Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Jakieś objawy ??
  2. Co to takiego ?? Mam identyczny silnik .
  3. No super jak by były prosto z fabryki
  4. Poduszka poprawiona , teraz zrobiona jak w oryginale , tzn jeden szew na środku na dole . Nie mogę zdjęcia wstawić ?
  5. Jeśli dobrze kojarzę i pamietam , wyczytane gdzieś na forum , to po dołożeniu tego filtra chyba trzeba coś kodować /zmienić ustawienia vcds . Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić żeby nie wprowadzać nikogo w błąd . a poza tym super RS ??
  6. Czyli żeby nic nie wystawało i nie było na równo to najlepsze et to chyba 33 , jak myslisz ??
  7. No i elegancko , ze jest bez dystansu . Nic nie wystaje poza błotniki bo na tych fotkach ostatnich to tak do końca nie widac
  8. A jakie parametry ma felga ?? Siedzi tam jakiś dystans ??
  9. To chyba obaliłem właśnie ten mit ??
  10. Jak widać u mnie każda końcówka jest osmolona identycznie ??
  11. Końcówki 100 co do obszycia to szew faktycznie z lewej strony niżej niż z prawej . Będę to reklamował
  12. Ja mam jeszcze glosnik i mało miejsca na kombinowanie z końcówkami dlatego taki zestaw wpada . Miałem takie coś w a6c6 i dymiło z każdej .
  13. Dawno nic się nie działo , dzisiaj wleciała kierownica ścięta plus poduszka w skórze . W czwartek jadę spawać końcówki
  14. Zdjąć z auta i dokładkę spasować ze zderzakiem . Wkręcić śrubę , która się wyrwała z takiego plastyku , który jest odpowiedzialny za spięcie dokładki ze zderzakiem . Nie wiem jak to nazwać prawidłowo .
  15. Jeśli lewy fotel - zwykły naleśnik jest z tego auta , to nie wyglada tak dobrze i na 57 tys km ?
  16. Dzięki szukam pozostałych dwóch elementów zewnętrznych pakietu s-line i do lakiernika ?
  17. Nie jest dużo , wystarczy odciąć cześć starego stelaża i to wszystko . Radzę odcinać etapami , żeby nie odciąć za dużo . Tniemy i dokładamy nowa dokładkę i sprawdzamy czy coś jeszcze chaczy czy już jest ok
  18. Tak wyglada zderzak bokiem
  19. Mój jest przerobiony tzn. Sam go przerobiłem . Kupiłem dokładkę z kratkami na olx udało się tak spasować ze zderzak jest równo z błotnikiem a wcześniej jak oglądałem takie przeróbki to mówili ze ta się nie da ze dokladka jest za krótka .
  20. Jasne , ale to dopiero jutro bo dzisiaj się rozpadało u mnie i w dodatku ciemno . teraz pozostało jeszcze dorwać lotke s-line i tylny zderzak
  21. Udało się w końcu założyć dokładkę s-line i od razu auto wyglada całkiem inaczej ?
  22. Ja na ten rozmiar kupowałem tylko jarzmo , tarcze i klocki , zacisk został stary . Pacjent a7 c7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.