Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. szkoda ze nie zrobiles kanalu 3, jak dla mnie wyglada nie najgorzej jak na setup
  2. Imhotet odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B6/B7
    to czy maja pojecie to ci nikt nie powie.. takie strojenie jest możliwe i hamowania nie jest niezbedna
  3. ten ktory lezy u mnie w garazu (bex) jest popekany - moj (BFB) igielka takze nie ma reguly, trzeba dbac
  4. jak chcesz to Ci przywioze jutro do roboty kolektor z bexa to sobie porownasz ;p
  5. brakuje Ci gazu pod koniec.. sprawdz cisnienie na reduktorze
  6. chyba jeszcze nie widzialem w ECU projekt serii bez "bonusa"
  7. nie dawno byla grupowka we wro takze chetnych moze byc malo ;p
  8. Wampir to ze na postoju jest taka temperatura w dolocie jest normalne w goracy dzien, przeciez icek nie jest chlodzony na postoju, dopiero jak ruszysz temperatura spadnie
  9. Pany od czego wziąć tarcze 330mm pod zacisk 6tlok brembo ? Cos slyszalem ze od MB c240 potwierdzi ktos ?
  10. rdzein coolera chinol czy cos lepszego ? odpalił już ?
  11. piekny wynik jak na setup
  12. źle nie jest ale na serii nie powinno cofac zaplonów wiec do sprawdzenia świece jak wymieniane to podmienic tą cewka na ktorym cylindrze najbardziej cofa
  13. brakło dobrego zapłonu
  14. dziwnie zapłon ustawiony seria powinna miec 16,5 powyzej 6k jesli nie cofnie.. z tego co pamietam..
  15. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie funkcja tempomatu byla wyzerowana poprostu..
  16. jakie sa problem ? cofa zapłon / jak turbo ? ..zeby nie bylo.. nie pytam o mape paliwa..
  17. widze że też miałeś "anty tuning boxa" juz rozpiety był czy przecinaliście sruby ?
  18. Imhotet odpowiedział(a) na jacek70 temat w Audi A4 B6/B7
    DV tez sprawdzona ? zrobilbyś loga dyn.. u mnie turbo tez mialo luz i jezdziło dalej, a ktos mi kiedys powiedział ze kazda kkk nawet po regeneracji ma lekki luz..
  19. miałbym jeszcze jednego chetnego na hamowanie jesli Ci to nie przeszkadza ze to nie grupa VAG
  20. nie specjalnie sie znam na dislach.. ale turbo późno wstaje a pozniej przeładowuje.. moze to coś ze zmienna geometria.. ?
  21. tez mnie interesuje to jak się umawiac na terminy.. mamy dzwonic do Ciebie czy tu coś ustalac ?
  22. tylko pamietaj żeby założyć "mod" do hamowania jeśli będzie opcja samego hamowania to też się pisze
  23. nie ma duzej roznicy z k03.. myśle ze dużo wiecej nie dmuchnie... :grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.