Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. Dev nie dałbys rady jakieś wiekszej hybrydy wyrezac niz k03s ?
  2. no chyba teraz juz nie ma watpliwosci co jest co
  3. faktycznie w katalogu sachsa z poziomu S2 i RS2 nie widac ze te dociski pasuja tez do LTka, natomiast odwrotnie jak wszedłem na LTka i patrze pokrewne to widac ze pasuje tez do S2
  4. RS2 czy S2 ? podasz mi numer sachsa ?
  5. tylko dalej mi ten docisk nie pasuje wg katalogu Luka do S2 quattro jest numer = 124 0120 20 Tarcza dociskowa sprzęgła jak wpisuje numer ze zdjecia (124 0220 10) to wg katalogu to docisk z: VW - LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) - 2.8 TDI01.99-01.02 - VW - LT 28-46 II nadwozie pełne (2DA, 2DD, 2DH) - 2....06.97-12.98 - VW - LT 28-46 II nadwozie pełne (2DA, 2DD, 2DH) - 2....01.99-07.06 - VW - LT 28-46 II platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG...06.97-12.98 - VW - LT 28-46 II platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG... Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co. KG <-- sprawdzcie i jeszcze jedno gdzie widziales to za 350 zł ? bo nie moge sie doszukac..
  6. Wreszcie doszło zakladaj i opisuj wrażenia ja moze swoje tez niedlugo poskladam
  7. Dev szybkie pytanko, bo nie jestem pewny czy mam dobry zamach.. położyłem na nim tarcze i odległość tarczy do mocowania srub jest nie za duża.. u Ciebie też tak to leży..? zerknij fote http://oi60.tinypic.com/1679g1j.jpg i jeszcze podczas przesyłki (prawdopodobnie) zgieły się ta dwa bolce (nie wiem dokladnie do czego one pewnie zeby zalozyc docisk odpowiednio ) wyprostuja to chłopaki od sprzęgieł w razie co..? fota: http://oi58.tinypic.com/2poo6sg.jpg
  8. dokladnie.. czekałem, aż ktoś to napisze
  9. Ladny wynik gratulacje szkoda tylko, że te moce osiągane sa tak nisko..
  10. Ze skrzynia VI biegowa przy 140 km\h jest rowne 3 tys obr. przy 100 dokladnej wartosci nie pamietam jak bede gdzies jechal to zerkne.
  11. no wlasnie tez mi wyszlo ze to z LT ale docisku narazie nie kupuje wiec nie dopytywalem ;P @Dev wróble niech lepiej zostawi w spokoju bo te sie potrafia zemscic..
  12. Dev kiedy bedziesz miał to założone ? Ciekawią mnie twoje odczucia jak to bedzie pracowało
  13. Dev coś takiego jako zamach..? : Audi 80 B4 Koło Zamachowe 2.0 ABK ABT Wieniec (3910058730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. hmm popraw mnie jeśli sie myle ale wg katalogu LUKa to powinien byc numer 124 0220 20 --> Tarcza dociskowa sprzęgła LuK: Audi 80 (8C, B4) S2 quattro 230KM | Sklep iParts.pl z tarczami tez mi sie cos nie zgadza.. wg katalogu sachsa, jaki producent robi te jednomasy ? tez luk? wroce to musze przysiąśc do tego raz jeszcze
  15. no to super alternatywa w tej cenie nawet dwumasu nie kupisz do 1.8t jak bedziesz mial chwile podaj numery tych czesci i lozyska oporowego (docisk znalazlem ale nie widzialem numeru tarczy sachsa do AVJ i który jednomas wziałeś) Ciekawe jeszcze jak sie bedzie na tym jezdzilo..
  16. fajny secik, co jest w tych 1200 zł ? docisk nowy sachsa 418 zł + tarcza uzywka (bo i tak do okucia) + uzywka jednomas + ich robota = 1200 ?
  17. Panie jak tam postępy, rezasz coś jeszcze ? Kiedy w koncu bedzie mozna u Ciebie TINPa zrobic ? pozdro
  18. Z tego co widze to JUZIU ma kolektor od Rotora może zdradzi ile zaplacil ?;>
  19. Kolektory wydechowe AUDI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum super dzieki za info !
  20. Fajne te TD04.. tylko ten kolektor.. faktycznie 300 kuni to dla mnie nie sa półśrodki ;P mały mistake
  21. nie wyjdzie taniej niż franken sumarycznie odnośnie kolektorów to problem że nie ma gotowców do TD04, tylko spawanko ok 1500zl za dobry kolektor który nie popęka, auto trzeba też uziemić na tydzien czy więcej bo nikt kolektora gotowego nie ma w sprzedaży pod TD04, silnik przydało by się też targnąć bo jak uspawać kolektor na aucie , a to wiąże się z dłuższym postojem. Franken za to plug and play. Najprościej k04 zapodać, albo hybryde zrobić z k03s z tego względu że wszystko pasuje, potem to już najlepiej dać TD05 , zabawa w półśrodki typu TD04 nie ma sensu odrazu dać większe turbo aby wykorzystać potencjał silnika bo za chwile i tak będzie mało no właśnie to uzmienie samochodu troche boli no i tak jak mówisz pół środki.. tylko, że zrobić hybryde z k03s tez chyba nie jest tak łatwo bo trzeba k03s miec - a nie ma ich za dużo. Chyba, że da sie tez z K03..? No i jak z kosztami takiej hybrydy rozmawiałem tylko z German'em na temat hybrydy k03 --> k03s ale wcale nie jest tanio a mocy duzo nie przybedzie. Rozwiązaniem byłby TINP ale tego chyba nikt jeszcze nie ogarnia oprócz McGiver'a który zamilkł na forum.. coś ostatnio tu Dev pisał o TINP'ie ale temat został zaspamowany
  22. to mówicie, że TD04 po regeneracji tak tanio wychodzi? a kolektor pod to wrzuci ktos przykład? jakieś dobre gotowce sa czy lub ktoś polecany kto to wyspawa?
  23. snieg.. marze o tym zebym w koncu mogl odkopywac auto.. ;( co z tym sprzegłem byly wczesniej oznaki ze się konczy ? Dev skąd Ty jestes bo google tego: "Paździęczewo" nie znajduje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.