Treść opublikowana przez Imhotet
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
hmmm czyli brak alternatyw dla 6gang benzyny ? moze ktos potwierdzic ..?
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Panowie dorzuce swoje 3 grosze.. po przeczytaniu wątku zastanawia mnie czy komplet dwumas + docisk,tarcza z AVF podejda do 1.8T BFB 6gang Q ?? Konczy mi się sprzęgło a jest aspiracja na więcej mocy...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
A kiedy do skrzyni zajrzysz ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
tzn jak to wstawało ? to zeliwo od saba 5cm bedzie lepsze ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?
-
B6 DIVISION
Panowie szukam kontaktu do kogos kto może załatwic jakies upusty w ASO audi potrzebuje jedna czesc do S8 (w aso krzykneli 9000zł) jak ktos załatwi cos taniej dostanie kase za fatyge prosze info na PW
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
heh pewnie po paru butach turbo białe od temperatury, na jakim doładowaniu to jezdzi ? jakby była wieksza d*pa w tych K03/04 to miałoby to wszystko wiekszy sens..
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
ja nie zauwazyłęm różnicy po zalozeniu TIPa ;p zbędny mod moim zdaniem Fis zajebioza..
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
to Ci ogarnial tego FISa ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
pojechało ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Taaaak jechac i stroic to mi sie podoba zrob jakie logi jeszcze chociaz boosta jak to wstaje
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Pięknie siadło na tym kolektorze daj znac jak testy pojda !
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
MAP to mozna sobei wspawac w najgorszym wypadku - 40 zł u Bausia
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Woodi założyłeś sprzęgło ? Rozumiem ze masz skrzynie 5gang ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Panie na tym spieku dało sie normalnie jezdzic ? do jakiej wartosci miales wzmocnoiny docisk ?
-
1.8 TQ AJL AVANT powered by Gregor10
biore
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
gratz ! z czym mieliscie najwieksze problemy ? jaka masz srednice rur do fmica ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
podbijam pytanie.. widział ktoś takie cos
-
1.8T AMB -wykres to modyfikacji by Gregor10
To jest bez k03s? Piknie..
-
Brak mocy B6 1.8T
Roman_Tyk ma nowe gruchy w dobrej cenie polecam.
-
Wtryski 1.8t ajl
beda dobre napewno zapladaj i ciesz sie tanimi dobrymi wtryskami
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no akurat na tym filmiku widac ze ma 0.5 bara w ~3400 chyba ze mnie wzrok zawodzi.. ale pozniej juz . . .
-
1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
zrob kanał 3 to Ci powiem czy nie najgorzej czy marnie ;p raczej standardowo przy tych gratach duzo wiecej nie ugrasz. Log na benzynie tak ?