Treść opublikowana przez Maestro_86
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
w tym sezonie chce zawitać do szczyrku a jeszcze nigdy tam nie byłem. Polecicie jakiś stok w okolicach? Podobno są tam trochę dłuższe stoki niż w okolicach białki. Drugie pytanie: W zeszłym sezonie kupiłem sobie narty Elan Narty trafiły się w dobrej cenie więc wziąłem. Ktoś miał z nimi styczność? Albo nie umiem ich ujarzmić albo muszą tak myszkować po stoku ;/
-
Strzał tylnej szyby podczas jazdy A4 b6 avant
Ojcu w Megane Grandtour strzeliłą na postoju w środku lata więc ogrzewanie nie ma tu nic do rzeczy. Strzeliła i już Napewno nie z nowosci
-
Coś jest nie tak. Termostat?
DEV całą zasłaniasz? nie boisz się przegrzanie? Ja to zawsze tylko część zasłaniałem i nie widziałem zbyt dużej różnicy...
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Do eibachów polecam Bilstein B4 sport. Chyba że chcesz bez komfortu to bierz B6.
-
Śruba trzymająca tarczę.
Po chu... to pingwin w wodzie stoi ja też się po roku dowiedziałem
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Bardzo łądny sedanik. i wersja kox. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą
-
Śruba trzymająca tarczę.
A tu akurat bardzo pomocny jest plastikowy bolec ustalający, który jest w komplecie z kluczami w bagażniku i wtedy nic nie lata.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
No szklanki to podobno INA bo niby na pierwszy montaż szły, Koszt szklanek nie taki straszny możesz spróbować, tylko koszty wymiany dolecą
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Dramat. Wykosztowałeś się i d*pa z tego.
-
Kontrolka BREMSE przy skręcaniu w prawo
płyn hamulcowy jest?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
No to nieźle. A przed wymianą tak samo Ci waliło czy mniej? Oprócz dudnienia masz jeszcze jakieś inne objawy? drży buda? buczy w srodku?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Dziś przypadkowo znalazłem w internetach... i to podobno po wymianie wałka i szklanek. Ale napitala...
-
Coś jest nie tak. Termostat?
Ja mam 20km do pracy i rano w takie temp. jak teraz tylko muskając gazu nie rozgrzeje go do 90 stopni. Klimatronik ustawiony na AUTO 22 stopnie i ciepłe powietrze leci już po dwóch kilometrach. Żeby złapał szybko 90 stopni to musiałbym go łądnie pałować na zimnym. Ale jak już złapie to trzyma idealnie 90 stopni. Wydaje mi się że tak musi być bo to Diesel Toma bierz tylko ori. Wahler albo Vernet i daj znać czy się poprawi bo ciekaw jestem
-
turbosprężarka szemra
A czy to nie Turbo surge? ponad 60 stron tematu jest na forum. Jednym pomogła wymiana mieszka, drugim całej turbiny a trzecim samo się pojawia i ustępuje. Ja tam mam już 1,5 roku, po programie jakby się troche nasiliło i dalej jeźdzę
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
I tak samo można zakodować w A4 B6? Bo aktualnie mi sie nic nie podświetla póki nie włączę postojówek. A światło 3 stop Ci działa? Mi tak błędowało jak się wtyczka odpięła.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
10 tak
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeśli przygarniecie to też się piszę na spota .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No pany jakiś spocik dziś??? bo akurat będę w Ostrowcu
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja mam ori 1be + alu 17" i jest oki. wiadomo że po kartoflisku w poprzek to szału z komfortem nie będzie, ale wg mnie to bardzo fajna zawiecha. Jest w miarę sztywno a i na dołkach nie podskakuje. 1BA + eibach odradzam, bo ori amorki 1ba są przystosowane do pracy w innym zakresie wysokości. a na eibachu zejdziesz niżej niż 1be
-
Który wakuometr?
Darku, ja mam ten co podałeś w linku i działa super. W komplecie masz trójniki i róznej średnicy końcówki.
-
Wybór polerki
Ja używam EPL - 41 + pasty Manzerna i ładnie się tym poleruje. Wiadomo że przy DA trzeba się napracować dużo więcej niż przy rotacyjnej ale przy DA szkód nie narobisz
-
Puchanie z układu powietrza.
jeśli nic nie popsujesz po drodze to będziesz miał bez konsekwencji Ściągnij, zrób dokładne zdjęcia krzywek wrzuć tutaj i będzie wiadomo. Na początek przeczytaj sobie cały wątek z linku w poście #2 co Ci Marynarz podał.
-
Puchanie z układu powietrza.
No ale to Ci się tak nagle zaczęło pufać? moze brok wypadł. Choć to raczej w dwulitrówkach się zdarzło.
-
Puchanie z układu powietrza.
niestety wałeczek...
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Wiem, że niektórzy mają podejście że lepiej chińskie ale nowe, lecz ja bym się rozejrzał za ori używką w dobrym stanie. Zważ na to jak był lany dobry olej i wymiana nie LL to takie ori wałki robią kilkaset tysiączków. A przy zamiennikach to były przypadki że się wysypał po paru tysiącach...