Treść opublikowana przez michu93
-
Auto na wesele - szukam na 18 września
pogadaj z tym gościem - http://www.moto.allegro.pl/item969749694_audi_s8_individual_4_2l_v8_dohc_40v_360_km.html
-
[B5 AFM] Przerysowany bok
tutaj masz wątek o dobrej pascie do polerowania rys http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t95633.0.html;highlight=sposob+na+rysy a jeśli polerka nie pomoże to tylko malowanko...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Zwykła 17" [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:23_________________________________________________przy kolorze "Ragusa" i zawiasie 1BA wyglądały fajnie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Taa.. on pierwszy na naszym forum zapoczątkował tą mode [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________a ogólnie co myślicie o tych felgach do srebrnego auta: ale jak narazie w alu kolorze i na ładniejszej oponce
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dalej auta nie widzę, ale to jest ten kolor, który był na aucie Hawaja? Bo wg. właśnie ten miażdży
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zdjęcie wyżej nie chce mi się załadowac... nie widzę auta ;(
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
w tym kolorze i w przy tej pogodzie ogólnie podoba mi się ta butelkowa zieleń od 1998 roku [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________slepy - a ty dalej ze znaczkiem OOOO śmigasz?
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
wiecie czemu nikt z "tamtąd" się nie odzywa na forum? bo przy nalocie skonfiskowali im telefony i lapki z nielegalnym oprogramowaniem.. :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tutaj felga z rantem z dwóch kolorach ale dodatki [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________ale ten żółty zaje*iście komponuje się ze srebrnym autkiem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie, nie, nie... całeee Zielone: i te żółte z innych ujęc:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zaraz do niego zadzwonię.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to dlaczego nie wklejasz tu? właśnie znalazem [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________slepy - właśnie mi chodzi o całą felgę najlepiej bez rantu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
u somesa bodajrze były chyba z różowymi felgami..? lece zobaczyc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no właśnie o takie "detale" mi chodzi bo jak starszemu powiedziałem dzisiaj, jakbym w tym sezonie nasze srebro widział to stwierdził, że moda schodzi na psy w tym roku
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siema panowie pozwolę sobie zacząc temat trochę wcześniej, z okazji tego, że na forum aktualnie jest mało spamerów i nie ma co robic a ogólnie może ktoś mi pomoże, mianowicie szukam zdjęc a4 w stylu: srebrne auto z czzerwonych felgach z czerwonym przednim znaczkiem. Nie chodzi mi o jakiś tuning tylko auta z takimi detalami w jakimś oczojebnym kolorku czarne, niebieskie obojętnie - chodzi mi o te dodatki. Przeglądam zdjęcia na jakimś amerykańskim forum ale nie mogę znaleśc...
-
Auto na wesele - szukam na 18 września
a co to poczciwą a4 wstyd jechac?
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
tylko, że oni na śniegu Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 0 dni -5 h -36 min. -49 sek. :gwizdanie:
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
pewnie już najazd mieli - policja im przetrzepała bryki i kieszenie właśnie mówili w tvnie, że w Bukowinie T. znaleźli szajkę i odebrali 13 kradzionych samochodów
-
[B5 AFN] Adi bryma
noo białe kierunki aż się proszą boczne a mały kierowca - przyszły klubowicz rozumiem
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
mi się podoba jak tak stoi ładnie ładnie
-
[B6 AVF] Radio concert
Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
Nie no spoko, każdy jeździ jak chce...
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
Na nawiewie... szkoda gadac, na nawiewie oszczędza paliwo... Ciekawe czy słuchasz radia w samochodzie... Albo wymontuj sobie diody z licznika będzie mniej prądu szło i auto spali ci ze 3 litry mniej paliwa napewno... No sory ale jak widzę jak ktoś pisze takie coś to...
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
też mam obniżone zawieszenie na seryjnych amorkach z tego co zauważyłem to szybki w korbie? ale autko ogólnie ładne, szkoda, że alumy nie są chociaż 16" zmieniaj tylne lampki na polifta, ładnie się prezentują w tym kolorze
-
[ALL B5] B5 95` 1be i 17 felgi od a8 / Będzie pasowac ?
na przyszłośc zanim załadujesz zdjęcia na serwer to je obruc a ty jakie masz oponki? wg na 17" to ja bym chyba dał 215 przód 225 tył /45