Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Ono też na sprzedaż. Rezaczowi znudziła się już sunia...?
  2. Jak już płacisz komuś za chipa to mógłbyś też wymagać Diagnostyka silnika to podstawa, a może dlatego że jej nie było to miałeś tanio. Ale czy tak fajnie? Czemu nie zapytasz jego skąd ta straszna turbo dziura?
  3. No to masz czego żałować! Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť Rally Bassano: triumf Kubicy
  4. Są trzy prawdy: 1. Prawda 2. Cała prawda 3. Gówno prawda Odstawiam 3. ... Tu ciekawy wywiad, Robert w świetnym humorze i fajnie ogarnia auto:
  5. Jak wywaliłeś kata to normalka że mocno czuć spaliny, coś jak Fiat 125P:naughty: Ja lubię
  6. Emocjonujące jak nie wiem co... Tradycyjnie ciąłem komara. W zderzeniu z Monzą Singapur to kaszana... Szkoda Lewisa, zasłużył na P1, no ale mówi się trudno:kwasny:
  7. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na forum o francuzie raczej trudno o pochwały dla VW/Audi. Ale teksty że mamy w serii zawias twardy jak kołek a ori wahacze wytrzymują rok to jakieś nieporozumienie... Dalej nie ma co czytać Generalnie każdy chwali swoje i nikt tego nie zmieni.
  8. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI S4 B6 ZDERZAK POD XENON PARKTRONIC PDC OKAZJA (2623931025) - motoAllegro Cena dość przystępna...?
  9. Nie znam Kubicy, ale z różnych Jego wypowiedzi zorientowałem się że jak już jedzie to zawsze na serio. A wypadki na trasie rajdu to część tego sportu, tak jak kolizje w F1:whistling:
  10. Genialny tekst... Może mieć, ale równie dobrze może nie mieć. Może kiedyś być Mistrzem Świata F1, a może nie być, bo może mieć przykurcz mięśni:grin: Czekam na start Roberta w imprezie wyższej rangi:naughty:
  11. Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť Tu sprawność ręki wygląda mało optymistycznie: Robert Kubica - Rally Lana Storico e Ronde Gomitolo di Lana - YouTube
  12. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Za 8 dni Kubica wystartuje w rajdzie?! Ile w tym prawdy?
  13. Podobnie rok temu poszedł Webber:kox: Mają jaja chłopaki:whistling:
  14. Uszczelki chyba tylko w ASO, koszt ok 30zł/szt. Nakrętki najlepiej specjalne samoblokujące, bez podkładek, np. takie FMIC - Nakrętka samohamowna M10 / 17 Ale jeśli stare są dobre to śmiało możesz nimi dokręcać. Byle porządnie. Turbinę naturalnie należy zalać olejem, ale to chyba nawet praktykanci w warsztatach wiedzą... ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Ludzie, muszę zmienić cewki. Czy te z allegro będą oki, czy lepiej ASO? CEWKA ZAPŁONOWA AUDI VW SKODA SEAT 1.8T BERU NOWA (2570414887) - motoAllegro CEWKA BOSCH AUDI A3 A4 A6 TT LEON TOLEDO II 1.8T (2575007666) - motoAllegro Auto jest po sporym koksie, ostatnio miało spalanie stukowe na 2 i 4, świece prawie nowe.
  15. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuję za przypomnienie:whistling: Kiedy miałem B5 1.8T marzyła mi się eSa. Wiadomo, piękna buda, niemal kultowe auto i te osiągi. Kiedy kupiłem mocne, dobrze wypasione B6 to już nawet nie chcę myśleć o S4. Polecam każdemu mocne 1.8T:thumbup1: W ogóle moim zdaniem modele S w ofercie Audi są bez większego sensu. Miałyby sens gdyby nie tuning. S4 jeszcze uchodzi, ale S6, S8...? Spalanie, spalanie i jeszcze raz spalanie. Tunerzy oferuję dziś takie możliwości, że spokojnie można mieć te same i wyższe moce w znacznie mniejszych, oszczędniejszych silnikach wersji s-line. Takie luźne przemyślenia. Niech użytkownicy eSek i 2.7biT nie biorą tego za bardzo do siebie:wink:
  16. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sorry że tak się wcinam, ale akurat się natknąłem. Dobrze podkręcone 1.8T w B6 jest moim zdaniem znacznie lepszą opcją niż eS B5. To starawe już auta i zazwyczaj mocno zjechane, więc trzeba powymieniać to i tamto - parę klocków się uzbiera, a jak kiepsko trafisz to z 10. Lepiej wydać to na wzmocnienie 1.8T. Pomijam koszty eksploatacji i fakt posiadania nowszego auta.
  17. Sieją plotki że Kubica Fordem WRC jeździł... Z Latvalą i Solbergiem nawet. Dziś nie jest 1 kwietnia , więc czy ktoś może to potwierdzić?
  18. Nie doczytałem, więc napisz proszę w jaką moc celujesz...? Bo mam wrażenie że takie mody to sztuka dla sztuki. Ludzie robią 350-400KM nie ruszając kolektora, a Ty Chcesz go ciąć, spawać.. pioteros, a z allegro czemu nie bierzesz podpory? motoAllegro
  19. Zapytaj CoLo, miał ostatnio w niezłej cenie:thumbup1:
  20. Kiepski program...? Znaczy marny gotowiec kupiony w sieci:whistling: Obym się mylił.
  21. To jest dużo ciekawsze niż książka:thumbup1:
  22. Chłopaki, zwalona druga sonda w AVJ może być powodem niestabilnego doładowania? Wywala jej błąd. Program zakłada 1,2bar, ale czasem dmucha od 0,9 do nawet 1,5. Łeb wtedy urywa, ale nie o to przecież chodzi. Przyznaję, że nie przyglądałem się jeszcze n75.
  23. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Łuki
  24. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, zobaczę w przyszły weekend dopiero - kabel u brata. Szukam tłumika środkowego, który nieco wyciszy mi potwora, ale nie wprowadzi restrykcji. Będę wdzięczny za PW.
  25. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre... Jak odejmie od ceny jedno zero to wtedy pójdzie na pniu:grin: Chłopaki, ciągle napierdziela mi wenylator na wysokich obrotach. Coś chyba nie halo, nie ma to związku z klimą i temperaturą na zewnątrz, nawet rano jak jest zimno to wyje jak wściekły:eusathink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.