Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. To się ciesz tam mają dobre lane tak sie nie napije bo jakims autem pojade tak czy tak. Rysiu zawsze mozesz kobietę zabrać i sprawa rozwiązana:naughty: ja zabieram, tylko narazie koszty zderzaka szacuje czy będzie mi się to opłacać kobieta jedzie ze mna tak ze jest szansa hehe ze cos sie napije.
  2. To się ciesz tam mają dobre lane tak sie nie napije bo jakims autem pojade tak czy tak.
  3. gdzie to kiblujesz w tych gliwicach Wlot z Rybnika koło shella szkoda ze szybciej nie napisałeś bo mi miedzy czasie sie pozmieniało eh
  4. no jak pojada wszyscy którzy się zapisali to będzie tego trochę. Szkoda tylko ze nie będę miał auta swojego
  5. dzwoniles dzis nie potrafilem odebrac. teraz robote skonczylem. co z tym kebabem łożysko do pełgeota 307 2003r...przód mi potrza zmienić....ile ,kiedy ? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- pw jutro dam znac oki napisz mi pw oki
  6. dzwoniles dzis nie potrafilem odebrac. teraz robote skonczylem. co z tym kebabem
  7. gdzie to kiblujesz w tych gliwicach
  8. ja tez się piszę na niedziele jak coś
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  10. Bry :-)
  11. Ja tez moze wpadne aleteraz robote koncze dopiero
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry :-)
  13. Bry :-)
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czee Pany macie kto do sprzedania prawy blotnik? Czywiscie w dobrym stanie?
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    419zl ostatnio u mnie sie pytalem. ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Oczywiscie sztuka
  16. Niby tak ale golonko badz kielbaske mozna zjest hehe
  17. Arturooo ja jeszcze w robocie tak ze jak bym byl to pozniej
  18. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.