Treść opublikowana przez Imhotet
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
tja.. słuchaj Pana Romana Czemu nie weźmiesz kogoś z polecenia tylko się błąkasz po znachorach jeszcze ci auto spiepszy któryś..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
najwiekszą różnice da Ci wiekszy tył..
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
łeee panie napewno nie miales 8 st w ic przy koncu obrotów w cuda nie wierze
-
K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Łoboże... turbo wstaje Ok boost spoko, ale wtryski dalej nie skalibrowane...paliwa chlopaki nie umieją widze ogarnać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja załadowałem komplet AWX z dwumasem liczylem że pedał bedzie twardszy czy cos, a jest nawet miększy także nie wiem czy to nie mit z tym AWXem
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Ja bym sie nie nastawiał, bo można sie rozczarować wydaje mi się, że ten wynik to fenomen nawet dla Gregora ....albo Dev po pijaku Ci turbo składał i zlozył na wirniku 42/46 a nie 40/45 xD
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
moze stożkowy filtr... albo... pare wlep..? :D
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
ja pier*** brawo Grzesiu o gratuluje auta silnik igiełka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie chodzi Ci o zasobnik powietrza, korekty na plus powoduja nieszczelnosci..
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
czyli juz nowe turbo załozone ? duzo lepiej wstaje ? wrzuc jakieś kreski auto zpier*** ładnie jak to jest na zwyklym paliwe i slabszej mapie
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
chłodek pomaga w wynikach ja tam swoje hamowałem jak bylo 27 st
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja wiem czy skąpy pierwsze zamówienie grupowe bylo chyba z 80 zł taniej z tego co pamiętam.. inna sprawa że liczycie za to jak za złoto ;P
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
jak tam Panie kiedy na te korekte ? pozdro
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
ale rzeźba w gównie, ja bym tego nie założył
-
Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ
- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Jednak zapłon całkiem dobry no pierwsze co to mozesz im wytknąć te wtryski ze nie skalibrowane, masz wartosci po -10 w kanale 33 a powinny oscylowac w koło 0- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Ja jakoś nie widzę tu loga zapłonu więc może nie warto wyciągać pochopnych wniosków. widze cofanie, a jak nie potrafił skalibrowac wtrysków to raczej mapy zaplonu tez nie porezał wiec jest seria. wystarczy. ab7 chyba najlepsze rozwiazanie jakby Ci przywrócili serie oddali hajs i zrób to u kogoś z rekomendacji- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
true story u mnie na podobnych przeplywach i zaplonie lepszym u Grzesia pokazało 215hp ;P- [1,8 BFB] Prośba o analizę logów.
chyba nie najgorzej chociaz u mnie zera, sprawdz kanał 15 i 16 wtedy jak szarpie czy nie nalicza wypadania zaplonu- K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)
Łukasz dobrze gada polać mu W sumie jak na 2080 to słabo wyszło, dokrec gruche i jeszcze mozna podciagnać boost na koncu. turbo ma clipping ? Giver składał turbo ?- [B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Nie wiem jeszcze nie było hamowane, musze sobie poprawic IC i zalozyc innego Tipa wtedy zrobie ostatnia korekte i hamowanie moze Problem tez standardowy.. zaplony http://vaglog.pl/log_204609.html- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
true co za duzo to nie zdrowo;)- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
co umie ?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ktoś jeszcze ma coś na sprzedaż ?- [1,8 BFB] Prośba o analizę logów.
sprawdz jeszcze wartosci w kanale 90 jakie pokasuje na jałowych obrotach. pozdro - K03S(H) 228KM / logi + błąd 17535 (mieszanka za bogata)