Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zdaje się ze tu kolega ma TD04 pod maska: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/1-8t-awt-td04-hl-19t-320km-420nm-mrozo-damian-mcgiver-strojenie-turbodiesel-pl-266123/ możesz go podpytac bo nie ma za duzo info czy zdjęc z prac
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Booster powiedz mi.. jak wrzucales te heble to robiles cos z pompa hamulcowa ? albo serwem ? wielkosc hamulcow - tloczkow nie wplywa na to ze pozniej lapia.. ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
shit.. sorry Kiedy w takim razie będzie mutant ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Pogubilem sie.. to jest dalej na K03s tak ? czy juz tam mutanta wlozyles ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile dmucha seryjny BEX ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wysłałeś w koncu do Radzikowskiego ? Ile Ci krzyknał ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Idzie ładnie by the way.. kalkulatorem nagrywales ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
one pasują P&P własnie jako jedyne, tylko że mają długie dysze i struge kierunkową 2x25stopni o ile pamietam, 6-otworkową ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 11:01 ---------- a teraz coś na co czekałem prawie 3 miechy nie pytajcie o cene, bo chce zapomnieć o niej jak najszybciej http://s13.postimg.org/3mibp9l43/Zdj_cie0560.jpg Jakie to ma wymiary? Gdzie zamówiłeś takie cudo ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
akurat pytałem o cene kół kompresji Piekna hybryda.. zakladaj to
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
drogi taki interes ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
To nowki czy uzywki ?
-
śruba mocująca tarczę hamulcową przód
w b6 otworu nie.. ma bynajmniej u mnie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a to kolo kompresji z jakiego auta wyciagnałes ? cos na szybko w google mi sie mazda mps przewinela..
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
roztoczona czapka z przespawanym wylotem i dekielek od BV50 i koło K04-2280 faktycznie w porownaniu do k03 to wyglada na ogromna.. i to rozumiem chcesz do 1.8t włożyc ? Czy to dla kogoś innego ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jak tam modzenie Ci idzie? Ucichłeś troche, a ten wątek sie przyjemnie czytało
-
Na 4 łapy b6 1.8t 2004
Witaj kolego trzeba troche pogrzebac pierwszy podwieszony wątek w tym dziale jest o przekladce z ośki na Q.. http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b6-avf-przekladka-oski-quattro-94879/
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
machnałbyś jakiś filmik z przyspieszenia i hamowania
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Roman a Ty masz moze jakis filmik z zegarow ? Chetnie zerkne edit: juz znalazłem w Twoim temacie
-
1.8t +-300kuniów
ale tematy odgrzebujecie.. gosc pewnie dawno kupil honde ;p
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
fajnie czekam na foty ten zestaw ktory masz na kolach na sprzedaz ?;>
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
pokażesz jak wygladaja heble w tej feldze ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- Gdzie zrobić badanie zawieszenia we Wrocławiu ?
Jest na forum dział "Polecane Warsztaty" i nawet mozesz sobie Wrocław wybrac.. z tego co kiedys czytalem ludzie polecaja VAG serwis na ul. Pieknej zdaje sie.- Sprzęgło Sachs Performance gdzie kupić??
ten temat ze sprzeglem ciagle powraca.. czytac sie ludzia nie chce.. ;p- Sprzęgło Sachs Performance gdzie kupić??
Dear Matthew, thanks for your inquiry for a Sachs Race Engineering (SRE) performance clutch. According your to your email: You can easily order directly from our website - shipping to Poland is usually 18,90EUR only via UPS. This would be the right one for your 1.8T 120kW - have a look here. Kit 999715.999961 555,68EUR. If you´ve any further questions, don´t hesitate to contact me. Kind Regards from Hamburg/Germany, Bodo Schürmann Daj znac jak sie dowiesz ile chca w PRO tune, pozdro - Gdzie zrobić badanie zawieszenia we Wrocławiu ?