Treść opublikowana przez Imhotet
-
A4 b6 AVJ stage 2
nie żebym sie czepiał zle z tych logów to ja 250ps nie widze ;p
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
pochlałeś widze wczoraj to jest 60-180 dobrze jedzie jak na taka masę i tylko 224ps to jestem w szoku.. jednak nowe auto to nowe auto
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
superb ci spala 15.5 ? chyba cały czas po miescie bujasz... przeciez to 4x4 to zwykły haldex czyli ośka... mi stare 2.7 v6 pali 15 litrów przy odcinkach 4km do pracy a przeciez to waskopasmowa sonda i auto z lat 90' tankowałes auto do pełna czy slepo wierzysz we wskazania komputera?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
jak tam sprzedałes fure czy jeszcze nie ?
-
Moje poczynania z B7 1.8Tq BFB - w drodze po 300KM
widze ze wyrzuciłes klapki z koncowych tłumików... ? ten wydech S4 to najgorszy mod jaki zrobiłem buczenie przy 3k rpm jest mega męczące auto w ogole nie brzmi a czy przepływ sie polepszył - nie wiem nie odczułem obecnie jeżdze na zamkniętych klapach... A Ty jakie masz odczucia ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ouch na 4B reg ? jakie czasy wtrysku pb na jałowych pamietasz ?
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
koło kompresji i wirnik kompresora to jedno i to samo, do tego dochodzi wirnik turbiny czyli razem mamy dwa "wiatraczki", gdzie jest trzeci ? logika wypowiedzi poraża. Wirnik czy też koło turbiny im większe tym ma większego laga, do tego wiele turbin posiada dostatecznie duży wirnik i jego dotykanie nie jest koniecznie, ewentualnie można skorygować wyważenie. Więc nie wchodzi to w skład każdej hybrydy, zazwyczaj tylko tych bardzo mocnych. Bwahahah co Ty za bzdury wypisujesz na tym forum no śmiech
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
to pewnie dlatego każdy kto podnosi moc zmienia torbosprężake na większą ? hahaha co Ty bredzisz kolego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ori pompa wtryski 440 + 240g/s przeplywu 17ms przy 6k z tymi 525 bym się Łukasz nie rozpędzał pozniej bedzie problem z jałowymi na lpg..
-
2.5 tdi swap na 1.8t
sprzedaj klekota i kup benzyne
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Wampir ma racje !! tylko zle myśli.. kupuj sedana pózniej dzieciak i żona Ci każe kupić inne auto wezmiesz sobie nowsze !!
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
f*ck nie pierd**isz się w tańcu widzę.. zakładam, że skusiła Cie tansza akcyza i bedziesz szukał cos z męskim silnikiem ? C7 or S4 ?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Hmm w porównaniu do 3 czy do pierwszego gena? Po sofie bez cata robisz 300+ turbo z wirnikiem 7blade ma za***isty potencjał.. czy więcej niż 300ps i quick spool potrzeba? Raczej nie..
-
B8 polift luzna wtyczka pod lewa lampa
dokładnie jak pisze Roman dlatego pytam czy ktoś po kolorach albo umiejscowieniu nie bedzie wiedział może kolory pinów coś komuś podpowiedzą ? https://s25.postimg.org/5xg5v3w0f/15204250_1148681098513879_1682785182_o.jpg
-
B8 polift luzna wtyczka pod lewa lampa
hmm no niestety jestem 1500 km od auta ale jutro znachor ma popatrzec
-
B8 polift luzna wtyczka pod lewa lampa
Witam panowie pomóżcie mam luźną wtyczkę pod lewą lampa i nie mam pojęcia gdzie ja wpiac.. foty : https://s25.postimg.org/7cd5637pr/Resized_20161126_102131.jpg https://s25.postimg.org/5xg5v3w0f/15204250_1148681098513879_1682785182_o.jpg
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
kolektor ciasny na taki flow.. i nie ma lpg ;p
-
Moje poczynania z B7 1.8Tq BFB - w drodze po 300KM
ja zamontowałem AWXa prawe 2 lata temu moim zdaniem wcale nie jest mocniejsze od serii, a jeśli jest to jakieś śmieszne wartości.. teraz poszedłbym w sachs performance jednak
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
haha dramat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
full boost to może nie.. ale z 600 niuta juz by sie przydało w takim zakresie, co myślisz ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no fajnie a turbo jakie? na daily to tak 500ps i 600 niuta w 3000rpm jest idealnie (o ile masz quattro ofc) btw kuta korba włożona a glowica nie ruszona...? Ciekawe ciekawe rzeczy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
do kosza
-
Lampy poliftowe bixenon USA symetryczne czy niesymetryczne
seeerio EU to europejska ? pytałem dokladnie na czym polega przerobienie - amber mozna wykodować co pozatym ?
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
34 ale to jest egt liczone softowo, Darek masz sonde czy to z obd wartość ?
-
A4B8 2.0TFSI CDNB
a co tu badac to jest katalizator o zwiększonym przepływie poprostu - bez tego przegladu w niemowni nie zrobisz