Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lezy1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lezy1

  1. to napisz może jak wygląda sub w jakim zestawie
  2. Chodzi Ci o boczek drzwi? Czy jakoś da się zdjać samą osłonę głośnika. A jak dostaćsiędo tej wiązki. A jak z tym głośnikiem pod szybąprzednią jest czy nie ma ?
  3. A jak nie ma żadnego napisu - a w książce który kod odpowiada za sytem audio
  4. Czy mogłby ktoś podać numer śrubki mocującej kratkę nawiewu w nogach kierowcy (ta mała kratka przy tunelu)
  5. Mam nawigacię FIS BNS 4.2 (audi b7) - spolszczoną i z mapą 2012/2013. Gdy wpisuje jakiś adres za każdym razem liczy drogęa później jestem poza trasą - pokazuje 423 km do miejsca w którym obecnie jestem. Dodtakowo nie wiem co ustawićw kalibracji - siatka i coś tam jescze jest.W opcji satelity czy jakoś tak jest napisane że widzi 8 ale z żadną nie jest połączony. Proszęo pomoc.
  6. Jak w temacie proszę o pomoc. Czy pod szybą też jest głośnik ? Jak zdemontować osłony głośników? Co może być przyczyną braku dźwięku z głośników w drzwiach kierowcy?
  7. Jak w temacie wie ktoś jak zdemontować obudowy głośników w audi b7
  8. Zna ktoś numer zaślepki obok halogena z przodu zderzaka od strony kierowcy w audi b7
  9. Pytam bo chcę kupić radio a często sprzedawane są bez kodu.
  10. A gdzie można takiego pana co kody robi znaleźć
  11. Nie wiem czy taniej wychodzi ale napewno każdy kierujący musi mieć swoje ubezpieczenie. Nie można jeździćtak jak w Polsce że ubezpiecza się samochód.
  12. Jeżeli mam taki modół i zapalniczkę to rozumiem że wystarczy tylko ją przełożyć ? I dzięki za manual.
  13. Z tego co się orjętuje nie niemożna spolszczyć w b7 menu miedzy zegarami - mozna ewentualnie zmienic na angielski. Ciekawe jak to wygląda w b8?
  14. Może ktoś się orjętuje czy do każdego tunelu b6/b7 da się włożyć panel od sterowania navigacji FIS (przy zapalniczce). Czy jest duży problem z zamotowaniem podłokietnika - wycięciem dziur itp. Ma ktoś może jakiś manual jak to zrobić. Dzięki.
  15. A tego nie wiem. Ja niedawni kupiłem letnie z ideksem V w cenie H.
  16. Obecnie tanio mają w PROAMIE. Ostatnio najtaniej tam mi wyszło.
  17. Jakie pieniązki za taki zameczek ? Fajnie zrobiony i napewno trwały:wink:
  18. Różnią sięinedksem prędkości jedne są W a drugie Y
  19. Zrób tak jak koledzy piszą. Tylko nie jestem pewien czy policja da Ci dane osobowe kolesia - ochrona danych osobowych itp. Ale spróbuj może się uda. Do tego sprawa cywilna to koszty - wię dobrze by było sięz nim dogadać.
  20. A concert masz cd? JAk tak to może chcesz sprzedać?
  21. Tak jak kolega napisał napewno jakiś piasek jest przyczyną - też tak miałem przeczyściłem i jest ok. Co do uszczelki jak jest niezniszczona to nic z niąnie rób, a jak w złym stanie to szukaj na forum, allegro ewentualnie ASO.
  22. lezy1 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Różnie to może być ja jestem za Polsko - Niemiecką drużyną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.