Treść opublikowana przez Maestro_86
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może być i czwartek.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może i ja w poniedziałek bym zawitał
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Właśnie to "du du du" w takt obrotów nasilające się po wciśnięciu sprzęgła. A u mnie słychać to tylko na rozgrzanym, i to nie zawsze. Jak odpale na zimnym, to silnik chodzi pięknie. Tłumacze że to napewno nie z nowości i napewno nie będę wymieniał ori wałka na jakiś fake za 500zł.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja mam przytarte krzywki bo ścągałem czapke. Silnik czasem pufa a czasem nie. Ale to przeważnie słuchać jak się stanie w tunelu. Bądż za ścianą. na otwartej przestrzeni tego nie słychać. nie kopci, braków mocy nie ma. korekcje na pompkach prawie idealne. Przy przyspieszaniu auto zawibruje w przedziale obrotów od 1700-2200 na czwartym piątym biegu przy mocnym butowaniu. (Auto po delikatnym koksie). Zastanawiam się czy to nie od wałka przypadkiem. Dwumas nówka.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie, a tak szczerze, jakie są objawy delikatnie wytartego i skrajnie wytartego wałka?? Bo to że dudni z filtra to wiemy. Co się jeszcze dzieje. ??
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Siema. Ponad pół roku temu założyłem tylne szyby w prądzie i myślałem że wszystko działa oki a tu wczoraj się okazało że nie otwiera mi tylnych drzwi z panela przy klamce kierowcy. Zamknie, ale nie otworzy. Ktoś przypuszcza co może być powodem?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jak rezałem ori CLH to najpierw włożyłem sam włącznik z Auto i były Auto światła. Tylko musisz odpowiednie piny połączyć żeby podświetlić diodę Auto. Jak miałem sam włacznik Auto bez lusterka i modułu F to dioda Auto migałą na pomarańczowo przez około 10 msekund a później gasła, ale lampy świeciły. Na Auto zapalają się z opóźnieniem.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Vagiem wtedy nic nie musisz rozbierac
-
Montaż modułu coming home - nie ori
W obu masz lusterka wewnętrzne fotochromatyczne z włącznikami? jeśli tak i w obu masz włączniki auto to tylko zajrzyj jaki masz moduł MCE. jeśli oba to "F" to w obu powinieneś mieć ori CLH
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Przez 30tyś nie wymieniałeś oleju???
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Zazdroszcze niektórym kumplom co nie mają bladego pojęcia o motoryzacji... Im tam nigdy nic nie stuka nie puka nie dudni nie skrzypi auta mają bezwypadkowe i niemalowane a tu się człowiek musi martwić bo się troche zna i zawsze jest problem jak się kupuje Dudnienie raz występuje a raz nie. Diabli wiedzą od czego. Niektórym ucichło po wymianie hydrauliki innym nie albo dudni jeszcze bardziej. Ja napewno tego nie tkne póki silniczek pięknie przyspiesza i super odpala
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Eeeeee lepsze mgłowe niż sikające
-
Wymiana uszczelnień PD
Siema, Czy ktoś zna w swietokrzyskim zna mechaniora, który ogarnie temat wymiany uszczelnień na pompkach? Co się pytam to wwiększość mówiła że się tego nie wymienia i że później niż nie trzeba reguliować. Pozdrawiam Piotrek
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Według mnie siedzi Idealnie. Najważniejsze że tył nie jest niżej niż przód jak to ma miejsce w niektórych S-line. Kółko też ładnie osadzone równo z rantem błotnika
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zgadza się w samym sprysku jest minimalna ilość cieczy przez co napewno jest bardziej narażona na zamarzanie niz ta w wężu. Jeśli choć raz mnie zawiodą i zamarzną kupie grzane
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
To pierwsze auto w którym mam podgrzewane a w żadnym mi nigdy nie zamarzly. Nawet jak było po -25 oC Z resztą cóż z tego że są dysze podgrzewane jak wystarczy że cm przed spryskiwaczem złapie i już d*pa. Dla mnie zbędne płacić 150zł za sztuke jak ori niepodgrzewane mgłowe są w ASO po 60zł
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
A powiedzcie mi czym się objawiają podgrzewane spryski? Miałem podgrzewane zwykłe i przypadkowo kupiłem niepodgrzewane mgłowe bo nie wiedziałem ze mam podgrzewane. I nie widzę żadnej różnicy między tymi pierwszymi a drugimi. Po prostu pryskają zawsze dobrze.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Ja z fisa, ale pokrywa mi się jak kilka razy sprawdzałem z pełnego baki ile zrobie.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Numeru nie znam ale taki:
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Panowie prawda jest taka że SPRAWNY 1.9 TDI na trasie przy normalnej jeździe do powiedzmy 160 czasem w podłoge czasem spokojnie nie powinien wam przekroczyć spalania rzędu 6.5l/100KM chodź ja nie przekraczam 6l/100 to mój 4 Diesel 1,9TDI z czego drugi na PD i żaden nie palił mi w trasie więcej niż 6L. Na drugim kompie mam średnie 5.8l/100km po przejechaniu może 20000km. Do pracy codziennie jeźdzę w jedną strone 25km z czego 5km po mieście i odkąd mam program to raczej często wcisnę w podłogę.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
miałeś taki jak ja. Brak mocowania pod zbiorniczek dodatkowy. Szkoda zachodu według mnie na doklejania i dorabianie uchwytów. Ja wymieniłem zbiornik na podwójny kupiłem go za 40zł z pompkami.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
tak. boisz się PD? jak masz zamiar lać gnojówke z niewiadomego pochodzenia to PD sobie odpuść. Na normalnym paliwie ze sprawdzonego źródła nic się nie powinno dziać.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
W związku z tymi odległościami to żadne
-
Wybór polerki
Ja mam taka. Lakier odświeżysz. Ale trzeba się naje***. Dopiero jak kupiłem Makite 9227cb to robota idzie elegancko
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
Prawdopodobnie padł Ci zaworek N18. Najpierw wyczyść EGR a jeśli nie pomoże to do wymiany N18.