Treść opublikowana przez machu85
-
Emulator sondy lambda
Dynosoft mi powiedział 400, Compsport chciał 600
-
Walka z ustawieniem rozrządu
No to nagoniłem im klientów, ale zasłużyli sobie na to. U mnie tydzień temu na jednym banku zera, na drugim jedynki
-
Wymiana silnika ASN
Jakbyś potrzebował nową pompę to mi dolz zalega, pewnie się dogadamy
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Woszu, jechales może we wtorek rano A1-ką ok 7:30, bo ktoś mnie podpuszczał taką sztuką jak Ty masz na SGL
-
Opinie o silniku i koszty
Przednie katy (te małe) jak się zastąpi rurami to diagnosta się będzie rzucał? Te duże katy jak się rozetnie i wyciągnie całą platynę w jednym kawałku to można sprzedać w tej lepszej cenie jako całość?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie, ponawiam zapytanie: Czy można włączyć w adaptacjach navi przewijanie pełnego tytułu mp3-ki na Fisie?
-
automat/manual skąd różnica
Tiptronic to 5 dłuuugich biegów a manual 6 krótszych, multitronic byłby szybszy ale się psuje i nie uciągnąłby tego zestawu. Możesz sobie pogrzebać w kodowaniu sterownika skrzyni, wyłączyć dsp, ewentualnie przełączyć na old strategy. Ja włożyłem kierownicę z łopatkami z b7 i mam wrażenie (może mylne) że w ten sposób zmienia szybciej..
-
Pomoc przy skrzyni biegów
Bankowo multitronic
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Woszu, sprawdzałeś może czy można jednocześnie mieć euro i hdmi podłączone, chciałbym pociągnąć hdmi do zagłówka żeby wyświetlać to samo co w navi..
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Nie mam VCDSa a mój Vag-Com jest za stary, żeby wejść do RNS-E. Wszedłem do Engineering Mode żeby uzyskać info czy mam SDSa, znalazłem zakładkę SDS Version, a po kliknięciu przycisku "poprzedni utwór" babka zaczęła do mnie gadać opisując dostępne komendy a na FISie wyswietlił się napis SPEAK. Czy to oznacza że mam navi z SDSem? Czy już nie potrzebuję CD z SDShack'iem? Dodatkowo w menu SETUP jest opcja ustawień dla komend głosowych, czyli po podłączeniu multifunkcji i pociągnięciu kabelka od mikrofonu SDS powinien od razu działać? Kodowanie mam 110152, SW Index:0750, HW Index:H80
-
Opinie o silniku i koszty
Tylne usunąłeś i wyłączyłeś programowo, aż przednimi co zrobiłeś?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Wypas, tylko drewno bym wyrzucił, szczotkowane alu z S-line byłoby jak znalazł.. Szerokości
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Zainspirowałeś mnie plastidipem, chcę pomalować nim grille razem ze znaczkiem, relingi i tylny znaczek, kolor auta mam ten sam, więc może fajnie to wyjdzie?
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Audiss, zjedz snickersa... Co dzień o 2 w nocy słyszę parkującego dresiarza z 2,5 6R z super wydechem w E36, żałosne, bo bulgot V zabija wszystkie rzędówki
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Multitronic jest faktycznie szybszy od tiptronica, ale do quattro za słaby, 2,4 oske w multitronic robiłem swoim bez problemu. Główny grzech tiptronica to 5 biegów, przez co bardzo długie biegi, na 3 rozpędza się pod 190km/h, tylko S4 miały 6-biegowe. Ciekawe czy by pasowały na swap..
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Dla porównania, jak goniłem się z kumplem a3 1.8T na K03s i programie na 194KM Manual 6b, 500kg lżejszy od mojego 3.0 quattro tiptronic 5b, 100-220 przegrałem o długość auta, jak na rodzinne kombi to nie ma dramatu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat czy nie, ale interesuje mnie kwestia przewijania tytułu aktualnie odtwarzanej piosenki na fis'ie, aby wyświetlał się w całości a nie 8 pierwszych znaków, czy można tego dokonać np zmieniając kodowanie/adaptację w liczniku lub rnse?
-
Prosze o pomoc ustawienie rozrzadu a4 b6 3.0 v6
Rozejrzyj się po całym dziale 3.0, trochę się dowiesz o tym nietuzinkowym rozrządzie
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Haha, jak stać na Audi, to na serwis nie stać?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
503803636, dzwońta, pytajta
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Bez potrzeby dokupywania części w jeden dzień, bez obijania się to z 7h trwa
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Na zimnym przeważnie cztery zera, ale szarpanie na pojawia się u mnie sporadycznie tylko na lpg, planuję w najbliższym czasie wyłączyć sondy i wyciąć katalizatory, zobaczymy jak to podziała na autko, bo ekologia to największy wróg samochodu
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Po ustawieniu i rozgrzaniu auta bank1: 0 0 bank2: 1 1
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Nie mają strony, mały warsztacik, ale już 4 asn'y zrobili przed moim, jego brat miał też 3.0 i na nim to rozkminili, ją miałem upust, ale wołają 700, jest kupa roboty, z nowych części to kapselki na wałki muszą być, ale to grosze
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Sulpol sulejówek k.Warszawy, pojechałem tam ze śląska i warto było, zrobili tak jak trzeba, polecam