Treść opublikowana przez xardas654
-
witam . jak wyglada montaz haka w a4 b8 avant ?
- Dyfuzor tylnego zderzaka z wycięciem na hak
Jak masz ori hak westfalii to służy on również do holowania. Nie ma w nim gwintu pod uchwyt.- Spadek mocy od 3500 obr (wykres z hamowni)
Na wykresie moc nie spada, tylko monet obrotowy. Chyba, że masz na myśli przed chipem. Drugi przebieg wygląda jak standardowy diesel. Patrząc po pierwszym to nie powinni Ci mocy podnosić do czasu naprawienia przyczyny bo coś tam faluje moc pod koniec. Popatrz w VCDS na ciśnienie paliwa na listwie czy to co ma zadane to ma rzeczywiście na listwie, korekty na wtryskach.- Pedal wpada zbyt głęboko
U mnie po wymianie tarcz, klocków, zacisków przód oraz tył i płynu na końcu też pedał był miękki - wpadał głębiej i po kilkaset kilometrów wszystko wróciło do normy.- A4 B8 CAHA wymiana oleju w skrzyni manualnej
Dobrze wyczytałeś. 8zł to nie taka duża rozbieżność jak dla mnie- Szarpnięcie
Najprawdopodobniej, wcześniej warto jeszcze na poduszki popatrzeć bo też mogą drgania generować- Zabierak (imbus) pompy olejowej.
W każdym po 2008 jest. Pod koniec 2009 trochę to poprawili, ale i tak przy 500k km trzeba wymienić. Tu znajdziesz wszystkie informacje i firmę jak coś:- Szarpnięcie
Zależy jak jest to mocne, u mnie też budą rusza przy depnięciu gazu, kwestia momentu skręcającego i bezwładności wału/sprzęgła bo koła są blisko silnika i dźwignia jest mała. W poprzecznie masz całą długość auta to nie ruszy budy, ale silnik chodzi też. Dwumasa głównie czuć na niskich obrotach i biegach 1/2 jak jest na wykończeniu. Ewentualnie przy gaszeniu może zatelepać.- Szarpnięcie
Wciśnij sprzęgło, jak to dwumasa to powinno przestać.- Problem ze spuszczeniem płynu chłodzącego.
Przekręcić (odblokować) i pociągnąć (otworzyć).- Zmieniająca się temperatura silnika
Oczyszczacz chłodnicy Autoryzowany sklep Liqui Moly LIQUIMOLY.SKLEP.PL Zanieczyszczenia układu chłodzenia przyczyniają się do zacinania się termostatu, powodują Tylko spuściłem stary płyn, zalałem wodę demineralizowaną oraz dolałem ten specyfik na 30min, spuściłem płyn, zalałem wodą demineralizowaną na 5min i dopiero nowym płynem.- Zmieniająca się temperatura silnika
Spuściłeś płyn, może jakiś śmieć podszedł lub jak dostał powietrza to się zaciął. Ja generalnie przy wymianie rozrządu robiłem płukankę układu chłodzenia i się mu poprawiło, bo szybciej zaczął się nagrzewać. Inna kwestia, że nic innego Ci tam nie reguluje temperatury.- Kontrolka poziomu płynu chłodniczego
Od dołu przy nadkolu nie ma? Bez odkręcenia zbiornika nie ma do niej dojścia generalnie.- Kontrolka poziomu płynu chłodniczego
Czujnik jest w zbiorniku, dwie elektrody i jest mierzony opór pomiędzy nimi. Może Ci gdzieś kostka zaśniedziała przy zbiorniku i wykrywa przerwę, jak się płyn rozgrzeje zmniejsza się jego opór wewnętrzny i kontrolka gaśnie.- Jaki akumulator i czy kodować
Raczej nie ma co kodować jest jest to samo. Tak ale musisz zmienić kodowanie na akumulator AGM (inne napięcie i prąd ładowania).- Roleta bagażnika zepsuta?
Mam to samo, prawdopodobnie sprężyna pękła, a jak patrzyłem to roleta jest nitowana i nie idzie tego za bardzo rozebrać. U siebie mam grubo taśmy z jednej strony naklejone- Jaki akumulator i czy kodować
Bez kabla nie ruszysz. 110 czy 105 to już niewielka różnica i nic się dziać nie powinno jak masz 105, a zakodowany 110.- Domykanie szyb z kluczyka nie działa
U mnie był błąd komunikacji z sterownikiem drzwi jak tak się działo. Po skasowaniu wszystko zaczęło działać.- Przepalający się bezpiecznik pompy paliwa
Mogła gdzieś się izolacja kabla zasilającego przetrzeć jeszcze. Trzeba by było odpiąć wtyczkę od pompy i pomierzyć rezystancje- Składanie lusterek
- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, również poproszę, bo moje numery które mam coś nie wchodzą WAUZZZ8KXAA036150 Dzięki- Odpowietrzenie chłodnicy
Układ sam się odpowietrza, zalać zapalić za jakiś czas zgasić i dolać ewentualnie- Jak działa napęd 4x4?
Cześć, Napęd jest stały 60% tył 40% przód, rozdzielone przez torsen (na yt jest pełno filmików z opisem jak to działa). Te silniki lubiły olej brać, wersja bieda, cena dosyć niska. W quattro to tak do tego z 10k dolicz jeszcze i coś szukaj. Pozdro- Za dużo oleju w silniku, jak ubrać trochę z góry?
Jeśli to jest nawet do pół litra to raczej nie ma co się przejmować, jak bardzo chcesz wyciągnąć to jak kolega napisał.- Temperatura cieczy, klimatyzacja
Co do wody to prawdopodobnie termostat. Co do klimatyzacji to może jest mało czynnika. - Dyfuzor tylnego zderzaka z wycięciem na hak