Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek1985

  1. Paka dotarła ekspresowo, wszystko w porządku. Dzięki
  2. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w Audi A4 B5
    Dzieki szper11 juz kupilem LOBRO 302 238
  3. Grzesiek1985 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Zmieniał ktoś kiedyś przeguby na wale Potrzebuje się dowiedzieć jaki przegub podejdzie do wału od 2.4/2.7 najlepiej LOBRO Z góry dziękuję za wszelkie info
  4. podczas przyspieszania jak ci telepie to przegub wewnetrzny do wymiany Ja u siebie w A3 identyczny objaw mialem Podczas przyspieszania telepalo Odpuscilem gaz i wszystko ustawalo
  5. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w Audi A4 B5
    Ale co by mogli nie tak złożyć w skrzyni
  6. Grzesiek1985 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich i proszę o pomoc Od pewnego czasu mam dziwne wibracje dosc mocno odczuwalne na całym samochodzie powyżej 100km/h Juz od małych prędkości jak rękę położę na podłokietniku czuć delikatne stuki Później wraz ze wzrostem predkosci wibracje sie nasilają Dodam ze wszystko sprawdzone tzn kola wyważone, przeguby sprawdzone, wszystkie poduchy sa ok dyfer i jego podpory tez cale Co do podpory walu nie widzę żeby miał jakie kolwiek luzy na lozysku Mial ktos cos podobnego??? Stalo sie to po wymianie skrzyni ktora wrocila z serwisu
  7. Przerabialem temat u siebie z tyłu Musiałem porządnie oczyścić jarzmo w którym siada klocek i wewnętrzną cześć zacisku na którym siadają spręzynki od klocka Ale to tył Myślę że z przodu tez musisz oczyścić konkret smar na prowadnice i powinny być efekty
  8. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Żyje tu ktoś. ?
  9. brak slow zeby to opisac Gratki
  10. skrzynia zostaje automat czy wkladasz manual od s4???
  11. jestes mega hardcorem ja dasz rade jezdzic na tym wydechu rozumiem ze wydech to chinol
  12. Jak w temacie szukam bardzo dobrego elektryka w lubelskim Kogo polecacie????
  13. sory ze sie podepne po temat kolegi Ale moze ktos ma tez do 2.4 v6 polift
  14. Ok spróbuje tak Zrobić Kupie najpierw ten płyn Sera Toxivec Wleje kranówkę i poczekam ze 24h Dopiero wpuszczę rybki
  15. ha ha
  16. W sieci masz dużo stron jak założyć akwarium, a tym bardziej, że gupik nie jest wymagającą rybą więc nie będzie z nią problemów. No niby jest dużo instruktażu w sieci Ale wcześniej jak miałem gupiki to po pewnym czasie zdychały Robiły się dziwne rzeczy bo rybki najpierw pływały prawie w pionie a później zaczęło ich wykrzywiać w literę "S" i tez padały
  17. Cześć Wszystkim:hi: Zwracam się o pomoc do was Chce założyć akwarium i i tu moja prośba do was Posiadam akwarium cos koło 112l Główna obsadę chce zrobić z gupików I teraz moje pytanie Jak przygotować wodę dla nich żeby najlepiej się czuły te małe rybki i od czego zacząć w ogóle????
  18. dodam ze auto trochę nie równo pracuje Natomiast jak kasuje ten blad automatycznie na chwile silinik trzyma rowne obroty
  19. powymieniałem wszystkie czujniki na ori i nadal zero efektów Może ktoś wie o co tu chodzi
  20. twierdzisz ze g62 jest padnięty
  21. ale u ciebie prawdopodobnie wina g62
  22. Ja kiedyś do zwyklej 80 b4 zakładałem właśnie czerwone poliuretany i z efektu byłem bardzo zadowolony tzn nie czuć bulo żadnych drgań przenoszonych na kierownice Zawieszenie pracowało podobnie do ori tulei no i co najważniejsze zero luzów przez dwa lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.