Treść opublikowana przez marcinch001
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ale zaj...ny był
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Jak nie chcesz zbyt nisko to koni z pro-kitem . U mnie siadło równo i to na zawiasie 1BA
-
AUDI A5 8T 3.0TDI
Fajnie siadła .
-
A4 B7 stuki z przodu (mimo zastosowania zest. naprawczego)
Jak się moze polużnić jak ta nakrętka jest zabwzpieczona przed odkręcaniem no chyba ze ktoś nie wymienia tej nakrętki za każdym razem jak sie ją odkręca .
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
W takim aucie słucha sie innej muzyki , dżwięku silnika.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
s4
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Piękna .
-
A4 B7 stuki z przodu (mimo zastosowania zest. naprawczego)
Aco tam może stukać przecież nie ma tam łożysk jak juz coś to amorek stuka .
-
Audi A4 B7 1.8T
Fajna sztuka daj więcej zdjęć . Ile przebiegu wymieniony masz rozrząd ?
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Fajna fura fajne felgi wrzucić i bedzie miazga .
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
olej 5W40 albo 0W40
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
Kolego wyrzuć te swiece kup ngk i zmień przerwę na 0.7mm miałem podobny problem tylko nie w audi po wymianie wszystko wróciło do normy . Normalne do tego modelu nie do lpg
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To jest do zwykłego zderzaka za tą cene kupisz nową w serwisie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ktoś z forum przerabiał ale lepiej wygląda oryginalna
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
vfiz wrzucam na dniach w wersji advanced z mozliwoscia podlaczenia sond zewnetrznych. Potem cos zaczne rezac...ale co? Czekam na efekt jak to się będzie sprawować .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Podziekowal Przód nadal stoi trochę wyżej, ale tragedii nie ma, jeżeli i u mnie tak będzie go wyglądać to bede zadowolony [emoji106] Felgi i opony juz jestem, jeszcze najważniejsze - sprężyny i zaczynamy rezać Tak przy okazji zapytam - przed wymiana sprężyn mam sie zaopatrzyć na wszelki wypadek w jakies śruby, itp? Czy wszystko podchodzi p&p i nie mam o co sie martwić? Kolego wszystko zależy od stanu amorkow. Jeżeli sa juz słabe to mogą szybko paść, jeżeli sa w całkiem dobrej dyspozycji to jeszcze trochę na takim połączeniu polatasz Osobiscie jestem ciekaw jak sie będzie jeździć na połączeniu 1BA + Eibach w stosunku do ori zawieszenia 1BA Wysłane z jabłka Na pewno jest niżej komfort ten sam . Nie zapomnij wymienić odboji przód i tył .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dobry wybór .
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Felgi te pierwsze bardzo fajne.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Kolego wszystko zależy od amorów jak masz sportowe to nic nie dobije nawet na eibachu .
-
Tuleja wahacza wzdłużnego tył
Chyba nie mozna sam zobacz
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
Kolego olej tylko 5W40 . Jak bedziesz lał taki gęsty olej to szybko usłyszysz łańcuch spinający wałki .
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
Czasami nie ma zadnych oznak poprostu pasek pęka .
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
W 1.8t wymienia się rozrząd przy 180 tyś tak podaje ksiązka nie ma zadnej wzmianki co do lat . Ja mimo ze nie mam jeszcze 180 tyś to postanowiłem go wymienić przy 140 tyś bo samoch ma juz 7 lat Jeśli wymieniali Ci na oryginalnych częściach to myslę ze spokojnie mozesz jeszcze te 40 tyś zrobić
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Kolego jak chcesz tak dokładnie obniżyć to tylko gwint .
-
Odboje od B6 do B7
Panowie czy będzie pasował na przód odbój od audi b6 do audi b7 . Szukam krótkiego odboju i znalazłem taki 77mm tylko ze do audi b6 3.0 tdi