Treść opublikowana przez Damian
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Czytalem o tym ale czytalem tez ze prezenterem TG bedzie Kriss Evans.....parodia
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Za maly. Potrzebuje ciezki mlot
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
I koniec....
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jaka waga togo mlota? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To nie ide na to i czekam na pirata Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jako fan powiem tak: Dwójki nic nie przebije pod każdym względem, ale Terminator Genisys jest hmm, lepszy niż Terminator 3 Fajnie znów Arniego zobaczyć w akcji Ciekawe czy Cameroon byłby w stanie znów zrobić taki hit jak w 1991r. gdyby to jemu powierzono reżyserkę? Czytalem.na filmwebie ze za.swa lata prawa do Terminatora wracaja do Cameroona. Czyli nowa piatka jest od 4ki duzo lepsza?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pisz na PW do mnie Panowie potrzebuje kupic mlot wyburzeniowy do 3/4tys zl. Na co zwrocic uwage? Na moc czy Jule?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli się nie spieszysz to wytrzymaj do soboty rano bo jadę Dajesz
-
Jaka farba do betonu?
Witam. Musze pomalowac 140mb ogrodzenia betonowego i nie wiem jaka farbe wybrac. Macie jakis rady? Akrylowa? Silikatowa?
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Moj szwagier ma identyczno 5ke jak twoja. Wszystko to samo....za***iście sie lata Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Ladna 5ka Flyer. I co? Lepiej skreca? Ladna 5ka Flyer. I co? Lepiej skreca?
-
Strefa motocyklistów
Zartowalem chlopie....zluzuj majty. Pelen luz ;-) Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
-
Strefa motocyklistów
125? Pomyliles watki? :-D Pytaj w strefie rowerzystow
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Terminator 5 obowiazkowo. Widzial ktos?
-
Ustawa o otwarciu bramek na weekendy wakacyjne
Polac mu ;-)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Przesadziles z tym autem...
-
Strefa motocyklistów
Jest moc w tym moto
-
Strefa motocyklistów
Bylem dzisiaj u kumpla na firmie i spotkala mnie okazja przejechac sie R6 jego pracownika. Troszeczku pszeszarzowalem, postawilo mnie na kolo ale udalo mi sie jakos wylodowac przodem. W miedzyczasie zrobilem klocka ze strachu i doszedlem do wniosku ze nima sensu
-
Strefa motocyklistów
B6?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Terminator 5 kto ogladal?
-
Platforma cyfrowa NC+
Pany jak sie domyslam dostaliscie za free wszystkie canaly + za darmo ....wiecie do kiedy trwa ta promocja?
-
Gran Turismo 6
Ja od 2och mcy nie wlaczylem konsoli bo mi sie dziecko urodzilo i nima kiedy grac
- Piłka nożna
-
Triumph speed four
Tez szukam moto...mozesz rzucic cene na PW? Ja szukam.KTM Duke
-
Piłka nożna
Co by bylo gdyby Gruzja wykorzystala ktoras ze swoich sytuacji