Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubertus01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubertus01

  1. miałeś może już jakieś prace nad LY9C ?
  2. Ładna sztuka koło na duży plus, ten wzór się chyba nigdy nie zestarzeje widać, że ktoś tam coś do niej podokładał nowszego
  3. dzięki Panowie za odpowiedź :] już wiem czego się ewentualnie spodziewać
  4. a wcześniej jak oklejałeś to dobrze to wyglądało ? i ile ewentualnie płaciłeś ?
  5. Chodziło mi o te wokół licznika czarne☺
  6. jeżeli szukasz 17' to pomyśl o feldze z audi A5 7,5 J ET 28 są fajnie wklęśnięte i robią robotę na b8
  7. Mega kocur się zrobił ☺ masz może jakieś zdjęcia na pompei bo spodobał mi się ten wzór felg szczególnie w graficie ?
  8. jak tam audica się spisuje ?
  9. Dzięki za zdjęcia ☺Chyba jakość folii bardzo zblizona do oryginalnego piano black. ☺ super to wyglada
  10. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to pewnie na takiej feldze masz ładny naciąg i nic nie przyciera :]
  11. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaka masz oponę na lato?
  12. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja na sportline mam felge na zime 8x18 ET 38 i jeszcze spokojnie miejsca jest na może około 10mm dystansu albo i więcej, jak chcesz żeby felga się jeszcze chowała w nadkolu przód i tył to myśle że 15mm możesz zakładać albo i 20mm jak chcesz to podaj mi e-mail to wyśle Ci jakieś zdjęcia
  13. p&p będzie z a4 polift i a5 - prosta zasada: multifunkcja po lewej musi mieć funkcję MODE a nie strzałki, poduszka od tych modeli z wiązką też podejdzie i wszystko będzie działać
  14. są różnice na dole zderzaka: - przedlift wygląda na jednolity razem z dokładką - polift ma dodatkowo taką jakby wypustkę ( spoiler )przed tą czarną dokładką
  15. ładnie świecą te led cree pamiętasz może jakie dokładnie zakładałeś?
  16. koło super robi robotę ( pasuje tylko gume czymś nabłyszczyć bo przy czarnym aucie średnio to wygląda ) ciekawe jak taki zestaw siadłbym na Eibach Sportline - czy coś by wystawało lub przycierało?
  17. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    potwierdzam - ślizgi z przed lifta pasują bez problemu
  18. fajnie tył s-line w polifcie wygląda mod na duży +
  19. o dziwo nie ma, może to zasługa opon - nowe i markowe
  20. ona nie ma nawet jednego elementu z pakietu s-line zarówno zewnętrznego i jak wewnętrznego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.