Treść opublikowana przez lezy1
-
Jak rozpoznać jaki system głośników jest zamontowany
to napisz może jak wygląda sub w jakim zestawie
-
Ile głośników i gdzie są zamontowane w b7
Chodzi Ci o boczek drzwi? Czy jakoś da się zdjać samą osłonę głośnika. A jak dostaćsiędo tej wiązki. A jak z tym głośnikiem pod szybąprzednią jest czy nie ma ?
-
Jak rozpoznać jaki system głośników jest zamontowany
A jak nie ma żadnego napisu - a w książce który kod odpowiada za sytem audio
-
Nr śrubki mocującej kratkę nawiewu
Czy mogłby ktoś podać numer śrubki mocującej kratkę nawiewu w nogach kierowcy (ta mała kratka przy tunelu)
-
Navigacja FIS problem
Mam nawigacię FIS BNS 4.2 (audi b7) - spolszczoną i z mapą 2012/2013. Gdy wpisuje jakiś adres za każdym razem liczy drogęa później jestem poza trasą - pokazuje 423 km do miejsca w którym obecnie jestem. Dodtakowo nie wiem co ustawićw kalibracji - siatka i coś tam jescze jest.W opcji satelity czy jakoś tak jest napisane że widzi 8 ale z żadną nie jest połączony. Proszęo pomoc.
-
Ile głośników i gdzie są zamontowane w b7
Jak w temacie proszę o pomoc. Czy pod szybą też jest głośnik ? Jak zdemontować osłony głośników? Co może być przyczyną braku dźwięku z głośników w drzwiach kierowcy?
-
Jak rozpoznać jaki system głośników jest zamontowany
Jak w temacie proszę o podpowiedź
-
Jak zdjąć obudowe - zasłony głośników przód B7
Jak w temacie wie ktoś jak zdemontować obudowy głośników w audi b7
-
Zaślepka blenda zderzak przód przy halogenie b7
Zna ktoś numer zaślepki obok halogena z przodu zderzaka od strony kierowcy w audi b7
-
Kod do radia - da radę jakoś odzyskać?
Pytam bo chcę kupić radio a często sprzedawane są bez kodu.
-
Kod do radia - da radę jakoś odzyskać?
A gdzie można takiego pana co kody robi znaleźć
-
Pytanie o ubezpieczenie OC, AC w Angli
Nie wiem czy taniej wychodzi ale napewno każdy kierujący musi mieć swoje ubezpieczenie. Nie można jeździćtak jak w Polsce że ubezpiecza się samochód.
-
Tunel, Podłokietnik, Panel sterownaia navigacji
Jeżeli mam taki modół i zapalniczkę to rozumiem że wystarczy tylko ją przełożyć ? I dzięki za manual.
-
Dodatkowe Funkcje
Z tego co się orjętuje nie niemożna spolszczyć w b7 menu miedzy zegarami - mozna ewentualnie zmienic na angielski. Ciekawe jak to wygląda w b8?
-
Tunel, Podłokietnik, Panel sterownaia navigacji
Może ktoś się orjętuje czy do każdego tunelu b6/b7 da się włożyć panel od sterowania navigacji FIS (przy zapalniczce). Czy jest duży problem z zamotowaniem podłokietnika - wycięciem dziur itp. Ma ktoś może jakiś manual jak to zrobić. Dzięki.
-
Polecane opony letnie
A tego nie wiem. Ja niedawni kupiłem letnie z ideksem V w cenie H.
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Obecnie tanio mają w PROAMIE. Ostatnio najtaniej tam mi wyszło.
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Jakie pieniązki za taki zameczek ? Fajnie zrobiony i napewno trwały:wink:
-
Polecane opony letnie
Różnią sięinedksem prędkości jedne są W a drugie Y
-
Rysy na bocznych szybach POMOCY...
Sam boczek
-
nocne zajście
Zrób tak jak koledzy piszą. Tylko nie jestem pewien czy policja da Ci dane osobowe kolesia - ochrona danych osobowych itp. Ale spróbuj może się uda. Do tego sprawa cywilna to koszty - wię dobrze by było sięz nim dogadać.
-
Zmiana radyjka na chorus
A concert masz cd? JAk tak to może chcesz sprzedać?
-
Rysy na bocznych szybach POMOCY...
Tak jak kolega napisał napewno jakiś piasek jest przyczyną - też tak miałem przeczyściłem i jest ok. Co do uszczelki jak jest niezniszczona to nic z niąnie rób, a jak w złym stanie to szukaj na forum, allegro ewentualnie ASO.
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Fajna ta Czikita
-
Piłka nożna
Różnie to może być ja jestem za Polsko - Niemiecką drużyną