Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. czemu chcesz porównywać BTDC ? cofanie zapłonu lepiej chyba widac w kanale 20.. jeśli masz lepsze info to tłumacz
  2. hehe a w jakim ma być? czarno jak w D**
  3. ok daj znać, też chce zrobić korekte i chciałbym wiedzieć czy ta płukanka daje wymierny efekt
  4. sprawdzałeś juz może czy jest mniejsze cofanie zapłonów po tym czyszczeniu, albo sprawdzałeś kompresje ?
  5. jakby co mam jednomas i tarcze (do obicia) do pogonienia jako że do skrzyni 6gang nie pasuje pisać na pw
  6. wymieniałeś wszystko na ori czy jakieś zamienniki ? prawdopodobnie ktos spieprzył robote bo nie ma szans zeby to się tak szybko wysrało..
  7. otóż to;)
  8. to nie jest k03s....
  9. zgadnij dlaczego pytam o ori tlumiki... kata + srodek + koncowy przelot = super prawie jak seria ale troche basu DP + srodek + koncowe przeloty = masakra
  10. no to elegancko bo jest wylaczona programowo.. szkoda ze juz ja ominalem rurkami ;p
  11. masz kata ? nie chcesz mi pogonic ori tlumikow ?
  12. Jakich wtrysków uzyjesz ?
  13. mozesz zrobic zdjecie FMICa z od gory z otwarta maska ? bo ja mam 140 na samym dole zderzaka i belki wycialem 5mm wiec nie wiem jak Tobie weszła 180...
  14. Zadzwonie do Ciebie w piątek pogadamy
  15. Panie jakie update ? kiedy beda jakieś logunie z tych dmuchawek na kole 2080? Pytam bo turbo które kupiłem od Twojego ziomka juz sie wysrało i myśle czy nie isc krok dalej.. ile by mnie kosztowało coś na kształt czerwonej hemoroidy ?
  16. Tja tylko albo teraz ja musze czekac na upał albo Ty zrobic log w temperaturze kolo 24 st zeby zobaczyć różnice miedzy 140 a 180 czy ktos moze mi powiedziec co to za dziadostwo na zdjeciu ? strasznie mi przeszkadzało przy FMICu nie moglem sie oprzec rzadzy wyrwania tego... View image: IMAG1032
  17. otóż to ale to jest naprawde minimalnie ;P natomiast 180 to juz krojenie niezłe
  18. jeśli pytasz o orurowanie to watpie ze podejdzie bez przerobek, chociaz nie montowałem nigdy gotowaca, a 550x180x65 napewno nie wejdzie pod belke
  19. ja nie chciałem się pozbywać belki dlatego poszedl 140mm jest optymalnie, ale chetenie zobacze logi z 180mm z temperatura na zwenatrz +-24 st tylko ze nikt sie nie chce podzielic..
  20. generalnie przy kazdym ktory ma wiecej niz 140mm wys. bedziesz musial ciąć belke.. no jedyna szansa ze Ci taki 450x50 wejdzie pod belke I bedzie mial odpowiednio nisko wlot/wylot + uda ci się to spasowac jakims cudem
  21. jest bardzo bardzo mala szansa ze 450x50 wejdzie pod belke o ile nie przeszkodza rury I wylot ale jak nie wejdzie no to cała belka papa
  22. po co Ci taki wielki cooler ? robisz 300 + ? zobacz w watek o modyfikacjach 1.8t wrzucilem tam cos co da Ci pewien obraz..
  23. a propo FMIC porownanie seria vs 550x140x65: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM seria: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM na serii było z 5-7 stopni mniej na zewnatrz..
  24. a moglbys podac jakis model tych zacisków, albo od czego są.. ? Pogrzebie troche..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.