Treść opublikowana przez Imhotet
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
no moze mnie troszke poniosło...- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
na gazie bedzie rakieta zaplon bedzie mozna nawet jeszcze delikatnie podciagnąć- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
bedzie wynik to jest log na PB ?- 1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
nie no.. głowice też trzeba zakuć - nie ma żartów..- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
i to bez Q.. Co robisz ze swoim sprzegłem ? BRD chyba tez nie da rady... na tym wirniku i 23T to takiego boosta dostaniesz że fotel sie złamie zrob testy z TIMPem i bez- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
No i po logu tez dobrze wyglada, wreszcie wybrałeś kogoś kto ogarnia temat, gratuluje- 1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
nie no coś Ty powaga- 1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
450 pęknie jak nic- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
u omena juz 9B siedzi ?- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
rezaj rezaj.. ja tym czasem mam nowy pomysł na k03 wirnik CNC inconel 9B ^^- Czasem długo kręci żeby zaskoczyć oraz gaśnie na luzie gdy niedogrzana.
z paleniem miałem identyczny problem, wtrysk gazowy puszczał układ napełniał się gazem sprawdz wskazania sondy na zimnym silniku... moze to jakis trop..- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jednak 2080H ? a tak sie zapierałeś... soft zostanie seria ? nie naciagnałes klienta na reaznko odrazu ?- A4 B6 1.8T DP , FMIC, TIP , Wtryski+ K03 hybryda
jedz gdzies gdzie ogarnac Ci wszystko za jednym zamachem. Oddajesz auto i ma byc zrobione tak i tak. Zaczniesz grzebac sam to sie zjeba za zjeba pokaze i tylko będziesz w plecy. Nie warto oszczedzac paru groszy. A tipy spawane p&p przez "fachowców" to jest mit - jak spawac to na aucie.- 2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
McGiver ?- Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
za***rdala to nawet gratz- 1.8t Q stuka przy zmianie biegów - Luz na wale
zapomniałeś dodać ze do tego trzeba rozebrać skrzynie ;P i to nie wiadomo czy pomoże u mnie tez stuka- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli AJL ma inne niż bex / bfb i reszta podobnych ?- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
ehh chociaż tyle, ciekawe ile osob tak jak Ty zrobilo program, ale juz pomocy z forum nie mieli i tak sobie jeżdżą..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
napewno pasuja do b6 bo sam mam takie założone pytanie czy u Ciebie sa dlugie czy krótkie- Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
ciezko powiedziec.. nie wiem ja kolega ale ja mam pare zabiegów zrobionych żeby było luźniej, ale troche się wjeba*** w temat takze jak coś to PW.- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
:S to to ja mam popsuty samochod..- Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Wampir jest to możliwe na k03 masz tu loga odemnie http://vaglog.pl/log_204612.html- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jak będziesz chcial to zagotujesz każde tarcze, ostatnio s8 d3 wytrzymało 3 hamowania i pedał wpadł w podłoge.. Myślę, że Dev ma troche racji bo hamowania z 200 do 0 mogą nie wytrzymać ale odrazu biec do sklepu po większe hamulce też nie ma co.. trzeba mieć świadomość ze jak te bedą do wymiany trzeba szukać coś większego - Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)