Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. hmmm czyli brak alternatyw dla 6gang benzyny ? moze ktos potwierdzic ..?
  2. Panowie dorzuce swoje 3 grosze.. po przeczytaniu wątku zastanawia mnie czy komplet dwumas + docisk,tarcza z AVF podejda do 1.8T BFB 6gang Q ?? Konczy mi się sprzęgło a jest aspiracja na więcej mocy...
  3. A kiedy do skrzyni zajrzysz ?
  4. tzn jak to wstawało ? to zeliwo od saba 5cm bedzie lepsze ?
  5. co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?
  6. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam kontaktu do kogos kto może załatwic jakies upusty w ASO audi potrzebuje jedna czesc do S8 (w aso krzykneli 9000zł) jak ktos załatwi cos taniej dostanie kase za fatyge prosze info na PW
  7. heh pewnie po paru butach turbo białe od temperatury, na jakim doładowaniu to jezdzi ? jakby była wieksza d*pa w tych K03/04 to miałoby to wszystko wiekszy sens..
  8. ja nie zauwazyłęm różnicy po zalozeniu TIPa ;p zbędny mod moim zdaniem Fis zajebioza..
  9. No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)
  10. taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac
  11. Taaaak jechac i stroic to mi sie podoba zrob jakie logi jeszcze chociaz boosta jak to wstaje
  12. Pięknie siadło na tym kolektorze daj znac jak testy pojda !
  13. MAP to mozna sobei wspawac w najgorszym wypadku - 40 zł u Bausia
  14. Woodi założyłeś sprzęgło ? Rozumiem ze masz skrzynie 5gang ?
  15. Panie na tym spieku dało sie normalnie jezdzic ? do jakiej wartosci miales wzmocnoiny docisk ?
  16. gratz ! z czym mieliscie najwieksze problemy ? jaka masz srednice rur do fmica ?
  17. podbijam pytanie.. widział ktoś takie cos
  18. Roman_Tyk ma nowe gruchy w dobrej cenie polecam.
  19. Imhotet odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    beda dobre napewno zapladaj i ciesz sie tanimi dobrymi wtryskami
  20. no akurat na tym filmiku widac ze ma 0.5 bara w ~3400 chyba ze mnie wzrok zawodzi.. ale pozniej juz . . .
  21. zrob kanał 3 to Ci powiem czy nie najgorzej czy marnie ;p raczej standardowo przy tych gratach duzo wiecej nie ugrasz. Log na benzynie tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.