Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. wiem ze tylko czlowiek od klimy jest w stanie cos poradzic bo te warsztaty co maja maszyne do klimy to tylko po to zeby dobic czynnika i sprawdzic nieszczelnosci... w innym poscie dodalem pomiary ktore zrobilem pod koniec lata ale nikt tu na forum sie nie odezwal co oznaczaja... do kogo sie tu na forum zwrocic zeby cos powiedzial...
  2. Witam. Zakupilem felgi o otworze centrujacym ok 68 (nie podejdzie moja suwmiarka zeby okreslic dokladnie) i czy w zwiazku z tym mam dokupic pierscienie centrujace ???
  3. mowice ze klima sie nie zalaczy ok a jak bym chcial ja teraz sptawdzic bo nie ma kolejek a cos mi szwankowala latem to jest sens ??? zalaczy sie zbada sie parametry ???
  4. a przy letniej temperaturze to jak jest z ustawieniami ??? jak jest wlaczone auto to chodzi klima??? a co dokladnie oznacza wcisniecie econ ???
  5. Jakie opony kupić na tył do avanta żeby się nie ząbkowały ???? Ostatnie mi strasznie huczały a chce teraz kupić nowe są jakieś specjalnie wzmacniane ????
  6. pora się zabrać za naprawę klimy bo teraz jest przestój w warsztatach i można zrobić na spokojnie więc odświeżam temat i czekam na jakieś wasze propozycje może już ktoś miał podobną awarię na forum albo coś można wywnioskować po odczytach.
  7. to jakie polecacie opony na tyl zeby sie nie zabkowaly ??? sa jakies specjalnie wzmacniane??? kolega kupil 4 nowe do hondy zzabkowalo mu 2 i nie uznali reklamacji kupujac nowe nie chce sie tak w kopac i wyrzucic pieniadze w bloto... ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- ja przewaznie jezdze sam na pusto lub czasami max z pasazerem...
  8. za takie pienadze z oponami to warto
  9. Witam. Chce zakupic nowe 18 letnie opony na lato i mam troche dylematow i chcialbym poznac wasze zdanie. Slyszalem ze zawieszenia audi ma sklonnosci do zabkowania opon ile jest w tym prawdy??? Jaki rozmia opony kupic??? Czy kupic 2 na przod bardzo dobrej firmy i 2 na tyl tanszej marki czy 4 takie same??? I jaki bieznik kupic ???
  10. Tez przychylam sie do opinii kolegow. W poprzednich samochodach mialem troche dobrego sprzetu grajacego i koledzy tez sporo inwestowali w takie zabawki i stwierdzam ze radia pioneer sa najlepsze pod wzgledem uzytkowania awaryjnosci i jakosci dzwieku... Co do glosnikow tej firmy to wybral bym inna firme w takich samych pieniadzach.
  11. ten problem mialem przez cale lato wiec to napewno nie jest wina oleju w skrzyni przynajmniej u mnie. a tak z ciekawosci ile kosztuje olej do skrzyni??? ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Wiec musze zaczac isc metoda prob i bledow... zaczne od ruszenia na 3 i zaobserwowwniem rezultatow pozniej to moze wymiana oleju w skrzyni ( ogolnie to jest jakas miarka by sprawdzic stan oleju???) a moze cos jeszcze w miedzyczasie na tym poscie sie pojawi...
  12. znaczy ruszyc i co... bo nie bardzo rozumiem...
  13. w moim przypadku odpada ta diagnoza bo wsteczny u mnie tez czasami ciezko wchodzi jak 1
  14. u mnie jeszcze cos zauwazylem na postoju czasami bardzo ciezko 1 wchodzi ale jak sie delikatnie potoczy czy ruszy sie go na wstecznym to wchodzi bezproblemu.
  15. Witam. Chce zakupic nowe 18 letnie opony na lato i mam troche dylematow i chcialbym poznac wasze zdanie. Slyszalem ze zawieszenia audi ma sklonnosci do zabkowania opon ile jest w tym prawdy??? Jaki rozmia opony kupic??? Czy kupic 2 na przod bardzo dobrej firmy i 2 na tyl tanszej marki czy 4 takie same??? I jaki bieznik kupic ???
