Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac udało się cos ?
  2. do jeszcze napisz ile litrów wchodzi do skrzyn chodz pewnie jest roznica 5/6 biegowa.. a moze sie myle ?
  3. @Wampir Skad te fotki wygrzebałeś ?
  4. logi macie w Diagnostyka Vag : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  5. RPM Boost Spec Actual 1960 980 990 1960 1710 1000 2080 1780 1230 2200 1860 1450 2320 2040 1680 2480 2270 1970 2680 2330 2300 2920 2390 2410 3120 2390 2380 3400 2340 2360 3600 2350 2340 3840 2390 2360 4080 2420 2410 4280 2410 2390 4520 2410 2390 4720 2410 2420 no ładnie wstaje pogratulowac setupu, tez bym w cos takiego kiedys celowal
  6. ho ho widze boosta nie brakuje tu a jak z wstawaniem turbo ?
  7. :grin: Świdnik to nie Świdnica ze Świdnika to on bliżej do Ciebie ma
  8. Ja nie mam cata, mam srodkowy i 2 przeloty na koncu, troche denerwujace to jest, mysle zeby na tyl spowrotem wrzucac jakies tlumiki.. swoja droga szukam srodkowego tlumika na 2,5" do budowy calego wydechu z nierdzewki masz jakis pomysl na to ?
  9. Nie wiem ile w tym prawdy ale... - Dodawanie koksu [A4 1.9 AWX] • .: AUDI KLUB POLSKA :. • PS. A czy w B6 1.8T można zrobić patent z kołem jednomasowym od Audi 80 2.0? mozna, jakbys odszukal temat o ktorym pisalem to bys to wiedzial..
  10. 1300 to niewiele, za tyle to dwumasy nie kupisz.. jest tu projekt kolegi Devastation ma juz komplet (nie valeo ale tez jednomas) czekamy az zalozy ma sie podzielic informacjami, mozesz odgrzebac temat.
  11. I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ? no i wreszcie troche czasu sie znalazło grucha temat nieosiągalny oprócz patentówek kinugawy :/ dziś będe wiedział kto mi pomoże z modzeniem wirników i muszli. Może na dniach bedzie chętny do stestowania tego tuninga w AJLu. A AWT++ jutro albo pojutrze dopiero ląduje do A6 bo cały tydzień się mocno skomplikował poprzedni i nie było nawet jak zaczynac tematu. no dlubaj panie dlubaj szlifuj te wirniki, tak jak w usa ;P jak Ci wyda jakis patent to masz kupca
  12. Chyba jest rozwizanie.. wtyczka na listwie paliwowej ledwo sie trzymała , docisnelismy i narazie bledy nie wracaja, auto jedzie jak przed awaria..
  13. sprobujemy pierw poprostu wymienic filtr paliwa, ktos mowil ze moze pomoc, jak to nie pomoze to podpowiem kumplowi zeby jechal do Ciebie, ale to on decyduje, dzieki
  14. Tja tylko wiesz jaki z Toba jest problem.. mieszkasz tam gdzie nawet kartografia nie dochodzi nie no tak serio to mamy do Ciebie strasznie daleko.. na LPG wczesniej nie bylo problemów zaczely sie dzisiaj, Parzel Rz stroil wiec mysle ze lipy by nie zrobil. czyli twoja diagnoza z PB pompa paliwa ? Moze najpierw doprowadzimy PB do porzadku.. Moze ktos jeszcze ma jakies przemyslenia ?
  15. Witam, u kumpla w aucie wystąpił dzisiaj jakis problem z moca.. chcial zrobic logi zrobilismy kanaly 2 +20 (bo chlolera wie co tam logowac) to jest bez usuwania bledów: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM --> odrazu widac stuki jak c*uj i czasy wtrysków masakra (logi nie sa do odciecia bo braklo miejsca) po odczytaniu bledów: Fuel Bank 1 i 2 system to lean czyli nic nowego.. za ubogo.. logi po skasowaniu bledów: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM błedy pojawily sie ponownie po 10 minutach i teraz ciekawostka na benzynie i LPG jest to samo. Jakby na LPG bylo inaczej podejrzewałbym uklad paliwowy, a tak... ? pomóżcie Panowie
  16. I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?
  17. a czegoż to się dowiedziałeś ? już bara od 2200 na naszym kolektorze wydechowym.. ciezko w to uwierzyc ale juz pokazałeś ze potrafisz cuda tworzyc pewnie nie zdradzisz czego sie dowiedziales ?
  18. :slina::slina: ależ sie zrobił wielki ten wlot jeszcze mogles wrzucic porównanie kół kompresji jak miałeś na zwenatrz
  19. hehe czułem, że poruszysz ten temat juz gdzies pisałeś, że masz fajna tokare
  20. jedz do ogarnietego tunera, niech ci napisze program. Gregor napisal ci rozwiazanie " z tego co widze na tym sofcie nigdy dobrze nie bedzie ". Nie wiem jakich wiecej informacji potrzebujesz, sam widzisz ze wszystko jest sprawne
  21. No mówiłeś ze ma być precyzyjna robota na ma miejsca na żadne drżenia ;P
  22. http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/jednomas-tarcza-240mm-1-8t-318159/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.