Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
lepiej TD04 kup przeciez to na jedno wychodzi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tja traktorki na pole, a nie na wyścigi.. wie ktoś jaka twardość ma nowa grucha k03 / k03s ? Tj przy ilu sie otwiera ?
-
Prośba o pomoc, podpięcie pod komputer BIAŁYSTOK
znam tylko jedna osobe z biełego ale ogarnieta zadzwon zapytaj nasz kolega z forum McGiver.. telefon 665-TUNING
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
do 230 koni ja bym brał AWXa.. Cinkers tu sa problemy z jednomasa i metalowym wysprzęglikiem,
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
żeliwko 7cm ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
troche drogo.. napisalem na kiedy moglby mi wyspawac bo cos slyszalem ze miesiac trzeba poczekac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytalem musi miec auto zeby wyspawac.. na odległośc nie robi niestety
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
inkognito zaglada jeszcze na forum ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
znacie kogoś oprócz Bakusia kto mi wyspawa TIPa pod ori puche i wlot 51mm ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jesteście blisko ;P
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
307 / 390
-
Jaka moca dysponujemy
mogles zrobic troche inny przedział 200 - 230 230 - 270 ale to tylko moje zdanie ;P
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Dev czyżbyś podciał łopatki na wydechu ? A zimna wieksze koło ? Czy to tajemnica handlowa ?
-
Zrobiony soft - proszę o ocenę
tja jak na zwykła sprężarke jest w OK
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
:D :D bieda nie bieda, ale odjeżdża ładnie o R5 jeszcze nie słyszałem w a4, ale to pewno kwestia czasu tylko u nas jak u nas ale za kałużo to tam pewno kombinujo WG ma za miekką spręzyne ( w sumie załozoną do testów, miała ogarniac od 0,8bara, ale wyszło to tylko teoretycznie, nie daje rady wiecej utrzymac poprostu), we wtorek bede miał springa takiego co mam u siebie załozonego i wtedy bedzie można dmuchac nawet i 2.0 bary Imho uwierz mi że te 430niuta w ośce i tak sponiewiera tym autkiem konkretnie, a fazator dalej nie włączony nie macie w planach przerzucic tego do budy z Q ? z takim niutem próżno trakcji szukac ponizej 4 biegu chyba
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
tylko 430 ? przecie dół zakuty doj**cie boosta
-
A6 3.0 TDI
ale doj**ali nuta... 540Nm 1900 rpm..
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
ogarnij serie zeby była seria.. wez turbo od deva + wtryski + dp jedz na soft i bedziesz zadowolony kiedys dorobisz FMIC, TIP zostaw narazie serie albo szukaj od B6 za 50 zł i tyle.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie MS tez sie nie sprawdza niestety
-
1.8T+LPG 163PS po programie kreci do 5000 obrotow i stoi w miejsu
logi panie.. dynamicznie 3+20 2+33 115+31 tak na poczatek, jak program byl robiony to auto jechalo do konca i potem sie sypnelo czy jak ?
-
Błędy- A4B6 1.8T BEX Q
mechanik znachor.. zrob logi i zostaw lambde w spokoju
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
co za dmuchawka tam siadła ? td04 na chinczyku ?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
hehe Marcin ma racje.. kiedys sie interesowałem tymi wałkami to widzialem po 20-30 koni przyrostu ale na td04 td05 na audizine mozna sobie poszukac
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
PFR różnia się od BKR szczeliną.. 0.8 vs 0.9mm true.. chociaż... )
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
do serii : - NGK BKR6E (miedź tania, ale wymiana co max 10k) - NGK BKR6EIX (Iridium - wiadomo ) z lekkim koksem.. NGK BKR7E (Copper) NGK BKR7EIX (Iridium) do większych mocy (oczywiście przy stocku tez zadziała..) NGK BKR8EIX (Iridium) Bosch FR5DTC (Copper)