Treść opublikowana przez Imhotet
-
1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
szkoda ze nie zrobiles kanalu 3, jak dla mnie wyglada nie najgorzej jak na setup
-
Chip Bez Hamowni 1.8T
to czy maja pojecie to ci nikt nie powie.. takie strojenie jest możliwe i hamowania nie jest niezbedna
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ten ktory lezy u mnie w garazu (bex) jest popekany - moj (BFB) igielka takze nie ma reguly, trzeba dbac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak chcesz to Ci przywioze jutro do roboty kolektor z bexa to sobie porownasz ;p
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
odpaliło ? jezdzi ?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
brakuje Ci gazu pod koniec.. sprawdz cisnienie na reduktorze
-
Chiptuning a4 b6 AWX - Wykresik do wglądu
chyba jeszcze nie widzialem w ECU projekt serii bez "bonusa"
-
Grupowy Chip Tuning - Wrocław [ Ecu Project]
nie dawno byla grupowka we wro takze chetnych moze byc malo ;p
-
Cofanie zapłonów, proszę o pomoc.
Wampir to ze na postoju jest taka temperatura w dolocie jest normalne w goracy dzien, przeciez icek nie jest chlodzony na postoju, dopiero jak ruszysz temperatura spadnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany od czego wziąć tarcze 330mm pod zacisk 6tlok brembo ? Cos slyszalem ze od MB c240 potwierdzi ktos ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
rdzein coolera chinol czy cos lepszego ? odpalił już ?
-
A4 B6 1.8T Bfb Qattro Avant By Gregor10
piekny wynik jak na setup
-
Prośba o analizę logów
źle nie jest ale na serii nie powinno cofac zaplonów wiec do sprawdzenia świece jak wymieniane to podmienic tą cewka na ktorym cylindrze najbardziej cofa
-
1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
brakło dobrego zapłonu
-
1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
dziwnie zapłon ustawiony seria powinna miec 16,5 powyzej 6k jesli nie cofnie.. z tego co pamietam..
-
Remapa a tempomat
u mnie funkcja tempomatu byla wyzerowana poprostu..
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
jakie sa problem ? cofa zapłon / jak turbo ? ..zeby nie bylo.. nie pytam o mape paliwa..
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
widze że też miałeś "anty tuning boxa" juz rozpiety był czy przecinaliście sruby ?
-
turbo-luz na wirniku
DV tez sprawdzona ? zrobilbyś loga dyn.. u mnie turbo tez mialo luz i jezdziło dalej, a ktos mi kiedys powiedział ze kazda kkk nawet po regeneracji ma lekki luz..
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
miałbym jeszcze jednego chetnego na hamowanie jesli Ci to nie przeszkadza ze to nie grupa VAG
-
Nowa turbina, brak mocy, jakie logi wykonać ?
nie specjalnie sie znam na dislach.. ale turbo późno wstaje a pozniej przeładowuje.. moze to coś ze zmienna geometria.. ?
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
tez mnie interesuje to jak się umawiac na terminy.. mamy dzwonic do Ciebie czy tu coś ustalac ?
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
tylko pamietaj żeby założyć "mod" do hamowania jeśli będzie opcja samego hamowania to też się pisze
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nie ma duzej roznicy z k03.. myśle ze dużo wiecej nie dmuchnie... :grin::grin:
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
a faktycznie nie zauwazyłem