Treść opublikowana przez Imhotet
-
Pytanie do posiadaczy FMIC (czujnik temp. zewnętrznej)
mi tez skakała, wrzucilem czujnik w kratke i jest spokój, rob tak samo
-
[1,8 BFB] Prośba o analizę logów.
Panie no... logi sie robi do 6k rpm inaczej to uja widac.. dziwne ze na benzynie tak Ci cofa zaplon, chyba na tesco zatankowałes 95 co ? na lpg masz malo przeplywu cos zrob loga 2+31, 3+33 na lpg i zatankuj dobre paliwo ;p szarpanie na zimnym czy na cieplym na lpg czy na pb ??
-
B6 DIVISION
zajrzałem do działu warsztat.. przejrzałem 5 pierwszych stron i nie znalazlem nic co zawiera w nazwie "licznik" czy "fis" dlatego pytałam tutaj.. proste.. dobra uderzam do Cwiary na PW dzieki za podpowiedzi
-
B6 DIVISION
a czy Cwiara czasem nie jest z Wro ?
-
B6 DIVISION
Pany czy wszystkie zegary z kolorowym fis'em z b6/b7 pasuja zamiennie na zegary z czerwonym ? czy trzeba to sklejac po vinach czy po innych znaczeniach ? Chce zamienić swój czerwony na kolor..
-
Podniesienie mocy ? 2.0 tfsi quattro
nie istnieje cos takiego ja bezpieczny tuning
-
Dziwny dźwięk po wymianie turbiny
polecam siebie szczegóły na pw
-
Dziwny dźwięk po wymianie turbiny
no wlot masz porysowany wiec obciera, pozdrów goscia który składał ci turbo porządnym liściem.
-
Dziwny dźwięk po wymianie turbiny
gruszke poluzuj albo program popraw, po logach zadnych dziwnych dzwięków nie widac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hmm czekaj masz racje.. ja wymieniałem DV ostatnio które miało koło 3 lat i tez producent Kaiser, nowe również kaiser
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z tego co wiem to te z koncówka N robił kaiser
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ja piernicze ten PT to jakas miazga totalna.... ten GTX jest na kolkach z tego co pamietam ?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
przesuniecie sondy na miejsce drugiej nie spowoduje zadnych błędów ewentualnie bedzie mniejszy odczyt EGT
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Kto w ogóle będzie auto stroił ?
-
Numery wtryskiwaczy, wydajnosci i opornosci.
sorry wszystko jest chodziło mi o 0280156012... ale wg mojej rozpiski one maja 443ccm tak samo jak 0280156102 widze ze ile rozpisek tyle wartosci :/
-
Numery wtryskiwaczy, wydajnosci i opornosci.
brakuje 0280156112
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
to dobrze ze zacina sie w "tą" strone, bo jak sie zatnie w druga to mozna korby zbierac po drodze ;P
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- [B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
numery widać one siedziały w porszakach 911, musisz miec znajomego w fabryce porsche- B6 DIVISION
dobra pytanie - nie wiem, montował to Grzesiek jak auto bylo u niego.. musze zapytac gdzie go schował pewnie gdzies pod kolumna kierownicza..- B6 DIVISION
wydaje mi sie ze problem o ile jest to pojawia sie podczas jazdy na dlugich, a 5h tras na dlugich nie robisz moze ja to mam poprostu zle podlaczone czy cos zadzwonie jutro jeszcze raz do poprzedniego wlasciciela i dopytam czemu wypiał te bixy- B6 DIVISION
drugi rok z tym ustrojstwem śmigam i nic sie nie dzieje a patrzyles czy po dluzszej jezdzie na dlugich nie grzeje sie obudowa od DRLa ?- B6 DIVISION
Pany wie cos ktos na temat tego ze nie- orginalny DRL potrafi się grzać / przepalać /palić jak uzywa sie go z bixenon'em ? Dzisiaj cos takiego uslyszalem i mnie to zastanawia, moze by tam jakas diode zalozyc czy cos? a moze uslyszalem bzdure.. ?- chip do BEX (190 koni)
a co mamy powiedzic ? wszystko napisane- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a mozna wiedziec czemu zajechales ? A raczej czemu tak szybko ? cos ze smarowaniem ? - [B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !