Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Taki to ja włożyłem do ojca 2.0 tdi
  2. Żeby zrobić sam program to tez powinieneś mieć w pełni sprawny technicznie pojazd . Doprowadź wszystko do ładu i dopiero zabieraj się za podnoszenie mocy .
  3. Ten co ty podałeś to chyba niczym się nie różni od tego co masz obecnie na aucie . Jeśli chodzi o a4 b8, a5 i q5 z 3.0 tdi to większość wkłada o takich wymiarach jak mam ja .
  4. To nie 2.0 żeby miało niewiadomo jakiego laga , wiec spokojnie .
  5. 50 KM to już jest mega różnica na plus . A nie pytałeś u tunera gdzie będziesz robił program jakie inne turbo podejdzie bez rzeźby do twojego silnika i dopiero później to turbo wyslac do perun na modyfikacje. Chociaż jeśli zostawiasz dpf to nie ma co się spinać 350 KM to już jest fajna jazda , w dodatku nie zapominaj ze moment tez idzie w górę i to właśnie momentem auto jedzie. IC dla mnie to jest podstawa jeśli robisz więcej niż stag 1
  6. Jak robisz hybrydę to mówisz na ile chcesz docelowo koni . Perun turbo ma 2 albo 3 wersje w zależności ile chcesz koni . Ccwa robisz bez zmiany pompy na okolice 350 KM po zmianie turbiny i IC
  7. Korekta 500 zł jeśli u tego samego tunera
  8. Auto ogarnięte wszystko już działa tak jak powinno . wydaje mi się ze w przed lifcie wyglądał groźniej i lepiej małe porównanie
  9. Do 400 musisz zmienić pompę turbinę i IC do 350 bez zmiany pompy powinno dać radę . Chociaż cduc ma słabsza pompę jak dobrze pamietam niż ccwa
  10. Ja mam s-tronik w którym został tez napisany nowy program . W manualu można obić tarcze kevlarem . Ja wymieniam olej w skrzyni częściej niż zalecają czyli co 40 tys mam nadzieje ze to pomoże w długim i bezawaryjnym jej działaniu . Moje auto nie służy do wyścigów tylko do codziennego przemieszczania się i w razie potrzeby do sprawnego wyprzedzania . Moje auto nie jest meczone . Obecnie ma przejechane prawdziwe 165 tys skrzynia była wymieniana w aso na nowa przy 80 tys.
  11. Ja mam pompę zamontowana przez firmę DieselSoft . Miała być ona jeszcze przerobiona na większe moce. Tylko teraz nie wiem czy to przerobienie miało polegać na dopasowaniu jej do obecnego silnika , czy jest jeszcze coś w niej ruszone wewnątrz . Paliwa jest naprawdę dużo jak dobrze pamietam to Marcel z DieselSoft swoje a5 z silnikiem ccwa na tych samych gratach co mam ja zrobił ponad 430 KM. Moja pompa to
  12. Ja mam obecnie ostatnie wydechy wywalone ponieważ wsadziłem aktywne z sq5 . Co do kosztów to pompa wysokiego ciśnienia 1500-2000 tys turbo 2600 zł . Ic 400 zł jak dobrze pamietam do tego węże i opaski plus cena montażu . Program 1500-2000zl . Ja jeszcze 1000 zł zapłaciłem za downpipe , ale jak chcesz zostawić dpf to 1000 zł masz w kieszeni .
  13. Auto dzisiaj odebrałem od lakiernika . Zostały do przekodowania przednie lampy , bo wali mi błąd na zegarach od spalonych żarówek i od modułu odpowiedzialnego za skręcanie xenonow . Obecnie są nie skrętne wiec trzeba to wykodowac . Dodatkowo po wyjechaniu od lakiernika któryś czujnik parktronika szaleje i wyłączyło się wszystko . Jutro poszukiwania sprawcy czy to wina któregoś nowego na przodzie czy może zbieg okoliczności i tył się posypał . Zdjęcia cykne jak ogarnę się jutro z lampami .
  14. U mnie było bez DPF-a 415 KM . Jednak wyjeżdża się czasami autem za granice Polski i nie chciałem wracać na lawecie gdybym miał kontrole i dowalili by się do braku dpf. W aucie jest wymieniony IC na większy z firmy fmic, turbina hybryda z perun-turbo, pompa wysokiego ciśnienia z poprzedniej wersji silnikowej . I to tyle . Jeśli masz s-tronik to pamiętaj ze trzeba tez zmienić program w skrzyni bo inaczej powie ci szybko papa
  15. Zobacz ofertę: Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 5108407228 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 300 zł - Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0 (5108407228). Allegro.pl -... Tu masz czysta bez napisu
  16. Piękne auto dobrze wyposażone z odpowiednią mocą . Gałka i kiera do wymiany i nie będzie się do czego przyczepić . I dbaj o nią może kiedyś odkupie od Ciebie jak znudzi mi się q5 .
  17. To czas to zmienić bo jest co pokazać ??
  18. No to sprawdzaj wtryski i będzie już coś wiadomo .
  19. A może to wina skrzyni a nie silnika
  20. Ja mam za dużo chromu i musi być taka . Czarna miał bym z polski i to z 400 zł taniej niż ta z UK ?. Widać ze większość modzi na czarna a chromów jest bardzo mało . Generalnie chciałem satynę tak jak jest ori w rs6 c6 i jaka mam obecnie ale takiej to już nigdzie nie znalazłem .
  21. Grill zamówiony . Niestety w PL były dostępne tylko czarne , ale udało się trafić na zagranicznych portalach . Idzie z Anglii . Maska odbiór jutro z ASO
  22. Ja trafiłem przypadkiem na Allegro . Gościu wystawił z auta testowego kanapę , podłokietnik i gałkę z czerwonymi przeszyciami . Nawet nie nie zastanawiałem bo cena tez była super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.