  16. Ja na razie tak jeżdżę... Wbijam biegi z wyczuciem i jest ok ale bardzo uciążliwe. Jak się zrobi cieplej na dworzu to się ruszę żeby coś z tym zrobić. Czekam też w tym wątku na jakąś diagnozę. Jeśli odkryję wcześniej przyczynę to na pewno tu napiszę.
  17. A mozna gdzies kupic czarny znaczek juz z tasma zeby bylo prosto przykleic i juz... a nie malowac kupywac tasme 2 stronna itp. mozna gdzies dostac jakis fajny czarny znaczek ???
  18. u mnie tez ciezko wchodza te biegi... musze delikatnie i z duza sila je wbijac bo jak zrobie to szybko to jest zgrzyt.. przy zmianie z wiekszego na mniejszy bieg nie mam takich jak Ty objawow jest normalnie u mnie mechanik powiedzial ze to wina tarczy sprzeglowej...
  19. Wymieniajac zawieszenie chce wlozyc cos pozadnego bo robie dla siebie... Jesli sie nic nie wyklaruje z jakims pozadnym gwintem to kupie nowe amorki z bilsteina sport i sprezyny -40 lub - 45 ( kosz ok 2600 zl) Czas pokarze...
  20. Szkoda ze niedezwales sie wczesniej ja nie mam pojecia o niektorych rzeczach wiec zdaje sie na opinie innych uzytkownokow takich zawieszen... a kupil bym napewno bo standardowa zawieche i amory juz do wyrzucenia a przy 18 to musowo gleba...
  21. dzieki za rade i tak zrobie... teraz musze zrobic orientacje ile bedzie koszlowalo obnizenie(pozadne sprezyni i amorki) a jaki koszt gwintu kw( bo tylko taki biore pod uwage)... jak bedzie duza roznica to kupie sprezyny a reszte pieniedzy wydam na cos innego... Jezdzicie tu na roznych zawieszeniach... Jakie sa plusy i minusy uzytowania tych 2 roznych zawieszen w uzytkowaniu codziennym latem i wiosna.... ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 22:37 ---------- Kupujac amory Bilstein i sprezyny - 40 to wyjdzie prawie tyle samo co za nowy gwint wiec nie wiem czy nie dozbierac i nie kupic gwinta... Orientuje sie ktos czy w niemczech moza nowy pozadny gwint kupic taniej niz w Pl ????
  22. Super wyglądają teraz. Mam takie same fele. Dałem 1400 zł już z przesyłką tylko myślałem że chrom w lepszym stanie jest. Te 460 zł dałeś za usunięcie chromu malowanie ????? Malowałeś proszkowo ???? Polerowałeś rant ???? Można pomalować na każdy kolor i odcień ??? (sorki za banalne pytania )
  23. No uparty jesteś. Nie ma takich specyfików i nie było. Albo to zdzierasz i polerujesz albo chromujesz. Koniec i kropka. Cały czas mam nadzieję że na dniach coś nowego wynaleźli i że mój chrom którego nie chce stracić będzie lśnił w słońcu:banan: A tak na poważnie to ja najbliższy zakład mam w Kielcach i tam za zdarcie chromu i malowanie powiedzieli od 60 - 100 zł za sztukę( musi obejrzeć by dokładną wycenę zrobił) Tylko teraz pojawia się kolejny problem... Jaki kolor wybrać by idealnie się łączył z polerowanym rantem i kolorem mojego rekina :eusathink:
  24. Czyli powiadasz nie ma takich past polerskich czy innych specyfików by to pokryły.... A jak kosztowo wychodzi polerka a jak malowanie proszkowe ??? Orientowałeś się ???? Co robiłeś ile Cię to kosztowało i wrzuć tu foto jak teraz wygląda. Pozdrawiam.
  25. To czekam na wypowiedź Każda opinia przydatna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.