Treść opublikowana przez Imhotet
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
A jak te testy rozwierconej K03 ? Pisałeś ze ktoś ma podjechac udało się cos ?
-
Czy ktoś już rozwiązał problem z chaczeniem drugiego biegu ?
do jeszcze napisz ile litrów wchodzi do skrzyn chodz pewnie jest roznica 5/6 biegowa.. a moze sie myle ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
@Wampir Skad te fotki wygrzebałeś ?
-
A4 1.8TQ K04 LPG by Gregor10
logi macie w Diagnostyka Vag : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
RPM Boost Spec Actual 1960 980 990 1960 1710 1000 2080 1780 1230 2200 1860 1450 2320 2040 1680 2480 2270 1970 2680 2330 2300 2920 2390 2410 3120 2390 2380 3400 2340 2360 3600 2350 2340 3840 2390 2360 4080 2420 2410 4280 2410 2390 4520 2410 2390 4720 2410 2420 no ładnie wstaje pogratulowac setupu, tez bym w cos takiego kiedys celowal
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
ho ho widze boosta nie brakuje tu a jak z wstawaniem turbo ?
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
:grin: Świdnik to nie Świdnica ze Świdnika to on bliżej do Ciebie ma
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Ja nie mam cata, mam srodkowy i 2 przeloty na koncu, troche denerwujace to jest, mysle zeby na tyl spowrotem wrzucac jakies tlumiki.. swoja droga szukam srodkowego tlumika na 2,5" do budowy calego wydechu z nierdzewki masz jakis pomysl na to ?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Roman_tyk jest autorem
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
ależ mu dales ;p wszystko na tacy ;p
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Nie wiem ile w tym prawdy ale... - Dodawanie koksu [A4 1.9 AWX] • .: AUDI KLUB POLSKA :. • PS. A czy w B6 1.8T można zrobić patent z kołem jednomasowym od Audi 80 2.0? mozna, jakbys odszukal temat o ktorym pisalem to bys to wiedzial..
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
1300 to niewiele, za tyle to dwumasy nie kupisz.. jest tu projekt kolegi Devastation ma juz komplet (nie valeo ale tez jednomas) czekamy az zalozy ma sie podzielic informacjami, mozesz odgrzebac temat.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ? no i wreszcie troche czasu sie znalazło grucha temat nieosiągalny oprócz patentówek kinugawy :/ dziś będe wiedział kto mi pomoże z modzeniem wirników i muszli. Może na dniach bedzie chętny do stestowania tego tuninga w AJLu. A AWT++ jutro albo pojutrze dopiero ląduje do A6 bo cały tydzień się mocno skomplikował poprzedni i nie było nawet jak zaczynac tematu. no dlubaj panie dlubaj szlifuj te wirniki, tak jak w usa ;P jak Ci wyda jakis patent to masz kupca
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
Chyba jest rozwizanie.. wtyczka na listwie paliwowej ledwo sie trzymała , docisnelismy i narazie bledy nie wracaja, auto jedzie jak przed awaria..
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
jednoczenie
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
sprobujemy pierw poprostu wymienic filtr paliwa, ktos mowil ze moze pomoc, jak to nie pomoze to podpowiem kumplowi zeby jechal do Ciebie, ale to on decyduje, dzieki
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
Tja tylko wiesz jaki z Toba jest problem.. mieszkasz tam gdzie nawet kartografia nie dochodzi nie no tak serio to mamy do Ciebie strasznie daleko.. na LPG wczesniej nie bylo problemów zaczely sie dzisiaj, Parzel Rz stroil wiec mysle ze lipy by nie zrobil. czyli twoja diagnoza z PB pompa paliwa ? Moze najpierw doprowadzimy PB do porzadku.. Moze ktos jeszcze ma jakies przemyslenia ?
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
Witam, u kumpla w aucie wystąpił dzisiaj jakis problem z moca.. chcial zrobic logi zrobilismy kanaly 2 +20 (bo chlolera wie co tam logowac) to jest bez usuwania bledów: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM --> odrazu widac stuki jak c*uj i czasy wtrysków masakra (logi nie sa do odciecia bo braklo miejsca) po odczytaniu bledów: Fuel Bank 1 i 2 system to lean czyli nic nowego.. za ubogo.. logi po skasowaniu bledów: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM błedy pojawily sie ponownie po 10 minutach i teraz ciekawostka na benzynie i LPG jest to samo. Jakby na LPG bylo inaczej podejrzewałbym uklad paliwowy, a tak... ? pomóżcie Panowie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
I jak tam znalazłeś cos co sie nada ? jakies newsy ? AWT siadlo do A6 ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a czegoż to się dowiedziałeś ? już bara od 2200 na naszym kolektorze wydechowym.. ciezko w to uwierzyc ale juz pokazałeś ze potrafisz cuda tworzyc pewnie nie zdradzisz czego sie dowiedziales ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
:slina::slina: ależ sie zrobił wielki ten wlot jeszcze mogles wrzucic porównanie kół kompresji jak miałeś na zwenatrz
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
hehe czułem, że poruszysz ten temat juz gdzies pisałeś, że masz fajna tokare
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
jedz do ogarnietego tunera, niech ci napisze program. Gregor napisal ci rozwiazanie " z tego co widze na tym sofcie nigdy dobrze nie bedzie ". Nie wiem jakich wiecej informacji potrzebujesz, sam widzisz ze wszystko jest sprawne
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No mówiłeś ze ma być precyzyjna robota na ma miejsca na żadne drżenia ;P
-
Sprzegło do 250KM 380NM
http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/jednomas-tarcza-240mm-1-8t-318159/