Treść opublikowana przez Imhotet
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Bardzo fajny wynik Ci wyszedl na takim przeplywie i seryjnym IC, mozna wiedziec jaka była temperatura na zewnatrz jak stroiliście ?
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Wampir... boost zaplon i przeplyw mówią tylko o stanie auta i turbo, to nie ma zadnego pytania o soft, nie pytam o lambde czasy czasy wtrysku ani szczgóły mapy paliwa. Pytanie dotyczyło tego ile trzeba dmuchnąć zeby zobaczyc taki wynik.. soft mam zrobiony i moge podac takie informacje bo one nic o nim nie mowia.
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Spasuj kolego z tymi odpowiedziami ciebie nie pytam.
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
syto.. jakie doladowania/ przeplyw / zapłon ?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
To jest na k03 czy k03s ?
-
Po wizycie w DYNOSOFT
masz lepszy wzrok
-
Po wizycie w DYNOSOFT
nic tu nie widac.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tył to chinskie k04-15 fajne moze miec potencjał
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
znajdz dolowdowanie to powinna sie pojawić moc tak jak mówi Łukasz pierw szczelność
-
Problem z układem napędowym A4 B6 1.8T BFB
błędów z czujników "wycia" ?
-
Remapa a tempomat
FabrykaMocy Rzeszow nie polecam ;p
-
Remapa a tempomat
to samo u mnie.. ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 21:07 ---------- u mnie problem rozwiązało wgranie normalnego softu, tempomat trybi, także u Ciebie tez spierd*** ten co wgrywał soft
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dacie numery tych cewek ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
cewki z TFSI sa lepsze ? To jest jakies potwierdzone info ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zalezy od robiącego.. u mnie poszly 2 kolanka 45 st redukcyjne 57/51 jedno kolanko redukcyjne 63/51 (przepustnica) 5x kolanko 90st (omijałem pompe SAI) i 1 łaczka silikonowa fi51 i 1 metr nierdzewki fi51
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
kuzwa pieknie.. jakich uzyjesz swiec i cewek ?
-
Czy ktoś już rozwiązał problem z chaczeniem drugiego biegu ?
odgrzeje kotleta, zmieniłem olej na tego FUSCHa i zamiana biegów mocno na plus, polecam wszystkim drogo nie wychodzi do skrzyni 6gang wchodzi 3,5L
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
turbo wstaje normalnie, przepływ ok, zaplonu nie cofa, zle nie jest tylko w dolocie masz ukrop 77 stopni, chyba ciepło bylo na zwenatrz co ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
215 g/s przy dobrym zapłonie w zupełności wystarcza do zabawy jak dla mnie to że turbo słabo wstaje to chyba wada TINPa.. mam racje ? Musisz popracować nad większą d*pą z tego co pisałeś I powinien być miut podobaja mi się Twoje czasy wtrysku, jakie wtryski ? jakbys kiedyś latał zrob jeszcze loga 3+20
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ty sie nie ciesz opowiadaj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chce takie ! Co było podstawa do hybrydy ? bo czapka wyglada na wieksza niz k03 a i d*pa wieksza..
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No to jaki tam przepływ pokazało przy 1 barze i tym rozmiarze wirnika.. ? jakich swieczek chcesz uzyć ? masz jakies kreski albo loga ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
potrzebujesz jaki wydech nie dodałes... ori w zwiazku z Norwegia (kontrola?) czy jakis kwas 2.5 " ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a dzis jest nowy dzien !
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
najlepiej logowac 3+20 i wyciagac wnioski, a ustawienie zaplonu mozna podejrzec