Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. tja.. słuchaj Pana Romana Czemu nie weźmiesz kogoś z polecenia tylko się błąkasz po znachorach jeszcze ci auto spiepszy któryś..
  2. najwiekszą różnice da Ci wiekszy tył..
  3. łeee panie napewno nie miales 8 st w ic przy koncu obrotów w cuda nie wierze
  4. Łoboże... turbo wstaje Ok boost spoko, ale wtryski dalej nie skalibrowane...paliwa chlopaki nie umieją widze ogarnać
  5. ja załadowałem komplet AWX z dwumasem liczylem że pedał bedzie twardszy czy cos, a jest nawet miększy także nie wiem czy to nie mit z tym AWXem
  6. Ja bym sie nie nastawiał, bo można sie rozczarować wydaje mi się, że ten wynik to fenomen nawet dla Gregora ....albo Dev po pijaku Ci turbo składał i zlozył na wirniku 42/46 a nie 40/45 xD
  7. moze stożkowy filtr... albo... pare wlep..? :D
  8. ja pier*** brawo Grzesiu o gratuluje auta silnik igiełka
  9. Pewnie chodzi Ci o zasobnik powietrza, korekty na plus powoduja nieszczelnosci..
  10. czyli juz nowe turbo załozone ? duzo lepiej wstaje ? wrzuc jakieś kreski auto zpier*** ładnie jak to jest na zwyklym paliwe i slabszej mapie
  11. chłodek pomaga w wynikach ja tam swoje hamowałem jak bylo 27 st
  12. Ja wiem czy skąpy pierwsze zamówienie grupowe bylo chyba z 80 zł taniej z tego co pamiętam.. inna sprawa że liczycie za to jak za złoto ;P
  13. jak tam Panie kiedy na te korekte ? pozdro
  14. ale rzeźba w gównie, ja bym tego nie założył
  15. Jednak zapłon całkiem dobry no pierwsze co to mozesz im wytknąć te wtryski ze nie skalibrowane, masz wartosci po -10 w kanale 33 a powinny oscylowac w koło 0
  16. Ja jakoś nie widzę tu loga zapłonu więc może nie warto wyciągać pochopnych wniosków. widze cofanie, a jak nie potrafił skalibrowac wtrysków to raczej mapy zaplonu tez nie porezał wiec jest seria. wystarczy. ab7 chyba najlepsze rozwiazanie jakby Ci przywrócili serie oddali hajs i zrób to u kogoś z rekomendacji
  17. true story u mnie na podobnych przeplywach i zaplonie lepszym u Grzesia pokazało 215hp ;P
  18. chyba nie najgorzej chociaz u mnie zera, sprawdz kanał 15 i 16 wtedy jak szarpie czy nie nalicza wypadania zaplonu
  19. Łukasz dobrze gada polać mu W sumie jak na 2080 to słabo wyszło, dokrec gruche i jeszcze mozna podciagnać boost na koncu. turbo ma clipping ? Giver składał turbo ?
  20. Nie wiem jeszcze nie było hamowane, musze sobie poprawic IC i zalozyc innego Tipa wtedy zrobie ostatnia korekte i hamowanie moze Problem tez standardowy.. zaplony http://vaglog.pl/log_204609.html
  21. true co za duzo to nie zdrowo;)
  22. ktoś jeszcze ma coś na sprzedaż ?
  23. sprawdz jeszcze wartosci w kanale 90 jakie pokasuje na jałowych obrotach. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.