Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. wydaje mi się że jeszcze go zostało...
  2. ale w zg masz klekocika a u nosb'a masz benzyniaka :evil:
  3. właśniue to jest ten problem... ale caly chrom idzie wyrwac za 300, bynajmniej kiedys taki widzialem. a jak nie no to na metry
  4. jutro będę się dowiadywał czy ori czy nie zależy od ceny, jak będzie okazja to ori
  5. grill jest już ori jeszcze beda chyba chromy dookola szybek bedzie super pasowac do tego koloru i felunku ale wtedy tylne swiatla I lift to obowiazek ! :> jutro wrzuce fotki z nowym ryjkiem
  6. mam podobny problem. ogrzewanie tylnej szyby nie dziala, sprawdziłem bezpiecznik i jest ok.Zmieniłem włącznik od audi kolegi i dalej nie działa.Ani podświetlenie włacznika,ani tez ogrzewanie.gdzie szukac .Z góry dzięki
  7. brak słów na tym drugim zdjęciu wygląda jak jakiś czołg czy traktor... małe okienka, duże koła ale jest super
  8. mniej gadki - wiecej fotek
  9. autko superr, felga 17 (ten sam wzor ) lub 18". I oczywiscie gleba. wiecej zdjec by sie przydalo, bo tu za duzo nie widac:D
  10. fajne autko na podstawe do modow w 10000zl jesli mechanicznie jest ok to zmiescisz sie bez problemu. pokaz wnetrze. fajnie jest takie autko dostac za free w stanie zkatowanym i wtedy bawic sie
  11. szperaczne na przednia maske wg mnie te diody w kazdy sposob tutaj beda zle wygladaly... a pomyslu na halogen nie mam...
  12. autko rewelacyjne kolor ten sam co moj
  13. nie mam suba w bagazniku, w sedanie chyba nie bylo ori suba... a o tym glosniku do zestawu glosnomowiacego to nie jestem pewien. telefon byl, ale nie oryginalny... antena, mikrofon, wszystko jest dolozone...
  14. wg nalepki mam 8 glosnikkow... ja naliczylem 2 sredniotonowe z przodu 2 gwizdki i 2 z tylu sredniotonowe... dziwne
  15. dokladnie chyba tak twoja a4 jest natchnieniem do mojej mozesz podac swoj kod lakieru? planuje tez zalozyc chromy tylko mus byc pogoda ladna p.s. autko wypucowane, gumy wypastowane naklejka klubowa zalozona zrobilem przejscie w radiu z 2 na 4 glosniki zdjecia napstrykane kilka miniaturek dodam do pierwszego posta p.s.2 gril jest na zamiane :gwizdanie: jakby byl chetny niech pisze na pw
  16. właśnie tak zapomniałem o nich beda i boczne kierunki biale ksenon wywalony radio zmienione na BETA dobra teraz czas umyc i posprzatac
  17. jakie brewki ? nawet jakby byly to bylaby to pierwsza rzecz ktora bym wywalil...
  18. nie... 40 lat i sciema?? jedno sie gryzie z drugim :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 20:40_________________________________________________już są nowe fotki!!
  19. zawsze przeszkadzalo mi jak z tylu szyba bylo "gola" a4 ma ta szybe ulozona pod takim katem ze nie przeszkadza, a ze takowa roletka jest i to w oryginale to fajna sprawa.
  20. wiem wiem ale to robota poprzedniego wlasciciela... bedzie on zdemontowany [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 20:16_________________________________________________p.s. kolor nie jest czarny tylko granatowy
  21. fotki beda jutro... a co jest smiesznego w rolecie tylnej szyby? tymbardziej ze jest oryginalna schowana w polke?
  22. złe fotki załadowałem już jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.