Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. zdaje się ze tu kolega ma TD04 pod maska: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/1-8t-awt-td04-hl-19t-320km-420nm-mrozo-damian-mcgiver-strojenie-turbodiesel-pl-266123/ możesz go podpytac bo nie ma za duzo info czy zdjęc z prac
  2. Booster powiedz mi.. jak wrzucales te heble to robiles cos z pompa hamulcowa ? albo serwem ? wielkosc hamulcow - tloczkow nie wplywa na to ze pozniej lapia.. ?
  3. shit.. sorry Kiedy w takim razie będzie mutant ?
  4. Pogubilem sie.. to jest dalej na K03s tak ? czy juz tam mutanta wlozyles ?
  5. Panowie ile dmucha seryjny BEX ?
  6. Wysłałeś w koncu do Radzikowskiego ? Ile Ci krzyknał ?
  7. Idzie ładnie by the way.. kalkulatorem nagrywales ?
  8. one pasują P&P własnie jako jedyne, tylko że mają długie dysze i struge kierunkową 2x25stopni o ile pamietam, 6-otworkową ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 11:01 ---------- a teraz coś na co czekałem prawie 3 miechy nie pytajcie o cene, bo chce zapomnieć o niej jak najszybciej http://s13.postimg.org/3mibp9l43/Zdj_cie0560.jpg Jakie to ma wymiary? Gdzie zamówiłeś takie cudo ?
  9. akurat pytałem o cene kół kompresji Piekna hybryda.. zakladaj to
  10. To nowki czy uzywki ?
  11. w b6 otworu nie.. ma bynajmniej u mnie
  12. a to kolo kompresji z jakiego auta wyciagnałes ? cos na szybko w google mi sie mazda mps przewinela..
  13. roztoczona czapka z przespawanym wylotem i dekielek od BV50 i koło K04-2280 faktycznie w porownaniu do k03 to wyglada na ogromna.. i to rozumiem chcesz do 1.8t włożyc ? Czy to dla kogoś innego ?
  14. Jak tam modzenie Ci idzie? Ucichłeś troche, a ten wątek sie przyjemnie czytało
  15. Witaj kolego trzeba troche pogrzebac pierwszy podwieszony wątek w tym dziale jest o przekladce z ośki na Q.. http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b6-avf-przekladka-oski-quattro-94879/
  16. machnałbyś jakiś filmik z przyspieszenia i hamowania
  17. Roman a Ty masz moze jakis filmik z zegarow ? Chetnie zerkne edit: juz znalazłem w Twoim temacie
  18. ale tematy odgrzebujecie.. gosc pewnie dawno kupil honde ;p
  19. fajnie czekam na foty ten zestaw ktory masz na kolach na sprzedaz ?;>
  20. pokażesz jak wygladaja heble w tej feldze ?
  21. Jest na forum dział "Polecane Warsztaty" i nawet mozesz sobie Wrocław wybrac.. z tego co kiedys czytalem ludzie polecaja VAG serwis na ul. Pieknej zdaje sie.
  22. ten temat ze sprzeglem ciagle powraca.. czytac sie ludzia nie chce.. ;p
  23. Dear Matthew, thanks for your inquiry for a Sachs Race Engineering (SRE) performance clutch. According your to your email: You can easily order directly from our website - shipping to Poland is usually 18,90EUR only via UPS. This would be the right one for your 1.8T 120kW - have a look here. Kit 999715.999961 555,68EUR. If you´ve any further questions, don´t hesitate to contact me. Kind Regards from Hamburg/Germany, Bodo Schürmann Daj znac jak sie dowiesz ile chca w PRO tune, pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.