Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Małe przygotowanie pod zmianę luster
  2. To ja już swoją już zrobiłem 120kkm Dolny będzie również eskowy
  3. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękowac raz jeszcze ?
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WAUZZZ8EZ1A052494 Pany angol czynię? BO już sam zglupialem z tą 10 cyferka vinu
  5. Pękło pierwsze,, czysta''? ? ?
  6. dydek1 odpowiedział(a) na SIEKIERA temat w Audi A4/S4 B6
    Robert podrzuć więcej fotek. Zwłaszcza progów bo planuje takie same zakupic
  7. W 17 nie domyka, ale 18 już tak
  8. Znajomy jezdzi na 320/300 i wszystko jest ok. U mnie siedzi 345/288 i tez wszystko bangla ...Chodz mysle by dac na tył 330 lub te wspomniane 300 chodz 330 wychodzi podobno taniej
  9. Muszę obgadać u siebie? złożyłeś te nakładki z b8, bo czekam na relacje z montażu by też zamowic?
  10. https://www.aliexpress.com/item/BODENLA-Matte-Chrome-Mirror-Cover-Rearview-Side-Mirror-Cap-S-Line-Lane-Change-For-Audi-Audi/32827941311.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.7c482e0eV3rhpE
  11. Listwy są w czerni to teraz pora na grill i dokładke ?
  12. Jeszcze obudowy lusterek z ABS-u w Satynie?
  13. Myślę że to wina siłowników jednak. Dziś doszła kolejna paczka ???
  14. Radek, zaciski przód czy to tył, wszystko robione u Deva. Modzik od Ciebie, 1 klasa. Nawet w b7 z ori zawiasami tak dobrze nie bangla... Trzeba bd tam zawiasy zmienic Także polecam ? A co do przycisku, będzie już niedługo razem ze składanymi lustrami żeby 2x boczku nie rozbierac?
  15. Srebrny pod kolor budy, robione na gotowe u Deva?
  16. Tutaj widać że aż wyrywaja ta klape
  17. Grzechu ,u Ciebie klapa ,,idzie" ,,dostojnie" i delikatnie Obadałem ten mod w klapie u Domina to jakbym stał bliżej to jedynki bym stracił
  18. Były, - sprężynki zielone lub niebieskie. Nie pamiętam które lepiej dzialaly
  19. Zawiasy zainstalowane. Nagrywane na szybko butelka MOV_0732.mp4
  20. Mam teraz to samo.Co było przyczyną?
  21. Wyrezałeś juz czy podstopnica z Ali podejdzie z b8 do b6? Bo pedały powinny być p&p .....
  22. Zawiasy i siłowniki do automatycznego unoszenia klapy i gekon ???
  23. kkam, możesz podać o ile kojarzysz nr odpowiedniego rozrusznika? I czy wysprzeglik z hcf podejdzie do hck?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.