Treść opublikowana przez tasior87
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Też mam taką nadzieję. Powoli będziemy dążyć do celu. Tymczasem auto trafiło na stół operacyjny. Do wymiany idzie: - uszczelniacz wału - nowe sprzęgło z RS4 LUKa z tarczą kevlar - odbój silnika przód poliuretan - skrzynia trafiła na rewizję - nowy olej w skrzyni Motul GEAR 300 ls
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Na wnętrze nie mam co narzekać ale idealne to będzie jak zrobi się mały detaling.
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Witam, Po kilku dobrych latach posiadania Golfa IV z gnojem pod maską złapałem ochotę na OOOO oczywiście z napędem Quattro. Poszukiwania zawęziłem do A4. Zastanawiałem się nad S4 B5 oraz A4 B7 z 3.0tdi ale... padło jednak na benzynę Podczas poszukiwania ładnej poliftowej Eski w kolorze Nogaro w Szwajcarii trafił się przypadkowo Mondek MK3 ST220 w kolorze Performance Blue. Auto kupione z prywatnych rąk w bardzo fajnym stanie. Przywiozłem, pojeździłem i puściłem do odpowiedniej osoby. Auto nie spełniało moich oczekiwań. Niedługo po jego sprzedaży pojawiła się 100km ode mnie Eska, którą zdecydowałem się zakupić. Po krótkich oględzinach okazało się, że auto wymaga odchwaszczenia, natomiast była to sztuka bezwypadkowa. Auto pochodzi ze Szwajcarii. W 2011 r. znalazło właściciela w Niemczech. Od listopada 2016 r. auto jest PL. Rocznik: 06.2001 czyli polift z ostatniego roku produkcji. Silnik: 2.7 bi-turbo AZB. Kolor: Santorinblue Wyposażenie: biała skóra RECARO, radio 2DIN, fotochromatyczne lusterko wewnętrzne oraz zewnętrzne, zewnętrzne lusterka alu, BOSE, czujniki cofania, reszta tak jak S - brakuje chyba tylko szyber dachu. W aucie ogarnięte jest: - nowa chłodnica cieczy ASO - nowe kluczyki - nowy fis - czujniki cofania - nowy czujnik położenia wału ASO - mikrostyk fotela kierownika ASO+ ślizgi ASO - ogarnięty podłokietnik Plany: - nowe sprzęgło ☑️ - rewizja skrzyni ☑️ - nowy lakier na felgach ☑️ - detaling wnętrza wraz z malowaniem przednich foteli ☑️ - detaling lakieru - regeneracja maglownicy ☑️ - zmiana wydechu - daszek tył RS4 - sprężyny H&R - Avus III ☑️ - program - chłodniczka oleju - hamulce przód ZL/ZR 18 - relingi chrom Zdjęcia po zakupie Coś świeższego
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Panowie, a idzie dostać w ASO nowy wałek? Dostępne zabieraki z ASO są wykonywane z lepszych materiałów czy sprzedają cały czas te same lipne??
-
Wyje pompa wspomagania
Witam, Mam mały problem ze wspomaganiem. Żadnych niepokojacych odgłosów nie słyszę, natomiast czuje na kierownicy rezonans. Auto mam od niedawna i to co rzuciło mi się w oczy to delikatnie niski poziom płynu. Przy uzupełnianiu wymieniłem około 0,8 l na nowy płyn zielony febi. Stary byl juz ciemny brązowy. Po wymianie nie zauważyłem poprawy. Na tą chwilę zastanawiam się czy wymienić go wiecej czy już nie ma ratunku dla pompy. Jakieś rady ?
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
I jak doszedłeś do tego? Mam problem z podświetleniem lampki nad tylną kanapą. Manualnie się zaświecają, a przy otwarciu drzwi tylko ta nad kanapą nie reaguje. Temat ogarnięty. Problemem były styki przy kostce.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Witam, Poniżej przedstawiam to co udało mi się ostatnio pooglądać i jakoś przypadło mi do gustu. Nie są to jakieś nowości i jeśli już były omawiane to sorry. 1. Straight Outta Compton. 2. Kryptonim U.N.C.L.E 3. Kingsman - tajne służby Momentami trochę przebajerowane ale całościowo OK. Aktualnie czekam, aż się w necie pojawi: 1. Rekiny wojny 2. Nice guys