Treść opublikowana przez peter22
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dokładnie u mnie za oknem powrót zimy , sypało cała noc i nadal sypie ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 06:52 ---------- włącznik świateł i lusterek już kupione . ostatnio trafiło sie jeszcze coś do kompletu . Teraz czekam na ciepłe dni żeby plastyki sie nie połamały podczas zdejmowania tapicerki :decayed:
-
[ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
Ładne autko teraz jeszcze pakiet s-line i bi-xenony i bedzie malina:naughty:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Ja u siebie też mam gtb2260VK z przykręcana flanszą i z oryginalna puszka filtra. Puszka została delikatnie przesunieta w bok wygląda jak ori
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
hej odpowiem ci na moim przykładzie , miałem auto zestrojone na turbinie CAHA na 205 KM po zmianie na gtb2260VK + wydech 3 cale do połowy auta przed korektą wyszło 230KM . Pozdrawiam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie główne ulice są w fatalnym stanie ja bym jechał na zimie
-
Montaż turbinki CAHA Problem.
po prostu przy zakupie turbiny trzeba pamiętać aby była kompletna i wtedy pasuje p&p
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
a ja widze nie wiem po co ktoś do tego auta wsadził te dodatkowe DRL jak masz fabryczne do jazdy dziennej w lampie masakra Co do s-line to nie masz takiego pakietu zewnętrznego . z tego pakietu masz tylko znaczki
-
A4 B8 by race444
zderzaczek robi robotę i felga tez sie ładnie komponuje
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładnie wyszło na nowych springach będzie jeszcze ładniej:wink:
-
A8 D3 na 20" :)
on okładał akurat w a6 c6 dekory białym karbonem
-
A8 D3 na 20" :)
Mój kolega sie zajmuje obklejanim aut folia , i na dekorykładł tą samą folie
-
audi a4 avf Tdi jakie turbo
jest jeszcze CAHA tyko trzeba flansze przespawać
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
a co sie z tymi wiązkami dzieje ze trzeba zmieniać????
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ładnie wyszło dopracował byś pierwszą stronę jakis fotki by sie przydały
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
No to czekamy na fotki jak beda na aucie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Najlepszego!!!!!
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
to kiedy pierwsza przymiarka będzie ???
-
[B8 CAGA] czarny kot
a po co komu tablica
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ok powiem . A właśnie jedzie do częstochowy podnosic moc w swojej s4 mają mu zmieniac koło kompresora
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
No teraz to ładnie autko wygląda
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dokładnie na forum nic się nie ukryje . Udało się kupić felgi kolegi z forum Miron78 . To była bardzo szybka i trafna decyzja
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
właśnie rozmawiałem z Rosiim i powiedział że amorki ma oryginalne , wymienił tylko sprężyny KW z regulacją (mozna ustawiać sobie wysokość auta i taki zestaw kosztuje coś koło 2 tyś zł) a u niego na aucie są felgi rs w rozmiarze 19 cali
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron 78 miło było Cię poznać , autko piękne teraz tylko czekam na nowe fotki z nowymi felami. Co do zawieszenia to ja bym na twoim miejscu zrobił tak jak ma rosii w swojej S4 A tu byłe felgi mirona , są już w moim posiadaniu i są gotowe do wsadzenia na auto.
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
a w podłokietniku masz miejsce na tel?? Ja w swojej B7 też miałem antene na dachu i miejsce w podłokietniku do fabrycznego telefonu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
hej nie za bardzo te fele wystają zrób jakies foty od tyłu i przodu bo tak to słabo widac . A tak poza tym to auto wygląda genialnie na tych kołach:kox: