Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. masz racje, nie wiem jak ja na to patrzylem :S a powiedz mi jeszcze co z tym kołem kompresji wycinanym CNC kiedys wrzucałeś foty, zrobileś cos z tego?
  2. imho, to bys się bardzo mocno zdziwił BFB i BEX maja te same wirniki, tylko różne koła kompresji koło z k03 2072, z k03s 2075 czyli takie samo exducer jak 2080 tylko ma jeszcze podcinane łopatki dodatkowo hmm znalazlem takie info: 2. Różnice między sprężarkami [mm]. K03-005: Compressor: 36/50 Turbine: 36/45 K03-029: Compressor: 36/50 Turbine: 40/45 K04-015: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46 K03-073: Compressor: 38/51 Turbine: 40/45 source: Modyfikacje 1.8T
  3. Nooo Panie nie przesadzajmy te w BFB i BEX nie jest takie znowu duze pozatym BFB i BEX maja inne
  4. Oj oj oj słabo szukałeś panie jest konkretne rozwiaznie podane w tym samym dziale, na tej samej stronie jest to pytanie zadane przez kogos innego a strone dalej rozwiazanie..
  5. jak zmajstrujesz to chce takie ! imho, poskładałem dzisiaj jeden rdzen na szybko pasi wsio ładnie tylko teraz jest mała rzeźba koło 2080 ma inducer 41mm a czapka zewnetrzna srednice wlotowa 44mm, także po dotoczeniu czapki scianki zostaja 1,2mm :/ bedzie bardzo delikatna i precyzyjna robota k03 ma inducer 36mm bedzie ładny przeciąg jak wszystko dobrze pójdzie No to faktycznie precyzyjna robota sie zapowiada.. 1,2mm wystarczy zeby turbo bezpiecznie pracowało ? zimna strona mimo ze "zimna" tez sie grzeje i chlodzi nie bedzie pękać czy cuś? A z kołem od strony ciepłej coś grzebiesz ? Bo nawet jeśli damy duze kolo z "przodu" to ciezko bedzie nim zakrecic (takie mam odczucie)
  6. Coś sie zmienilo.. 25 g/s wiecej i turbo ma u góry bara ale to chyba nie koniec problemów
  7. jak zmieniles wtryski to tak bedzie.
  8. jak zmajstrujesz to chce takie !
  9. jak miałeś stare zajechane amorki i sprezyny a wlozyłeś komplet idealny to mozliwe ze nie siadze, bo auto siedzialo juz na starym komplecie, musialbys zmierzyc u kogos kto ma identyczne kola i nowe 1BA zeby zobaczyc czy Twoje auto teraz siedzi niżej. Nie ma co porownywac ze zużytym zawieszeniem.
  10. czyli jesli Cie dobrze rozumiem to Twoja hybryda niczym nie rozni się od ori K03s ?
  11. Chyba po numerze mozna by dojsc, widać na zdjeci
  12. Ładnie kolektor pospawany, turbo to też wasza robota ?
  13. Nie ma co ukrywać, że ten watek jest długi i jeśli nie sledzi sie go na bierząco jak i całego forum to cięzko cos z niego zrozumieć... program w Twoim aucie jak najbardziej opłaca się zrobic, ale wyrzuc katalizator przed strojeniem naprawde warto jesli auto masz zdrowe ja sie co do logow nie wypowiadam sa madrzejsi Modyfikacje 1.8T tu masz jeszcze troche informacji o silnikach. Pamietaj zeby znalesc dobrego tunera do zrobienia programu jest tu pare ogarnietych osob na forum..
  14. Imhotet odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6
    Seria to raczej LuK. dostawca: SACHS informacje 3000 951 117 Zestaw sprzęgła lista artykulów 3082 600 530 ( Tarcza dociskowa sprzęgła / 1 sztuk ) 1878 600 548 ( Tarcza sprzęgła / 1 sztuk ) 3151 271 937 ( Łożysko oporowe / 1 sztuk ) 4200 080 060 ( Smar (Hochleistungsgleitfett) / 1 sztuk ) swoja droga katalogi sachsa sa dostepne pierwszy link z google i mozna samemu wyklikac.. pozdro
  15. ja mam swoj w garazu ale nie mam tam wagi
  16. Dev wazyłeś moze ten jednomas ?
  17. w poprzeczniakach ( nie wszystkich ) jest zmienna faza rozrządu co jest na + dla górnego zakresu, do tego seryjny stopień sprężania w poprzecznym jest 9,0:1, a w wzdłużnych 9,5:1. U mnie właśnie lądują kute tłoki 8,5:1 + przekładka odprężająca do 8,0:1 dla lepszego dołu i załadowania 2,2bara do odcinki, przy obecnym setupie 7800-7900rpm dobra teraz mi namieszałes.. czy czasem dopręzanie silnika nie daje wiekszej mocy ?
  18. Mozliwe ze masz racje, big turbo odpada autem jeszcze na codzien, a spool z dolu tez sie liczy, chyba pozostaje k03s i porzadne strojenie Temat Bostera sledze od dawna ostatnio znowu ruszyl
  19. kupilem juz to co mam i byl to przemyslany zakup dzieki. odpowiadajac na twoje pytanie Wampir poprostu chcialbym zeby auto mozliwie najmniej slablo przy koncu, dlatego szukam, pytam
  20. Ta dokladnie chcialbym zeby ten wykres wygladal jak w hondzie albo McGuivera ;P
  21. jestes pewien ze az 2bary? na wykresie widze ze moc mu spada do ~240hp przy odcince.. moze w piku ma kolo dwóch? Moze mi ktos wytlumaczyc albo odeslac do literatury dlaczego turbo w poprzecznych silnikach lepiej dmucha ? Czy jest poprostu wieksze ?
  22. Wlasnie dlatego chcialem rzucic okiem na logi od kogos z K03s..
  23. Wg ich wykresów jest w stanie trzymac doladowanie kolo 1.3 Bara pod odcięcie, Dev masz jakies logi swojego auta ? chociaz grupe z boostem ?
  24. Gregor jest szansa ze wrzucic logi z grupy 115 chociaz ?
  25. [/color] nic nie zrobisz aby pasowało P&P hmm szkoda K04 drogie i niedostępne.. F21 jeszcze mnie zastanawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.