobre ręce wrzuć pare fote jak to autko wygląda po odświeżeniu.. pozdro
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Fajne zegary szkoda że wskazówka przechodzi tylko do połowy skali
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
ograniczony to ty jesteś, idź zatem zarabiać pieniążki swoja głęboką wiedzą na temat zawirowań (na pewno jedno zawirowanie jest w twojej głowie), bo tu się tylko będą z ciebie śmiali
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
bwahahahaha a ty skąd się tu wziąłeś ?? z choinki się urwałęś ? "silnik na dole dużo stracił" "zawirowania spalin" bwahahaha
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
1.25 do końca 1.4 w środku
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no nie przesadzaj że cena 4tysie to dużo za soft i DP ze złota...
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
nie dziwie się że nie żałujesz wynik konkret 330 niuta w 3000 rpm mrrrr az mnie ciarki przechodzą jak wrócisz jedziemy na kreche : D