Treść opublikowana przez jarfab0511
-
isofix
czyli do audi B7 to ewentuanie tylko isofix od b6??
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Kolor auta fajny ale te "drewniane listwy " w srodku:facepalm: widze ze chyba zaczales rozbierać tył do przeróbek:) Powodzenia
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Lekko przytulona:) mysle ze jesli masz juz graty to 2 tyg i bedzie poskładana jak nowa;) i gotowa do rezania;)
-
Numeracja cylindrów w VAG
zawsze liczy sie od paska rozrządu w każdym aucie
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
tak to jego strona
-
Problem z klimatyzacja.
Kolego podłącz kompa zobacz jakie błedy masz moim zdaniem albo male ciśnienie (mało gazu) albo sprężarka juz siada
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
poczytaj kolego forum było juz pisane jesli SZczecin to tylko LEO nr do niego:606 155 933 koles posiada nawet swoja hamownie
-
[B7] Audi A4 B7
piekna sztuka:) lecz jeszcze duzo modów do zrobienia;) pozdrawiam i zycze bezproblemowej jazdy:)
-
Prośba
606 155 933 to nr tel do LEO ze szczecina facet ma swoja hamownie zna sie narzeczy dzwon nie zwlekaj
-
Komunikat oil pressure - wymieniony imbus i nadal problem
znajomy w swojej audi mial to samo:) VCDS pokazał odrazu padniety czujnik ciśnienia!!!! Zapaliło mu sie wracając z niemiec pompa przerobiona juz byla na 1,9 i tak na lawecie wrocil:) na szczescie tylko czujnik:)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
GRatuluje skiego najlepszego:) ZA nie cału miesiać i mnie to czeka:) Ps. Pięknie prezentuje sie audi do ślubu:) Zmieściła sie pani mloda z suknia bez problemu:)?? Bo ja mam lekkie obawy:)
-
Bagażnik na relingi z B6 - pasje ?
Kolego będzie pasować na 100% gdyż na tych belkami masz możliwość regulacji mam takie same belki które wcześniej jeździły w mercedes c klasie
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
dobry plastikarz wszystko zrobi chyba ze sam bedziesz dłubał
-
[BRE] problem z odpalaniem 2.0 TDI BRE B7
Miałem podobna sytuacje w golfie 5 u mnie problemem był immobilizer
-
isofix
na innym rorum znalazłem ze pasuja niby od passata b5 1997-2005r i audi a4 b6 i audi 1998-2006 niby dzieki za nr czesci
-
isofix
Witam pytanie czy uchwyty isofix do audi b7 pasują od Passata b5? Czytałem gdzieś na innym forum ze niby pasują od Passata b5 fl, skody super i audi a6 Czy ktoś może się orientuje?
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
Tapicerka bloczków drzwi pasuje bez problemu ale tak jak kolega wyżej pisał musisz zmienić rączki
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
kolego napisz jaki koszt oklejenia calego auta? czy cena rozna w zaleznosci od kooru?? Jak wolisz moze byc na PW
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Piekne ale czy kompford z jazdy jest na tych kołach i zawieszeniu?
-
Listwa lewa przednia ( rybia łuska )
Dzieki, w ASO już wszystko kupione. Może innym się przyda. Numer kat: 8E0867409R 25W( kod rybiej łuski) Jakacena w aso za ta listwe?
-
Deska rozdzielcza przedliftowa i poliftowa to to samo?????
deskaprzedi po lifcie wymiarami i mocowaniami jest identyczna rozni sie troszke wzorem:) poduszka pasazera ma inny wzór iwloty powietrza sa podswietlane o ile dobrze pamietam(stare czasy)
-
Jaki moze byc koszt wymiany rozrzadu a przy tym jednoczesnej wymiany zabieraka?
u mnie za wymiane rozrzadu sama robota biora 200-300 zł
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
kolego tego kabla co ja mam nie kupisz na allegro kupowałem go u producenta jak znajde strone to dam namiar ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- testowałes kolego? jak wyszło pomogło
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
hmm JA mam VCDS nie ma lite ale mysle ze da rade
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
vcds zalaczasz engine kasujesz bledy napoczatek pozniej wchodzisz w securityaccses wpisujesz kod dostepu 12233 przechodzisz do adaptacji i tam w pierwszej pozycji zwiekszasz dawke startowa na poczatek daj maxa 50 zapisujesz zmiane i odpalasz jak jest poprawa wtedy delikatnie zmniejszasz zapisujesz odpalasz i tak szukasz odpowiedniej dawki ktora ci wystarczy