Treść opublikowana przez michu93
-
Paranoja-piesza winna wypadku bo ruszyła ustami
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019391,title,Piesza-winna-wypadku-bo-ruszala-ustami,wid,10526056,wiadomosc.html co to w tym naszym kraju sie dzieje to jest katastrofa, na przejściu dla pieszych nie ruszajcie czasem ustami...
-
Strefa Śmiechu
Idzie mały chłopiec przez korytarz i mówi do siebie: -Gdzie sens, gdzie logika?. Przechodzący dyrektor się pyta: -Czemu cały czas powtarzasz: Gdzie sens, gdzie logika? -Bo puściłem bąka i kazali mi wyjść, a sami siedzą w tym smrodzie. - Ile Pani ma dzieci?xhaha.gif - Pięcioro. - Ile dziewczynek a ilu chłopców? - Pięciu chłopców. - Jak mają na imie? - Józef. - Wszyscy? - Tak. - Jak pani na nich woła? - Gdy wołam na obiad, to Józef i wszyscy przybiegają. - A jak chce pani aby jeden z nich przyszedł? - To wołam po nazwisku. Kobieta wracając po północy od znajomych, zauważa mężczyznę wychodzącego z cmentarza. - Nie boi się Pan tak sam spacerować o tej porze po cmentarzu? - pyta. - Nie, ale gdy żyłem, to się bałem. Dwie muchy spotykają się na łysinie: - Pamiętasz, jeszcze niedawno mogłyśmy się tu bawić w chowanego. Nauczycielka matematyki pyta Jasia: - Mama na urodziny upekła ci tort i podzieliła go na cztery części. Dla taty, dla mamy, dla twojej siostry i dla ciebie. A tu niespodziewanie przychodzi sąsiadka. Jak mama teraz podzieli tort? - Mama go schowa do lodówki. Podczas egzaminu wykładowca mocno już zdenerwowany niewiedzą zdającego, otwiera drzwi i krzyczy do pozostałych studentów: - Przynieście tu siano dla osła! - A dla mnie herbatkę! - dodaje student.
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
a kto chce posluchac swiezych ASOT'ow polecam DIGITALLY IMPORTED co czwartek o 20.00 wlasnie sie skonczyl... http://www.di.fm/ kanał TRANCE
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kurde... ze tez sie pomylilem... co innego myslalem co innego pisalem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra koniec tematu jest zagadka do rozwiazania a tak ogolnie to po lini jakos tak nubire* mi przypomnialo... czy ten samochod wyglada tak oryginalnie?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no jezdzil, mozna go bylo nawet kupic...
-
Strefa Śmiechu
dzisiaj na lekcji religi u syna - kartkowka z ostatniej ewangelii niedzielnej - i jak na kazdej takiej kartkowce byl tekst do uzupelnienia (w wykropkowane meijsce wpisz slowo) oraz drugie dodatkowe zadanie: napisz 5 pytan do tekstu i ktos wyskakuje - Ile... jeeest... kroopek... w... tekscie...?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ej ej ej... powoli... troche sie zapusciliscie!!!! Mialo nie byc konceptow mialy byc samochody ktore mozna spotkac na drogach... moga byc zadkoscie ale bez przesady!!! Ma byc samochod a nie samolot. Mam nadzieje ze sytuacje wyjasnilem.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
domyslilem sie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bucrane*
-
[INNE] Seat Toledo 1.9 TDI
robi zadyme.... dosłownie tez polowalem na toledo...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobry jestes wrzucaj
-
Strefa Śmiechu
http://alicjia2008.wrzuta.pl/film/3Uh7HPbWSH/[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 17:20_________________________________________________http://fuhrer69.wrzuta.pl/obraz/4I8vNrMnLM/
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
te fele ktore teraz masz sa naprawde za***iste a autko jak sie prezentuje
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
produkcja 1989-1992 mial montowany silnik 1.5 4-cylindrowy oraz skrzynie automatyczna o 3 przeozeniach jesli dobrze rozumuje informacje zagraniczne...[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 16:15_________________________________________________takie trudne panowie???? oblukajcie kilka filmow z palenia gumy to go zajdziecie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
w sensie ze nazwa samochodu?? nieee
-
lcd -plama od kleju- mam rozwiazanie!!!
a co myslicie o tym? http://sklepy.allegro.pl/item445284279_zelowy_zmywacz_kleju_3g_remover.html mam wlasnie taki i chce sie spytac czy ktos uzywal tego?[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:39_________________________________________________rozwiazaniem jest cos takiego jak "zelowy zmywacz kleju" ladnie elegancko mi zmyl klej z monitora lcd fakt... 3 razy nakladalem ale sie oplacalo... na allegro kosztuje 3.50,- ale ja zaplacilem 2.65,- za to samo
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
wczoraj u ciebie bylem to cię nie było [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:29_________________________________________________hehe baksik w twoim podpisie jeszcze widnieje moja pierwsza a4
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item468212641_renault_19_chamade_hak_holowniczy_i_inne.html ale wyobraźnia na zdjeciu
-
[1.6 ADP 1996r] moje pierwsze audi A4
bardzo ladna a4 tylne lampki mi sie tez podobaja ale... ten pseudochrom na grilu i kratkach w zderzaku to mi sie nei widzi... ale
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
tez już w sierpniu słuchałem naprawdę mocne... zresztą... Armin to krol
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
let's go!
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
gratki wielkie :D niech sie rozwija
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
mnie również, ale niestety nie mam klimy tak bywa... ja uparcie dążę przy zakupie do klimy... inaczej auta nie ogladam nawet... czlowiek sie tak przyzwyczaja
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
chodzi ci o polaczenie klimy i szyberdachu??? mi sie taka promocja bardzo podoba