Treść opublikowana przez michu93
-
Strefa Śmiechu
żółta już rozbita ona nie jest rozbita - tylko to jest taki "t i u n i n g stary t i u n i n g !!!"
-
[B5 AFN] 1,9TDI 110KM
dokladnie. tak jak kolega wyzej mowi... co do tych twoich odblaskow to powiem szczerze, ze ja przy swojej ( z holandii) mam takie jakby gumy na drxzwiach poazkladane zeby sie nie obuijaly drzwi - tez bylo jakims klejem, przyklejone ale jak sie cieplo zrobilo to zeszlo lekko, jezdzilem tak jakis czas ale zalozylem spowrotem te gumy poniewaz musialbym zrobic jakas polerke pozadna w tych miejscach bo sie troche powycieralo... nie wiem co za debile takie cos zakladaja
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item399046435_bcm_fiat_126p_650_szyberdach_oryginalne_szyby_.html
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wiesz ilejest marek miedzy tymi literami??[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 13:02 _________________________________________________Pontiac Plymouth Oldsmobile ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item399046435_bcm_fiat_126p_650_szyberdach_oryginalne_szyby_.html
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiedz :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/audio/aPE2kCj1Lm/dzieci_wiedza_lepiej_-_slub#none
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kurde, gdzies juz to auto widzialem... tylko gdzie i jak sie nazywalo...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
amerykaniec ;> cadilac?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
matig7 raczej nic sie nie powtorzy wrzucaj, jak co to ci powiemy
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
ja nie jezdze w trasie tylko tak po okolicznych wsiach i czasem miasto sie zaliczy i do 5 z klimas... :> i nie jezdze jak dziadek ale tez nie wariuje. czasem sie zerwie
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
pali mi do 5 litrow z klima.
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
chce wam powiedziec ze wczoraj mialem to nieszczescie i braklo mi paliwa na rezerwie zrobilem zaledwie 50km czy to mozliwe???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
alfa romeo??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://www.suzuki-sc100.demon.co.uk/carhist.htm tutaj jest sc100 i wyglada tak samo. a moze to jest lc10??[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 09:43 _________________________________________________suzuki 360cc ?? moze to?
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
ja slyszalem ze jest 72 litry... ale nigdy tego nie sprawdzalem
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
tak jak w opisie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a jakies bany albo cos bedzie za "niestosowanie sie do przepisu"??? ja moge jak co mandaty pieniezne wqypisyqwac <lol>
-
prosze o klikniecie w link.
tak przy okazji z tego co wiem to mozecie klikac co dzien to jest wasza inwestycja w wyksztalcenie mojego syna
-
jak sciagnac obudowe z nokii 6280???
dzieki juz zrobione pozdro p.s. prosze o zmkniecie tematu
-
jak sciagnac obudowe z nokii 6280???
tak jak w opisie szukalem i chyba cos widze ale nie jestem pewien a nie chce niczego urwac i tak dalej z gory dzieki
-
prosze o klikniecie w link.
prezes kase ma to moze placic
-
prosze o klikniecie w link.
elo. moj syn gra w jakas gre internetowa i chcial zebym tutaj wrzucil ten link: http://s11.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=77060 wystarczcy kliknac a on jakies zlote monety dostanie a was to nic nie kosztuje. z gory dzieki i pozdro
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a w srodu jas fasola
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chevrolet Biscayne chyba nie?