Treść opublikowana przez Maestro_86
-
Natężenie dźwięku po włączeniu RNS E
Ja to sprawdzałem jakiś czas temu i u mnie nie zadziałało. Bodajże na audizine o tym pisali.
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
Ale to wiesz. jest powiedzmy 80 stopni i nie buczy.a wskazówka w pion i buczy.
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
Panowie u mnie zauważyłem przypadłość że póki auto nie osiągnie 90 stopni to nie buczy. Jak tylko temperatura w pionie to buczy. Ale to też nie zawsze. Czy tu temperatura silnika może mieć coś do rzeczy?
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Nie to były inne auta. Dla mnie B6 są za twarde. Testowane na Toledo 1M. 1BE w A4 B6 jest dla mnie idealne gdyż lubię mieć trochę komfortu na nierónych drogach a nie jeździć jak wozem drabiniastym
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Teraz mam 1BE a we wcześniejszym aucie miałem B6 i jest dużo twardsze. 1BE jest w porównaniu z B6 jest bardzo komfortowe.
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Chyba Ty się z choinki urwałeś jeśli uważasz że to amortyzator utrzymuje auto na danej wysokości.... Co do tłumienia i wywalenia się amorków ori przy niższych sprężynach masz całkowitą rację. Ale co do wysokości od amorków bzdury pleciesz.
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Cały komplet zmieniałem. Ale tak jak mówisz amorki CI auta nie trzymają tylko springi.
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Ja u siebie zmieniałem z 1BA na 1BE. Dorwałem komplet po przebiegu 60k km z a4 B7 i teraz byłem mierzyć i na kole 205/55/16 od ziemi do rantu na przedniej osi mam 65,5cm
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
To sorki za niedopatrzenie. Jestem w trakcie zakładania CLH, póki co dziś założyłem tylko włącznik Auto bo zimno i u mnie pojawił się mały problem po dodaniu tego włącznika. Po ustawieniu na "Auto" raz na 10 razy 5 sekund po zapaleniu się świateł prawy xenon gaśnie. Cofnięcie na "0" i znów na "Auto" rozwiazuje problem. Na pozycji włącznika świateł mijania wszytko działa za każdym razem.
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Jeszcze chyba ważne jest na jakim kole
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Ja w 1BE z przodu to mam chyba zielona zielona zielona niebieska ale nie będę się sprzeczał. Też jakoś mam wyżej niż inne 1BE. Niektóre jak widzę to prawie wogóle nie ma prześwitu między oponą a nadkolem.
-
1.9TDI AWX muli przy przyspieszaniu A4 B6
Jeśli będzie oki to Ci wyczyści EGR albo jeśli nie pomoże to zaślepi załkowicie. Bo teraz to Ci tylko odpiął podcisnienie z EGR
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Vinu nie musisz uczyć. A piny musisz dołozyć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy, do zobaczenia na spocie
-
Natężenie dźwięku po włączeniu RNS E
W w Rns-e macie skale głośności? skąd wiecie że macie na 5 czy 8??
-
Obudowy lusterek s4 b6
U mnie nie ma żadnych szczelin, wszystko pasuje idealnie. Oczywiście mówimy o obudowach a nie nakładach.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Pin 7 w CLH dajesz na pin masy 86 w przekaźniku i chula.
-
1.9TDI AWX muli przy przyspieszaniu A4 B6
Na moje oko przepływka. Też mi mulił po zmianie biegu myślał około 2 sekundy dopiero poszedł. Wyminiłem wkład na pierburg i dalej to samo, dopiero po zmianie całego z obudową na BOSCH auto odżyło.
-
Spryskiwacz Xenonu cieknie !
lampe wykręć i wykręcisz spryski. Ja dziś właśnie wykręcałem oba. to pół godziny roboty. tylko kupiłem sonie takie krótkie Torxy w kształcie litery L. Dużo ułatwiają bo jest tam mało miejsca. Chyba że wolisz zderzak zrzucać wtedy będziesz miał wszystko na wierzchu
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Sasna jak chcesz to Ci odsprzedam taką pianownicę za połowę tej ceny. Raz użyta, niestety przy mojej myjce się nie sprawdziła.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
z lewej delikatnie sie posączy. Ale wyjąłem lampy i widać że ciekną spryski u samego dołu na takim zgrubieniu. przewody wszystkie ok. szczelne. Spróbuje wyczyścić. Igłą od zewnątrz?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
A u mnie spryski się wysuwają ale nie psika płyn, za to cieknie z samych spryskiwaczy na tym kołnierzu na samym dole. Jest możliwe żeby się zapchały dysze dlatego ciśnienie rozszczelnia spryski? Się tak porobiło po zalaniu płynu Aura z biedronki. Albo poprostu zbieg okoliczności, PS. u mnie po zamontowaniu sprysków nie trzeba było nic kodować. Na module "E" roszyło odrazu.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
hmm Rockery mówisz... to dwa wyjścia chyba mam. Zmienić narty albo się przyzwyczaić bo ujarzmić to ich chyba nie potrafie Faktem jest że przy jeździe na krawędziach prowadzą się naprawde dobrze.
-
Końcówka dyszy spryskiwacza reflektora
Siema. Panowie zaczęły mi ciec spryski, i płyn leje się po całym zderzaku. Czytałem na forum problem po płynie Aura z biedronki i to chyba przez to. Cieknie mi dokładnie w tym miejscu: Rozbiera się to jakość? Ktoś z tym działał? Ktoś pisał na forum że jest to nierozbieralne, jednak na jednej aukcji znalazłem dziś porozbierany i jest tam taki dziwny oring. http://allegro.pl/spryskiwacz-reflektora-a4-b6-na-czesci-i4867725220.html Czyli może jednak się go rozbiera Szkoda kupować zamiennik chiński jeśli może ktoś z forum to uszczelniał. Pozdrawiam
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Elan Waveflex 8. Moja waga 90kg i 178cm wzrostu. To moje nie pierwsze narty i koleś który mi doradzał powiedział ze są bardzo dobre i dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.