Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dev nie dałbys rady jakieś wiekszej hybrydy wyrezac niz k03s ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
no chyba teraz juz nie ma watpliwosci co jest co
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
faktycznie w katalogu sachsa z poziomu S2 i RS2 nie widac ze te dociski pasuja tez do LTka, natomiast odwrotnie jak wszedłem na LTka i patrze pokrewne to widac ze pasuje tez do S2
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
RS2 czy S2 ? podasz mi numer sachsa ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
tylko dalej mi ten docisk nie pasuje wg katalogu Luka do S2 quattro jest numer = 124 0120 20 Tarcza dociskowa sprzęgła jak wpisuje numer ze zdjecia (124 0220 10) to wg katalogu to docisk z: VW - LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) - 2.8 TDI01.99-01.02 - VW - LT 28-46 II nadwozie pełne (2DA, 2DD, 2DH) - 2....06.97-12.98 - VW - LT 28-46 II nadwozie pełne (2DA, 2DD, 2DH) - 2....01.99-07.06 - VW - LT 28-46 II platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG...06.97-12.98 - VW - LT 28-46 II platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG... Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co. KG <-- sprawdzcie i jeszcze jedno gdzie widziales to za 350 zł ? bo nie moge sie doszukac..
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Wreszcie doszło zakladaj i opisuj wrażenia ja moze swoje tez niedlugo poskladam
-
Sprzegło do 250KM 380NM
OK, dzięki
-
Sprzegło do 250KM 380NM
Dev szybkie pytanko, bo nie jestem pewny czy mam dobry zamach.. położyłem na nim tarcze i odległość tarczy do mocowania srub jest nie za duża.. u Ciebie też tak to leży..? zerknij fote http://oi60.tinypic.com/1679g1j.jpg i jeszcze podczas przesyłki (prawdopodobnie) zgieły się ta dwa bolce (nie wiem dokladnie do czego one pewnie zeby zalozyc docisk odpowiednio ) wyprostuja to chłopaki od sprzęgieł w razie co..? fota: http://oi58.tinypic.com/2poo6sg.jpg
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dokladnie.. czekałem, aż ktoś to napisze
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Ladny wynik gratulacje szkoda tylko, że te moce osiągane sa tak nisko..
-
1.8T 163KM + Q - jakie przełożenia skrzyni V
Ze skrzynia VI biegowa przy 140 km\h jest rowne 3 tys obr. przy 100 dokladnej wartosci nie pamietam jak bede gdzies jechal to zerkne.
-
Sprzegło do 250KM 380NM
no wlasnie tez mi wyszlo ze to z LT ale docisku narazie nie kupuje wiec nie dopytywalem ;P @Dev wróble niech lepiej zostawi w spokoju bo te sie potrafia zemscic..
-
Sprzegło do 250KM 380NM
Dev kiedy bedziesz miał to założone ? Ciekawią mnie twoje odczucia jak to bedzie pracowało
-
Sprzegło do 250KM 380NM
Dev coś takiego jako zamach..? : Audi 80 B4 Koło Zamachowe 2.0 ABK ABT Wieniec (3910058730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Sprzegło do 250KM 380NM
hmm popraw mnie jeśli sie myle ale wg katalogu LUKa to powinien byc numer 124 0220 20 --> Tarcza dociskowa sprzęgła LuK: Audi 80 (8C, B4) S2 quattro 230KM | Sklep iParts.pl z tarczami tez mi sie cos nie zgadza.. wg katalogu sachsa, jaki producent robi te jednomasy ? tez luk? wroce to musze przysiąśc do tego raz jeszcze
-
Sprzegło do 250KM 380NM
no to super alternatywa w tej cenie nawet dwumasu nie kupisz do 1.8t jak bedziesz mial chwile podaj numery tych czesci i lozyska oporowego (docisk znalazlem ale nie widzialem numeru tarczy sachsa do AVJ i który jednomas wziałeś) Ciekawe jeszcze jak sie bedzie na tym jezdzilo..
-
Sprzegło do 250KM 380NM
fajny secik, co jest w tych 1200 zł ? docisk nowy sachsa 418 zł + tarcza uzywka (bo i tak do okucia) + uzywka jednomas + ich robota = 1200 ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Panie jak tam postępy, rezasz coś jeszcze ? Kiedy w koncu bedzie mozna u Ciebie TINPa zrobic ? pozdro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z tego co widze to JUZIU ma kolektor od Rotora może zdradzi ile zaplacil ?;>
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolektory wydechowe AUDI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum super dzieki za info !
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Fajne te TD04.. tylko ten kolektor.. faktycznie 300 kuni to dla mnie nie sa półśrodki ;P mały mistake
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie wyjdzie taniej niż franken sumarycznie odnośnie kolektorów to problem że nie ma gotowców do TD04, tylko spawanko ok 1500zl za dobry kolektor który nie popęka, auto trzeba też uziemić na tydzien czy więcej bo nikt kolektora gotowego nie ma w sprzedaży pod TD04, silnik przydało by się też targnąć bo jak uspawać kolektor na aucie , a to wiąże się z dłuższym postojem. Franken za to plug and play. Najprościej k04 zapodać, albo hybryde zrobić z k03s z tego względu że wszystko pasuje, potem to już najlepiej dać TD05 , zabawa w półśrodki typu TD04 nie ma sensu odrazu dać większe turbo aby wykorzystać potencjał silnika bo za chwile i tak będzie mało no właśnie to uzmienie samochodu troche boli no i tak jak mówisz pół środki.. tylko, że zrobić hybryde z k03s tez chyba nie jest tak łatwo bo trzeba k03s miec - a nie ma ich za dużo. Chyba, że da sie tez z K03..? No i jak z kosztami takiej hybrydy rozmawiałem tylko z German'em na temat hybrydy k03 --> k03s ale wcale nie jest tanio a mocy duzo nie przybedzie. Rozwiązaniem byłby TINP ale tego chyba nikt jeszcze nie ogarnia oprócz McGiver'a który zamilkł na forum.. coś ostatnio tu Dev pisał o TINP'ie ale temat został zaspamowany
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to mówicie, że TD04 po regeneracji tak tanio wychodzi? a kolektor pod to wrzuci ktos przykład? jakieś dobre gotowce sa czy lub ktoś polecany kto to wyspawa?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
ha ha ha ;p
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
snieg.. marze o tym zebym w koncu mogl odkopywac auto.. ;( co z tym sprzegłem byly wczesniej oznaki ze się konczy ? Dev skąd Ty jestes bo google tego: "Paździęczewo" nie znajduje