Treść opublikowana przez Imhotet
-
Logi do oceny
rozumiem ze logi sa w miare OK w takim razie ? Dev gdzies pisałeś ze za przerobienie K03 na K03s bierzesz tysiaka dobrze zrozumiałem ?
-
Logi do oceny
jak czytać te wartości CF w grupie 20 ? może mi ktoś wyjaśnić co one pokazują ?
-
Logi do oceny
Witam, Zerknijcie na logi czy wszystko w porządku, wiem, że mam dwie małe nieszczelności i chyba turbo mogłoby wstawać trochę szybciej.. ale ja jetem amatorem dlatego piszcie co Wy tu widzicie Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM pozdro
-
koło dwumasowe do 1.8t
było milion tematów na temat sprzęgieł do 1.8t pierw poszukaj potem pytaj.
-
[B6 ASN] A4 Avant Quattro by Wesley - ostatni aktual
gratuluje zakupu dobrze ze sa jeszcze ludzie ktorzy kupuja V6 swiat brzmi lepiej powiedz mi gdzie kupiles sprzeglo i ile kosztowalo jesli nie tajemnica pozdro
-
[ B6 BFB ] A4 AVANT 1.8 TQ po programie + LPG
porownujac z moim.. Twoj wykres wyglada "dziwnie"...
-
A4 1.8T Quattro - soft
Normalne na seryjnych gratach. Wiem ze normalne niestety boli to większość z nas
-
A4 1.8T Quattro - soft
szkoda ze mocy nie ma do samego odciecia tylko spada od 5k.. ale gratuluje moda
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
myślałem ze nie zależnie od podloża przednie kola zawsze sie zakręcą no nic moj błąd
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
"Charakterystyczną wielkością dla mechanizmów Torsen jest współczynnik TBR (Torque Bias Ratio). Współczynnik ten obrazuje proporcję momentu jaki mechanizm jest w stanie przekazać na oś o większej przyczepności w stosunku do osi drugiej np: TBR 4:1 oznacza, że na oś o większej przyczepności może trafić 4 razy więcej momentu. Współczynnik ten dla różnych typów może wynosić...." czyli tak jak mowie os przednia nie powinna stanac zupełnie.. wiec cos nie tak..
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
czegos nie rozumiem z tego filmiku czy torsen nie powinien przekazac czesci mocy na przod ? gdzie to "75:25" ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czyli moje podejrzenia o kiepskie koncówki MSa nie sa bezpodstawne ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie jak to jest z tymi drazkami MS ? wytrzymuja u was ? Co niektorzy pisza ze slabo, mam zamiar wziac kompletny przod MS na probe ale zastanawiam sie czy drazkow odrazu nie wyrzucic do kosza i zamowic lemfo.. jakies rady ?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
swoja droga fajny silnik w tym S2k.. 2L 240 kucy
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Czyli jak nie ma problemu z dostepnościa to nie ma sie co spinac trzeba poczekac i wziac od Ciebie calosc, W sumie to masz racje czemu na zaciskach od S3 mamy napis RS :S Zapytam typa. A po tych numerach nie da sie nic stwierdzic ?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Widziałem ze masz to na sprzedaż tylko ze aktualnie 2k+ to troche duzo mam inne wydatki (chyba ze ci nie zejdzie) a te zaciski po tysiaczku a pozniej by sie dosztukowalo reszte.. powiedz mi jeszcze co to za zacisk i z czego (ten Twoj). Sprawdziłeś ze to nie z S3 ? Powiesz z czego ? ja dalej czasu nie mam sprawdzic..
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
no tak tylko 330mm to z czego ? znalazłem jeszcze cos takiego: gość pisze ze to z S3, poprosiłem o numery, potrafi ktos to rozpoznac na "oko" ? edit: dostałem numery: Tarcze SHW 8P0 615.301 2 zaciski 20 A544.01 sprobuje rozszyfrowac po pracy..
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
No to kicha, Booster mial takie w B6 i felge 19" szukam czegos co wjdzie pod 17" czyli max 345 i to tez nie w kazda felge..
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
czy ktoś potrafi rozpoznać z jakiego RSa są te zaciski ze zdjęcia ewentualnie pod jaka tarcze i czy da sie to przysmerfić do B6 ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jak tam Panie ruszyłeś cos ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
..współczuje... dobra cena napewno nabywca sie znajdzie Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Hamulce jednak Ci nie pasują widze ? A może zmieniasz na jeszcze większe ?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
daj namiar gdzie to kupiłeś w niemczech
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Niutka masz jak w dislu hehe, sprzeglo to jeszcze trzyma ? W sumie to masz nowe wiec pewnie troche pojezdzi..
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Probowałeś już testować TINPa z wiekszymi suszarkami ? Fajnie wyglada ten wykres przeplywu u góry