Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

machu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez machu85

  1. machu85 odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Dynosoft mi powiedział 400, Compsport chciał 600
  2. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    No to nagoniłem im klientów, ale zasłużyli sobie na to. U mnie tydzień temu na jednym banku zera, na drugim jedynki
  3. machu85 odpowiedział(a) na lmarrio temat w 3.0
    Jakbyś potrzebował nową pompę to mi dolz zalega, pewnie się dogadamy
  4. Woszu, jechales może we wtorek rano A1-ką ok 7:30, bo ktoś mnie podpuszczał taką sztuką jak Ty masz na SGL
  5. machu85 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Przednie katy (te małe) jak się zastąpi rurami to diagnosta się będzie rzucał? Te duże katy jak się rozetnie i wyciągnie całą platynę w jednym kawałku to można sprzedać w tej lepszej cenie jako całość?
  6. Panowie, ponawiam zapytanie: Czy można włączyć w adaptacjach navi przewijanie pełnego tytułu mp3-ki na Fisie?
  7. machu85 odpowiedział(a) na jodela temat w 3.0
    Tiptronic to 5 dłuuugich biegów a manual 6 krótszych, multitronic byłby szybszy ale się psuje i nie uciągnąłby tego zestawu. Możesz sobie pogrzebać w kodowaniu sterownika skrzyni, wyłączyć dsp, ewentualnie przełączyć na old strategy. Ja włożyłem kierownicę z łopatkami z b7 i mam wrażenie (może mylne) że w ten sposób zmienia szybciej..
  8. machu85 odpowiedział(a) na Przemass1 temat w 3.0
    Bankowo multitronic
  9. Woszu, sprawdzałeś może czy można jednocześnie mieć euro i hdmi podłączone, chciałbym pociągnąć hdmi do zagłówka żeby wyświetlać to samo co w navi..
  10. Nie mam VCDSa a mój Vag-Com jest za stary, żeby wejść do RNS-E. Wszedłem do Engineering Mode żeby uzyskać info czy mam SDSa, znalazłem zakładkę SDS Version, a po kliknięciu przycisku "poprzedni utwór" babka zaczęła do mnie gadać opisując dostępne komendy a na FISie wyswietlił się napis SPEAK. Czy to oznacza że mam navi z SDSem? Czy już nie potrzebuję CD z SDShack'iem? Dodatkowo w menu SETUP jest opcja ustawień dla komend głosowych, czyli po podłączeniu multifunkcji i pociągnięciu kabelka od mikrofonu SDS powinien od razu działać? Kodowanie mam 110152, SW Index:0750, HW Index:H80
  11. machu85 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Tylne usunąłeś i wyłączyłeś programowo, aż przednimi co zrobiłeś?
  12. Wypas, tylko drewno bym wyrzucił, szczotkowane alu z S-line byłoby jak znalazł.. Szerokości
  13. Zainspirowałeś mnie plastidipem, chcę pomalować nim grille razem ze znaczkiem, relingi i tylny znaczek, kolor auta mam ten sam, więc może fajnie to wyjdzie?
  14. machu85 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    Audiss, zjedz snickersa... Co dzień o 2 w nocy słyszę parkującego dresiarza z 2,5 6R z super wydechem w E36, żałosne, bo bulgot V zabija wszystkie rzędówki
  15. machu85 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    Multitronic jest faktycznie szybszy od tiptronica, ale do quattro za słaby, 2,4 oske w multitronic robiłem swoim bez problemu. Główny grzech tiptronica to 5 biegów, przez co bardzo długie biegi, na 3 rozpędza się pod 190km/h, tylko S4 miały 6-biegowe. Ciekawe czy by pasowały na swap..
  16. machu85 odpowiedział(a) na tzc temat w 3.0
    Dla porównania, jak goniłem się z kumplem a3 1.8T na K03s i programie na 194KM Manual 6b, 500kg lżejszy od mojego 3.0 quattro tiptronic 5b, 100-220 przegrałem o długość auta, jak na rodzinne kombi to nie ma dramatu
  17. Nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat czy nie, ale interesuje mnie kwestia przewijania tytułu aktualnie odtwarzanej piosenki na fis'ie, aby wyświetlał się w całości a nie 8 pierwszych znaków, czy można tego dokonać np zmieniając kodowanie/adaptację w liczniku lub rnse?
  18. Rozejrzyj się po całym dziale 3.0, trochę się dowiesz o tym nietuzinkowym rozrządzie
  19. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Haha, jak stać na Audi, to na serwis nie stać?
  20. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    503803636, dzwońta, pytajta
  21. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Bez potrzeby dokupywania części w jeden dzień, bez obijania się to z 7h trwa
  22. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Na zimnym przeważnie cztery zera, ale szarpanie na pojawia się u mnie sporadycznie tylko na lpg, planuję w najbliższym czasie wyłączyć sondy i wyciąć katalizatory, zobaczymy jak to podziała na autko, bo ekologia to największy wróg samochodu
  23. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Po ustawieniu i rozgrzaniu auta bank1: 0 0 bank2: 1 1
  24. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Nie mają strony, mały warsztacik, ale już 4 asn'y zrobili przed moim, jego brat miał też 3.0 i na nim to rozkminili, ją miałem upust, ale wołają 700, jest kupa roboty, z nowych części to kapselki na wałki muszą być, ale to grosze
  25. machu85 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Sulpol sulejówek k.Warszawy, pojechałem tam ze śląska i warto było, zrobili tak jak trzeba, polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.