Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. pogadaj z tym gościem - http://www.moto.allegro.pl/item969749694_audi_s8_individual_4_2l_v8_dohc_40v_360_km.html
  2. michu93 odpowiedział(a) na matik temat w Audi A4 B5
    tutaj masz wątek o dobrej pascie do polerowania rys http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t95633.0.html;highlight=sposob+na+rysy a jeśli polerka nie pomoże to tylko malowanko...
  3. Zwykła 17" [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:23_________________________________________________przy kolorze "Ragusa" i zawiasie 1BA wyglądały fajnie
  4. Taa.. on pierwszy na naszym forum zapoczątkował tą mode [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________a ogólnie co myślicie o tych felgach do srebrnego auta: ale jak narazie w alu kolorze i na ładniejszej oponce
  5. dalej auta nie widzę, ale to jest ten kolor, który był na aucie Hawaja? Bo wg. właśnie ten miażdży
  6. zdjęcie wyżej nie chce mi się załadowac... nie widzę auta ;(
  7. w tym kolorze i w przy tej pogodzie ogólnie podoba mi się ta butelkowa zieleń od 1998 roku [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________slepy - a ty dalej ze znaczkiem OOOO śmigasz?
  8. wiecie czemu nikt z "tamtąd" się nie odzywa na forum? bo przy nalocie skonfiskowali im telefony i lapki z nielegalnym oprogramowaniem.. :gwizdanie:
  9. tutaj felga z rantem z dwóch kolorach ale dodatki [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________ale ten żółty zaje*iście komponuje się ze srebrnym autkiem
  10. Nie, nie, nie... całeee Zielone: i te żółte z innych ujęc:
  11. zaraz do niego zadzwonię.
  12. to dlaczego nie wklejasz tu? właśnie znalazem [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________slepy - właśnie mi chodzi o całą felgę najlepiej bez rantu
  13. u somesa bodajrze były chyba z różowymi felgami..? lece zobaczyc
  14. no właśnie o takie "detale" mi chodzi bo jak starszemu powiedziałem dzisiaj, jakbym w tym sezonie nasze srebro widział to stwierdził, że moda schodzi na psy w tym roku
  15. Siema panowie pozwolę sobie zacząc temat trochę wcześniej, z okazji tego, że na forum aktualnie jest mało spamerów i nie ma co robic a ogólnie może ktoś mi pomoże, mianowicie szukam zdjęc a4 w stylu: srebrne auto z czzerwonych felgach z czerwonym przednim znaczkiem. Nie chodzi mi o jakiś tuning tylko auta z takimi detalami w jakimś oczojebnym kolorku czarne, niebieskie obojętnie - chodzi mi o te dodatki. Przeglądam zdjęcia na jakimś amerykańskim forum ale nie mogę znaleśc...
  16. a co to poczciwą a4 wstyd jechac?
  17. tylko, że oni na śniegu Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 0 dni -5 h -36 min. -49 sek. :gwizdanie:
  18. pewnie już najazd mieli - policja im przetrzepała bryki i kieszenie właśnie mówili w tvnie, że w Bukowinie T. znaleźli szajkę i odebrali 13 kradzionych samochodów
  19. noo białe kierunki aż się proszą boczne a mały kierowca - przyszły klubowicz rozumiem
  20. mi się podoba jak tak stoi ładnie ładnie
  21. Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem
  22. Nie no spoko, każdy jeździ jak chce...
  23. Na nawiewie... szkoda gadac, na nawiewie oszczędza paliwo... Ciekawe czy słuchasz radia w samochodzie... Albo wymontuj sobie diody z licznika będzie mniej prądu szło i auto spali ci ze 3 litry mniej paliwa napewno... No sory ale jak widzę jak ktoś pisze takie coś to...
  24. też mam obniżone zawieszenie na seryjnych amorkach z tego co zauważyłem to szybki w korbie? ale autko ogólnie ładne, szkoda, że alumy nie są chociaż 16" zmieniaj tylne lampki na polifta, ładnie się prezentują w tym kolorze
  25. na przyszłośc zanim załadujesz zdjęcia na serwer to je obruc a ty jakie masz oponki? wg na 17" to ja bym chyba dał 215 przód 225 tył /45

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.