Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
A4 Diesel
z cupry? wstaw normalne foto dokladka z cupry:naughty:
-
Samoczynne wyrzucania płynu chłodniczego
posprawdzaj czy wszystkie weze sa cale
-
Blenda listwa oświetlenia tablicy Audi A4 B5 Avant !2 Lift
mnie tez czeka malowanie blendy
-
Grzałka silnika / wody
kolega chce mieć komfort Wsiada i ma cieplo
-
Ciężko odpala od temp.0 stopni na dworze
jeśli nie będziesz miał sprawnych świec żarowych tak zapomnij o lekkim paleniu przy ujemnych temp
-
Grzałka silnika / wody
dla mnie bez sensu Jeśli aku zdrowy swiece tez sa ok To ma palic bez problemu No chyba ze kolega chce w zimie wsiąść i mieć od razu cieple powietrze z nadmuchów
-
montaż grilla
tez widziałem taki grill u kolegi i powiem ze to jest jedna wielka porażka z otwieraniem:facepalm: Bo musisz wkładać rękę pomiędzy zderzak a maskę żeby chwycić ten uchwyt od otwierania Zdecydowanie nie polecam
-
Brak kompresji, silnik nie działa
rob tak jak kolega wyżej napisał Nie ma sensu się bawić w naprawę starej
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur sobie zapiekanki robił na tym module i czasem zupę odgrzewal... latem robiłem tosty...zimą podgrzewałem płyn do spryskiwaczy przez dodatkowy system chłodniczek :decayed::decayed::decayed::grin:
-
Białe podświetlanie licznika
musisz się trochę przylozyc żeby to jakos wygladalo Ale generalnie to proponuje wymienić licznik na ori z białym podświetlaniem
-
Co to za tarcze???
może od rs4???
-
Telepanie auta przy prędkości od 110km/h
tarcze nie bija????
-
Białe podświetlanie licznika
nie wiem czy się nie obejdzie bez wymiany ''foli'' pod tarczami zegarow bo ty zapewne masz czerwona folie
-
Czy to krzywa belka ? ://
ja w b4 kiedyś miałem podobna sytuacje Po uderzeniu w potężna dziurę na naszych ''super polskich drogach'' tez odczulem ze w zbieznosci jest cos nie tak Na badaniu zbieznosci wykazalo ze prawe kolo odbiega od norm Sprawdzilem wszystkie luzy i nic Pozniej bo dłuższych oględzinach okazało się ze belka się poddala i się skrzywila No i niestety prostowac jej nie prostowałem Kupilem druga
-
Białe podświetlanie licznika
wymień diody od podświetlania
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
a jak się sprawdzają na drodze Nie oślepiasz innych
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
efekt zaje......
-
Wymiana świec żarowych.
ja to robiłem na rozgrzanym silniku Wcześniej polałem wd40 i powoli lekko odkręciłem i z powrotem wkręciłem I ponownie trochę więcej odkręciłem i znowu wkręciłem I tak powoli aż się udało wykręcić do końca
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
zdjęcia to ześ odjebał konkret:grin: :decayed::decayed:
-
Pukanie / stukanie podczas dodawaniu gazu przy +70km/h
sprawdzałeś czy nie ma nigdzie luzu
-
Wyłaczanie immo, problem z mrugająca lampka powrócił
co do lamki mrugającej czy świecącej od immo niestety się nie da jej wyłączyć Nosb ostatnio u mnie wyłączał immo i musieliśmy zaślepić kontrolkę W większości przypadków każdy ma w ten sposób wyłączana lampkę od immo Kombinacji robił kilka i lampka dalej świeciła Jego kolega podpowiedział ze trzeba cos tam przerobić w sterowniku???? Do końca sam nie wiem co i jak Tyle info z mojej strony
-
[ALL B5] czy muszę wymienić licznik ?
identyczna miałem sytuacje jak ty Tylko ze ja podpialem nie oryginalne radio I tez cale podświetlanie mi caly czas swiecilo przy wyjętym kluczku No i okazało się ze tam cos w liczniku się posypalo ale gościu był tak sprytny ze mi to ogarnal Także twój licznik jest do zrobienia tylko musisz zmienić elektryka:decayed:
-
Wyłaczanie immo, problem z mrugająca lampka powrócił
da się immo wylaczyc
-
[ALL B5] Audi S4
Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6 http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś? zazdrosny i dla tego
-
wlany ON zamiast PB
będziesz miał lepsze smarowanie ha ha:decayed: