Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Brały olej bo miały wadliwe pierścienie w b8 po 2012r chyba czerwcu ten problem wyeliminowali .
  2. To już inne motory niż w b8 więc nie powinno być problemu z braniem oleju , poza tym jest wtrysk pośredni i bezpośredni tak jak w 1.8
  3. Z tym szybkim zużyciem może masz rację bo mi też szybko padły , teraz mam oryginalne i jest ok .
  4. Lepsze są valeo - ramię tak nie odstaje .
  5. Polecam http://regeneracja-hc.com/Cennik/a4/
  6. No to cena bardzo dobra w porównaniu do oryginału za 2100 zł . Ciekawe ile wytrzyma .
  7. Prawie jak mój , prawie bo w weekend zakładam dopiero bixy . . Pomyśl nad przyciemnieniem szybek . Daj jakieś zdjęcie z boku auta teraz aktualne .
  8. No to chwal się .
  9. Tak zdjęcie lepiej wygląda .
  10. No pokrywa nieżle upierd............ .
  11. Jaki dałeś napinacz ?
  12. Dzieki Arek za info. Panowie czy w ASO moge zamowic kompletny grill S4 nowy przez internet ? Czy tylko telefonicznie lub osobiscie,albo moze ktos posiada strone gdzie taki grill moge wyrwac,oczywiscie allegro sprawdzałem bo moze byc i uzywka. Czarny grill S4 http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0853651KVMZ&action=katalog&kat=72&x=11&y=17
  13. Zakładając ten temat powinieneś się zaznajomić co wchodzi w pakiet s-line i nie pisać jak to robi większość handlarzy na aukcjach internetowych - pakiet s-line .
  14. Kolego pokaż ten s-line bo na razie nic nie widać .
  15. Pewnie cieknie spod uszczelki .Wymień i powinno być ok .
  16. goodyear asymmetric 2 bardzo dobra opona , mam teraz asymmetric 3 i w 2 był większy rant ochronny .
  17. Zmieniasz kolor tych felg czy zostawiasz tak jak jest , bo widać ze są w idealnym stanie .
  18. Od razu lepiej .
  19. Ja ostatnio wymieniałem opony na nowe i też felgi zostały uszkodzone a jak pytałem się wulkanizatora czy nie uszkodzi felg to zapewniał mnie ze nic się nie stanie - wszędzie papracze ale trzeba walczyć o swoje .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.