Treść opublikowana przez Imhotet
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
no ale widze ze temperatura w dolocie juz nie jest problemem, walczysz tylko z zaplonem ?
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
ogarnałes cos ? co z tym wysokim EGT ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja piernicze... to dopiero wielka d*pa dysza z k03 ma smieszne 3.2cm^2 dla porownania hhaha
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
aha czyli troszke rzeźby bedzie myslalem ze coś p&p znalazles pod kolektor serie a masz jakies wymiary ? rozmiar koła, dyszy albo A/R ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powiesz co to za zeliwko co wymyśliles ? albo przynajmniej czy jest dużo wieksze ?
-
Spoty wrocławskie
a ja pytam o spot ? pytam czy dzisiaj sie ktos wybiera
-
Spoty wrocławskie
wybiera sie ktos dzisiaj pod milenijny ?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
a to jest log na lpg ? tego nie napisałes..
-
analiza logów B6 1.8 T 163
no to lipa z tymi wtryskami albo z pompa paliwa, wtryski na graniczy zapętlenia a korekty na plus. Sprawdz cisnienie na listwie paliwa.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
zmieniałes wtryski na bexy czy seria ?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
jakich modach.. Roman zastanawiam sie czy auta do odry nie zepchnac kazdego dnia..
-
B6 DIVISION
zrob test kompresorem jesli chodzi o szczelnosc, sprawdz klapke wg czy nie jest luzna, a najlepiej log dynamiczny, 3+20 2+118
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
sedanik Ci tyle waży ? masakra moje pokazało 1615 kg z 1/4 pb i 1/3 lpg
-
Prośba o analizę- 1,8t BEX
jak masz mozliwosc to zajrzyj do cata, ale stawiam ze łancuszek, w 91-92 wieac chyba jakas synchronizacje mozesz zerknac (dopytaj Wampira)
-
Prośba o analizę- 1,8t BEX
jak masz swiece nowe to lipa to cofanie zaplonu, cewki jakie zmieniane kiedys ? łancuszka rozrzadu nie slychac czasami ?
-
B6 DIVISION
daj ktoś numer do Gwert'ego zaryzykuje rozmowe mimo różnych opinii
-
B6 DIVISION
Pany kto tu lampy przerabiał na bixy regenerował malował i tak dalej ? dajcie namiar
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Gdzie się ta opcje zmienia ?
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
musze poprosic tunera zeby sie ogarnał wreszcie i mi to zrobil ;P bo mi pokazuje 8 jak spala 12,5
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
jak masz srednie 13lpg to ile masz na FISie srednie ?
-
Audi A4 B7 2.0 TFSI BGB 264KM 394NM By Compsport
z tym staniem w miejscu to moze kolege poniosło ;P ale Krzysiek zobacz na jego moment.. not even close.. ;p
-
A4 B6 1.8T + K04
zdaje sie ze kazde kolo wydechowe jest z inocelu ;p a maja cos na potwierdzenie swoich słów ? napewno nie mylisz silników wzdłużnych z poprzecznymi ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dzięki za info Grzesiu czyli takie jak po lewej na górze oznaczenie 2277
-
1.8T BEX quattro pb/lpg analiza logów
błąd jest związany z pompa SAI.. to coś innego niż EGR
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli użyłeś koła 2275 ?